18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
filmik przedstawia (jak na razie) najdłuższe graffiti w Polsce z inicjatywy kibiców Arki Gdynia wiadome jest że kibice miejscowej ekipy wydali na ten graf z własnej kieszeni + dofinansowanie miasta na grafie widnieje napis z piosenki gdyńskiej grupy United Patriots graf ma długość 345 m a tekst na nim brzmi :"Tutaj pośród wzgórz, wśród fal, szumiących drzew, wyrosło piękne miasto wpisane w morski brzeg. Tu mój jedyny dom i tu pozostać chcę, tu wiele lat przeżyłem raz w słońcu, raz we mgle. Nadmorskie miasto - Gdynia moje miasto"

Zgłoś
Avatar
k18t 2012-09-19, 18:29 52
graffiti to forma sztuki, ja tu widzę zwykły napis namalowany farbą
Zgłoś
Avatar
krala 2012-09-19, 19:11 2
Po przeczytaniu opisu miałem nadzieje na coś fajnego, a tymczasem nic ciekawego...
Zgłoś
Avatar
k................d 2012-09-19, 19:35
Bardziej mural niż graffiti. Ale spoko, fajnie że nie samo "klub honor jebać obcych", tylko raczej o przywiązaniu do mista, skąd pochodzą. Leci browar (np. lech ).
Zgłoś
Avatar
j2m2 2012-09-19, 20:57 5
Wyjazd z tesco w gdyni i to nie jest 345m tylko coś koło 200. a tak w ogóle to jebać arke.
Zgłoś
Avatar
Świr 2012-09-19, 21:15
j2m2 napisał/a:

Wyjazd z tesco w gdyni i to nie jest 345m tylko coś koło 200. a tak w ogóle to jebać arke.


bez napinki
Zgłoś
Avatar
konrad_n 2012-09-19, 21:24 4
Kibole to jebani debile. Jednak to lepiej, ze mazali cos tam na murze, niz by mieli napierdalac jakies dzieci w szalikach innej druzyny. Kibole w innych miastach tez powinni bazgrolic po murach i plotach, moze by bylo bezpieczniej na ulicach.
Zgłoś
Avatar
Świr 2012-09-20, 0:11 6
konrad_n napisał/a:

Kibole to jebani debile. Jednak to lepiej, ze mazali cos tam na murze, niz by mieli napierdalac jakies dzieci w szalikach innej druzyny. Kibole w innych miastach tez powinni bazgrolic po murach i plotach, moze by bylo bezpieczniej na ulicach.


widzisz jak ty to piszesz ci "jebani kibole" coś przynajmniej zrobili dla swojego miasta czy nawet osiedla a ty co ? ty tylko siedzisz w domu i piszesz jakieś pierdolone bzdury którymi tak samo jak i swoim talentem do myślenia nic nie osiągniesz w życiu pozdrawiam "kibol"
Zgłoś
Avatar
kuba13 2012-09-20, 9:54 2
Graffiti dla dresów, poziom hard- 4 kolory
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-09-20, 11:50 1
Jest w moim mieście taka przyśpiewka, często słyszana po meczach lokalnej drużyny. A idzie mniej-więcej tak: Arka Gdynia kurwa świnia.
Iście poetyckie
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2012-09-20, 11:52 6
Wiecie po co jest Sopot pomiędzy Gdańskiem a Gdynią?
Żeby w Gdańsku śledziem nie jebało.

(Herb Gdyni)
Zgłoś
Avatar
tosztobartosz 2012-09-20, 11:56 1
Rzeczywiście dzieło sztuki.. :/
Zgłoś
Avatar
Tomeoo 2012-09-20, 11:58
spierdalać od Gdyni leszcze. My możemy się pochwalić chociaż "napisem" najdłuższym w całej polsce. Bo kibice Arki Gdynia to prawdziwi kibice! Piwo!
Zgłoś
Avatar
sonico 2012-09-20, 12:03
a my sie możemy pochwalić Edkiem który wpadł w najłduższy cug i nikt nie wie kiedy zaczął pić ale jeszcze nie wytrzeźwial, co do filmiku okej wporzo ale nie graffiti tylko zwykły napis
Zgłoś
Avatar
b................d 2012-09-20, 12:08
Serce się raduje na widok lokalnego patriotyzmu. Pozdrowienia z Katowic.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie