18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
mackie 2010-05-20, 22:44
jeśli ktoś kiedykolwiek jeździł po Moskwie ten wie, że te mega szerokie i zakorkowane za dnia ulice są zupełnie puste nocą , a światła zmieniają się dla picu chyba tylko. widziałem że wielu kierowców w ogóle ignoruje tam czerwone. koleś miał pecha i tyle.
Łada z ksenonami
Zgłoś
Avatar
xkxkxkxkxk 2010-05-20, 23:41
Miejscówka to chyba:

google.pl/images?um=1&hl=pl&lr=&newwindow=1&tbs=isch%3...
Zgłoś
Avatar
Yahoo 2010-05-21, 0:15
Kowal napisał/a:

kurwa myślałem że tam w oddali stoi pałac kultury!!


khccc napisał/a:

Ruski się w warszawie przed pałacem bawią.



Kurwa mać. W Rosji jest "więcej takich" jak to powiedział ktoś w kilerze, krótko spuentował to Ryszard "mają rozmach skurwisiny" jak ktoś już to wyżej napisał i został nagrodzony piwkiem.
Zgłoś
Avatar
Kura 2010-05-21, 18:16 1
Kurwa albo wy jesteście tępi (ci co kłócą się o światła) albo mnie jz pojebało do końca. NIE WAŻNE jakie mieli światła, to co robią i tak jest pedalsko-dresiarską zabawą dla dużych chłopców z kompleksami. Mały siusiak albo prawiczek w wieku 30 lat. Znam takich kretynów niestety i najważniejsze dla nich jest podkręcić furkiensa żeby miał 300 kucy i jarał gume, bo jej zapach przypomina im chyba dzieciństwo. Połowa z nich miała wypadek z czyjejś winy. To nie to, ze zapierdalali po ulicy ponad 200 w miejscu gdzie wolno jechać najwyżej 90. Nie. To wina frajerów, np ludzi, którzy chcą spokojnie wrócić do domu albo wyskoczyli po piwko.
Bić drecha. Oi!
Zgłoś
Avatar
Adamo'90 2010-09-02, 3:05
Czy mnie się wydaje, czy na sam koniec policja podjechała (za kłębami dymu)?
Zgłoś