18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
filmik przedstawia (jak na razie) najdłuższe graffiti w Polsce z inicjatywy kibiców Arki Gdynia wiadome jest że kibice miejscowej ekipy wydali na ten graf z własnej kieszeni + dofinansowanie miasta na grafie widnieje napis z piosenki gdyńskiej grupy United Patriots graf ma długość 345 m a tekst na nim brzmi :"Tutaj pośród wzgórz, wśród fal, szumiących drzew, wyrosło piękne miasto wpisane w morski brzeg. Tu mój jedyny dom i tu pozostać chcę, tu wiele lat przeżyłem raz w słońcu, raz we mgle. Nadmorskie miasto - Gdynia moje miasto"

Zgłoś
Avatar
gruszqa 2012-09-20, 12:10
Fajnie, że podczas oglądania tego filmu nie musiałem słuchać rapu. Tekst piosenki zajebiście ciekawy A co do 'graffiti' - wygląda strasznie bazarowo. Wi
Zgłoś
Avatar
lotnik_1 2012-09-20, 12:13 3
"arka gdynia kurwa świnia" koniec cytatu ;p
Zgłoś
Avatar
kamik306 2012-09-20, 12:15
Fajna inicjatywa, szkoda, że nie naprawdę graffiti, tylko napis od linijki... Ale to pewnie wytyczne miasta były co do samej czcionki...

Najbardziej szkoda, że zaraz się zjawi jakiś debil i narysuje tam kutasa albo napisze "ch*j" lub inne inteligentne opisy.
Zgłoś
Avatar
KillQ8 2012-09-20, 12:16 8
@Swir - co Ty pierdolisz, w Bytomiu jest dluzsze Graffiti, a nie malowana sciana.

"Kto uważa, że w Bytomiu nie da się dokonać niczego dużego, niech zawita na ulicę Kochanowskiego. A to dlaczego? Właśnie tam stworzono jedno z najdłuższych graffiti w Polsce. Kibice Polonii Bytom wymalowali je w zeszłym roku na 300-metrowym murze dawnych zakładów naprawczych kolei wąskotorowej. Graffiti przedstawia trzy zwrotki hymnu Polonii, a także herby klubu, Górnego Śląska oraz wizerunki legendarnych postaci dla bytomskiej piłki: Jana Liberdy, Kazmierza Trampisza, Zygmunta Anczoka, Ryszarda Grzegorczyka, Waltera Winklera, Aleksandra Olejniczaka, Wacława Kruczkowskiego i Edwarda Szymkowiaka. To kolejny dowód na to, że w Bytomiu wszystko jest możliwe, jeśli się tylko chce. Szacunek dla kibiców, że dokonali tego i zmieniają niektóre szare zakątki miasta w kolorowe enklawy. Ponieważ trudno złapać takiego kolosa na jednym zdjęciu, postanowiłem zrobić panoramę. Dzięki niej łatwiej ogarnąć ogromną długość tego malowidła. Po kliknięciu pokaże się w dużym rozmiarze.


Hymn Poloni Bytom:
"Jeszcze Polonia nie zginęła
Póki my żyjemy
Za Amerykę i Rappana
Pięknie dziękujemy.

Marsz, marsz Polonio
Ukochana ma drużyno
Czy wygrywasz, czy przegrywasz
Zostaniesz jedyną.

My się nigdy nie poddamy
My Twoi kibice
Zagraj, zagraj jak przed laty
Grałaś w Ameryce.

Marsz, marsz Polonio
Ukochana ma drużyno
Czy wygrywasz, czy przegrywasz
Zostaniesz jedyną.

Były dobre i złe czasy
Dla naszej Polonii
Lecz nadejdą jeszcze chwile
Niejednej wiktorii."
Zgłoś
Avatar
Paskudny Stary Dżon 2012-09-20, 12:17
Jeśli chodzi o herby Gdyni to jedyny sensowny był konkursowy projekt z 1926 - W polu błękitnym dynia koloru naturalnego, ze złotą literą G.
Zgłoś
Avatar
dziarski 2012-09-20, 12:48
zamiast dawać dzieciom babrać krzywe literki zrobiliby porządne grafitti a nie napis wałkiem jebnięty
Zgłoś
Avatar
Świr 2012-09-20, 12:48
hehe śmiać się chce z waszych postów net hoolsy
ZL&AG
Zgłoś
Avatar
KillQ8 2012-09-20, 12:50
Idz Ty lepiej kolana oblizywac w tym Lubinie.
Zgłoś
Avatar
Svenlee 2012-09-20, 12:57
lepsze to niz siedzenie przed komputerem
Zgłoś
Avatar
kruczekw90 2012-09-20, 13:00 1
Pozdrowienia dla chłopaków którym chciało się to robić. A wszystkim napinaczom:
Kozak w necie, PIZDA w świecie!

PozdRo ze Śląska
Zgłoś
Avatar
Świr 2012-09-20, 13:30 1
@killq8 typowy osobnik napinacza internetowego pierwszym postem mnie nie ruszył więc musiał napisać drugi post mocniejszy trzeci będzie już konkretny którym się zbłaźni jak połowa tutaj komentujących ale co zrobić informatyka zaraz się skończy w gimnazjum i nie będzie już siedzenia przed kompem ehh... takich jak ty to pod mur i kula w łeb
Zgłoś
Avatar
KillQ8 2012-09-20, 13:36
Świr napisał/a:

@killq8 typowy osobnik napinacza internetowego pierwszym postem mnie nie ruszył więc musiał napisać drugi post mocniejszy trzeci będzie już konkretny którym się zbłaźni jak połowa tutaj komentujących ale co zrobić informatyka zaraz się skończy w gimnazjum i nie będzie już siedzenia przed kompem ehh... takich jak ty to pod mur i kula w łeb



Tos teraz napisal. Braklo argumentow, i zostales zmuszony odwolac sie do "internetowego napinactwa". Wspolczuje
Zgłoś
Avatar
Świr 2012-09-20, 13:44
KillQ8,
hejterze i KOńcze tą bezsensowną rozmowę z tobą
Zgłoś
Avatar
KillQ8 2012-09-20, 13:47
I znowu uciekasz od konwersacji z powodu braku argumentow, wstawiajac jakies badziewie. Przyszedles, wkleiles cos, ktos pokazal Ci lepsze cos od Twojego czegos. Chciales zablysnac elokwencja ale Ci znowu nie wyszlo. Idz juz lepiej.
Zgłoś
Avatar
Świr 2012-09-20, 13:52
KillQ8, ale czekaj czekaj jeszcze jedno napisałeś "co Ty pierdolisz, w Bytomiu jest dluzsze Graffiti, a nie malowana sciana" i widzę że ktoś tu ma problemy z matematyką
"malowana ściana Gdynia 345m"
bytom malowana ściana 300m"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie