18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
filmik przedstawia (jak na razie) najdłuższe graffiti w Polsce z inicjatywy kibiców Arki Gdynia wiadome jest że kibice miejscowej ekipy wydali na ten graf z własnej kieszeni + dofinansowanie miasta na grafie widnieje napis z piosenki gdyńskiej grupy United Patriots graf ma długość 345 m a tekst na nim brzmi :"Tutaj pośród wzgórz, wśród fal, szumiących drzew, wyrosło piękne miasto wpisane w morski brzeg. Tu mój jedyny dom i tu pozostać chcę, tu wiele lat przeżyłem raz w słońcu, raz we mgle. Nadmorskie miasto - Gdynia moje miasto"

Zgłoś
Avatar
KillQ8 2012-09-20, 13:55
Świr napisał/a:

"malowana ściana Gdynia 345m"


Uwierz, nie ma tyle
Po za tym, to ja zakoncze pisanie do Ciebie, poniewaz nie bede pisal z kims, kto jest niekulturalny i nie potrafi napisac odpowiednich wyrazow z duzej litery.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-09-20, 13:56
Tomeoo napisał/a:

spierdalać od Gdyni leszcze. My możemy się pochwalić chociaż "napisem" najdłuższym w całej polsce. Bo kibice Arki Gdynia to prawdziwi kibice! Piwo!



I najniższym ilorazem inteligencji w przedziale wiekowym 16-25?
Zgłoś
Avatar
konował 2012-09-20, 14:04
Arka gdynia kurwa świnia.
Zgłoś
Avatar
vass 2012-09-20, 14:25
konował napisał/a:

Arka gdynia kurwa świnia.


Gdynia z dużej gamoniu
Zgłoś
Avatar
Maxen 2012-09-20, 15:16 2
No dobra to wstawiam klasyka

Zgłoś
Avatar
Numernabis 2012-09-20, 15:34
arka gdynia kurwa świnia
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-09-20, 19:20
KillQ8,

chodzisz na mecze?
Zgłoś
Avatar
KillQ8 2012-09-20, 20:44
@Angel - nie, nie chodze. Nie kibicuje rodzimym klubom pilkarskim. Jedynemu zespolowi jakiemu kibicuje to WTS Bytom (pilka wodna) w ktorym sam gralem
Zgłoś
Avatar
Kaangax 2012-09-20, 22:08
k18t napisał/a:

graffiti to forma sztuki, ja tu widzę zwykły napis namalowany farbą



Graffiti to jakieś coś na murze etc.
To o czym myślisz to street art, swoją drogą niedawno odbył się taki meeting (o ile to można meetingiem nazwać) w Gdyni.
Zgłoś
Avatar
jaro318 2012-09-21, 0:47 2
Zawsze znajdą się Miękkie Faje którym coś się nie podoba,może tak gumę z majtek wyciągnąć i pierdolnąć sobie w czółko?
Zgłoś