18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Gdzie byli rodzice
Demolka90 • 2012-05-16, 18:51


Luntek to mnie nie zdziwil pedal jak pedal ale co to jest to grube z futrem na głowie głos ma jakby w nocy przesiadywało u niego stado murzynow.
Zgłoś
Avatar
Lee225 2012-05-17, 6:42 2
Ten po lewej był w programie surowi rodzice !!!
Zgłoś
Avatar
Hesbollah 2012-05-17, 7:18 1
Niech tam robią co chcą, mam to gdzieć (chcielyście demokracyi to mota), a jeśli chodzi o "kibiców" to traktuję ich na równi z tych na filmiku.
Zgłoś
Avatar
ZiomZaZiomem 2012-05-17, 7:22 1
Jednak program surowi rodzice nic nie pomógł Pozostaje tylko terapia wstrząsowa ;]
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-05-17, 9:31 2
Co to za czasy nastały, że takie spedalone cioty chodzą po ulicach jakby nigdy nic. Kiedyś by im dojebali albo przynajmniej ich zwyzywali lub opluli. A teraz? Cytując pewnego kapitana Wojska Polskiego: "Jak jest przyzwolenie społeczne żeby się chujnia działa, to tak się właśnie dzieje".
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-05-17, 9:46 1
wie ktoś co ten grubszy za jeden? i gdzie oni rezydują?
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2012-05-17, 11:07 1
Same antypedały na tym forum....więc ja się pytam do kurwy nędzy-jakim cudem filmik z dwiema ciotami ma ponad 40 piw!? :/ Widzę jedyne wyjście...są wśród nas cichociemne pedały!!
Zgłoś
Avatar
Gooral2137 2012-05-17, 11:24 1
Ja niestety znam to grube coś (ale nie mam w znajomych). Jego profil facebook.com/profile.php?id=100000789832876 - Bartek Krasuski

Please SPAM
Zgłoś
Avatar
karygwronkkinog 2012-05-17, 11:28 1
jak bym mu zajebal to by smaki stracil! po ch... mi malpy jak ja cyrku nie mam!
Zgłoś
Avatar
deniZ 2012-05-17, 11:47 1
Rafal1757 napisał/a:

ja się pytam gdzie są porządne dresy ??? !!! Nie wierzę, że zbierają ekipę bo na te pizdy wystarczy po jednym liściu... nO ale gdzie są dresy !



W tesco bywaja, ale szybko schodza...
Zgłoś
Avatar
azerbejdzanification 2012-05-17, 12:48 2
Luntek jest z Gdańska, tam wieszają spowrotem napis lenina przy stoczni. Więc nasuwa mi się jedna myśl, a mianowicie że w Gdańsku zaczyna się

Zgłoś
Avatar
los gienadijos 2012-05-17, 12:48 1
Słuchajcie może mnie ktoś oświecić i powiedzieć co to są za cioty?!
No kurwa, ja rozumiem że pedalstwo opanowało polskie telewizje ale że internet też?!
Ja nawet nie jestem homofobem na prawdę nie interesuje mnie co oni ze sobą robią, bo to ich sprawa ale kurwa po co ich publikować? Na małpy można w cyrku popatrzeć.
Zgłoś
Avatar
johnny boy 2012-05-17, 13:03 1
Luntek podobno mieszka w trójmieście,ktoś wpis jakiś wrzucił na jego temat że go często widuje w Gdyni ale jak mówię to pewnie plotka,jedno jest pewne Piguła z gdyni(jakas tam jego ekhem,koleżanka) jest mieszkanka gdyni na pewno i tak w ogóle posumowując zgadzam się z @Marianem Pudzianowskim i tak mu nic nikt nie zrobi skoro nadal się produkuje w swoich "klipach" ten gruby z irokezem ma totalnie zmanierowany styl bycia zachrypnięty głos...masakryczne to jest wiem jak to zabrzmi ale on sie zachowuje bardziej pedalsko niz luntek...jebał ich pies i tak długo nie przezyją w "normalnym" polskim społeczeństwie jeszcze zobaczycie ich ogolonych w gazecie i zamawiających prawą ręką 5 piw ha ha ha ależ mamy bohaterów w tej naszej biednej Polsce

fantomasik, wczasach obecnej "poprawności politycznej mówi się: ukryci waginosceptycy
Zgłoś
Avatar
jirki 2012-05-17, 13:07 1
PanW napisał/a:

Jak kibole są potrzebni to ich nie ma :/ ech



co nie zmienia faktu, że tylko obaczajają tymi ślepiami, czy ktoś nie idzie w ich stronę i nagle wzrok w buciki i skrucha... dopiero gdy "pusto" wokół, to potrafią się zebrać na swoje "oryginalne" darcie mordy....
Zgłoś
Avatar
Iperyt 2012-05-17, 13:13 1
ja bym ich zapoznał z rosyjskimi skinheadami, oni wiedzą co z takimi robić
Zgłoś
Avatar
Azazel 2012-05-17, 13:41 1
Nosz kurwa co za przygłup...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie