18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Ayogheh 2022-12-24, 2:15 34
Myślałem że będzie coś łatwopalnego i bardziej goręcej i się zawiodłem
Zgłoś
Avatar
dawid2845 2022-12-24, 5:46 10
ten pan z pewnością nie jest kibicem arki gdynia
Zgłoś
Avatar
stir 2022-12-24, 8:00 47
Już chyba nawet lewaki sie zorientowały że temat z Ukrainą to przekręt
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2022-12-24, 8:19 34
Słowacy kochają kacapów, ilekroć z tymi wsiurami nie rozmawialem to też wracali wspomnieniami do komuny plując na unię i wszystkie kraje dookoła siebie. Mentalnie ten naród jest bliżej rusów, chleją na potęgę i mają kompleksy jakieś napierdalając na wszystkich w koło łacznie z Polska.
Zgłoś
Avatar
Leatherface 2022-12-24, 9:08 20
CzerstWybut napisał/a:

Słowacy kochają kacapów, ilekroć z tymi wsiurami nie rozmawialem to też wracali wspomnieniami do komuny plując na unię i wszystkie kraje dookoła siebie. Mentalnie ten naród jest bliżej rusów, chleją na potęgę i mają kompleksy jakieś napierdalając na wszystkich w koło łacznie z Polska.



Gdyby usunąć z ich flagi herb to wszystko się zgadza
Zgłoś
Avatar
kamil980 2022-12-24, 9:37 3
co oni mają do śląska
Zgłoś
Avatar
Grymson 2022-12-24, 9:41 96
I bardzo kurwa dobrze. Dziwne zeby wywieszac jakies obce szmaty we wlasnym kraju, na urzedach, szkolach, domach. I to jeszcze flage potomkow zbrodniarzy. Ha tfu na cala upadlinska spolecznosc.
Zgłoś
Avatar
Laqss6 2022-12-24, 9:49 25
Grymson napisał/a:

I bardzo kurwa dobrze. Dziwne zeby wywieszac jakies obce szmaty we wlasnym kraju, na urzedach, szkolach, domach. I to jeszcze flage potomkow zbrodniarzy. Ha tfu na cala upadlinska spolecznosc.



Grymson wracaj z powrotem do ruskiej budy.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2022-12-24, 10:14 10
Leatherface napisał/a:

Gdyby usunąć z ich flagi herb to wszystko się zgadza



Faktycznie słowacka szmata podobna do onucowej. Udało im tam się wychować homosovieticusa
Zgłoś
Avatar
Kiszonyogórekwadrianie 2022-12-24, 10:19 47
Laqss6 napisał/a:

Grymson wracaj z powrotem do ruskiej budy.


Odwal się od Grymsona, a upadlońską szmatę na czole sobie wytatuuj obrońco uciśnionenych morderców
Zgłoś
Avatar
MisiaXD 2022-12-24, 10:28 16
Grymson napisał/a:

I bardzo kurwa dobrze. Dziwne zeby wywieszac jakies obce szmaty we wlasnym kraju, na urzedach, szkolach, domach. I to jeszcze flage potomkow zbrodniarzy. Ha tfu na cala upadlinska spolecznosc.



Jestem na delegacji w Niemczech i mam wywieszoną flagę Polski za oknem czy też ją uważasz za szmate? Ty debilu ruski.
Zgłoś
Avatar
plkoikijuy 2022-12-24, 10:43 10
CzerstWybut napisał/a:

Słowacy kochają kacapów, ilekroć z tymi wsiurami nie rozmawialem to też wracali wspomnieniami do komuny plując na unię i wszystkie kraje dookoła siebie. Mentalnie ten naród jest bliżej rusów, chleją na potęgę i mają kompleksy jakieś napierdalając na wszystkich w koło łacznie z Polska.



A gówno. Pracuje w Bielsku i wielu Słowaków przyjeżdża do tego miasta i mam też możliwość z nimi pracować i powiedział bym,że gówno wiesz,ponieważ to dobrzy i przyjaźni ludzie.
Zgłoś
Avatar
KeksimusMaximus 2022-12-24, 10:52 12
Bycie ruskim cwelem chyba ostatnio modne sie stalo. Da sie nizej upasc ?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2022-12-24, 11:00 1
Konfederacja w parlamencie Słowacji?
Zgłoś