18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
J................8 2018-06-05, 13:13
wilkoala napisał/a:

Myślałem że szczepienie na gruźlice należy do obowiązkowych. Wiem że się powtarzam, ale czemu nie stosują tych szczepień na zachodzie skoro to takie cudowne zabezpieczenie przed tymi strasznymi chorobami. Mają mniej pieniędzy i ich nie stać?
A może wolą poczekać co będzie kiedy Polska je wypróbuje?


ale u nas w zakaźnych dalej są chorzy na gruźlicę kurwa masz kumpli to zapytaj o staty w zakaźnych. nie wmawiaj mi czegoś czego nie widzisz synu kurwa

a i wiedz, że niemcy są daleko w tyle jeśli chodzi o opiekę medyczną a polska ta zacofana wielce druga zaraz za czechami to ten
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-06-05, 13:17 1
wilkoala napisał/a:


Co do boreliozy to sam się zaszczepiłem


Mam dla ciebie bardzo złą informację.
Stary nie wiem kto co ci sprzedał i wstrzyknął ale na pewno nie była to szczepionka na boreliozę bo takiej nie ma...
Nie obudziłeś się przypadkiem po tym "szczepieniu" w wannie z lodem i szwami na wysokości nerek?

Jest tylko szczepienie przeciwko od kleszczowemu zapaleniu mózgu, które chroni jedynie przed ciężkimi powikłaniami.
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-06-05, 13:17 1
Abraxus napisał/a:


Mam dla ciebie bardzo złą informację.
Stary nie wiem kto co ci sprzedał i wstrzyknął ale na pewno nie była to szczepionka na boreliozę bo takiej nie ma... Nie obudziłeś się przypadkiem po tym "szczepieniu" w wannie z lodem i szwami na wysokości nerek?

Jest tylko szczepienie przeciwko od kleszczowemu zapaleniu mózgu, które chroni jedynie przed ciężkimi powikłaniami.


sorki to ja wprowadziłem go w błąd bo wiszą te plakaty i myślałem, że to to ale z drugiej strony ten ziom wyszedł na....kurwa na łgarza
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2018-06-05, 13:17
@Jorgen88

Ok są. Czy to znaczy że w Niemczech np. tej nieszczęsnej gruźlicy już nie ma i ryzyko zachorowania jest zerowe, bo naród aryjski silny i zdrowy?
Hej, zdaje się że mamy otwarte granice, teoretycznie taki oddział zakaźny pełen zakaźnych Polaków może sobie urządzić wycieczke do rajchu w ramach dywersji i wywołać epidemie.
Nie mówiąc o szmatogłowych wyznawcach islamu i ich pustynnych choróbskach.
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-06-05, 13:20
wilkoala napisał/a:

@Jorgen88

Ok są. Czy to znaczy że w Niemczech np. tej nieszczęsnej gruźlicy już nie ma i ryzyko zachorowania jest zerowe, bo naród aryjski silny i zdrowy?
Hej, zdaje się że mamy otwarte granice, teoretycznie taki oddział zakaźny pełen zakaźnych Polaków może sobie urządzić wycieczke do rajchu w ramach dywersji i wywołać epidemie.
Nie mówiąc o szmatogłowych wyznawcach islamu i ich pustynnych choróbskach.

ale ty teraz dorabiasz sobie teorie, mówię jak jest. nie wiem jak jest u nich ale po 1 z oddziałów zakaznych nikt nikogo nie wypuści póki nie wyzdrowieje a po 2 nie przekręcaj tego co powiedziałem
Zgłoś
Avatar
-................- 2018-06-05, 13:22 1
O kurwa, teraz to w Polsce dopiero jest łamana demokracja!
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2018-06-05, 13:22
Abraxus napisał/a:


Mam dla ciebie bardzo złą informację.
Stary nie wiem kto co ci sprzedał i wstrzyknął ale na pewno nie była to szczepionka na boreliozę bo takiej nie ma...
Nie obudziłeś się przypadkiem po tym "szczepieniu" w wannie z lodem i szwami na wysokości nerek?

Jest tylko szczepienie przeciwko od kleszczowemu zapaleniu mózgu, które chroni jedynie przed ciężkimi powikłaniami.



Możliwe, poszedłem do lekarza zaszczepić się na choroby związane z tymi małymi skurwielami, możliwe że mi umknęło to że to nie na borelioze. Na pewno to strach przed boreliozą zagnał mnie do lekarza, bo mój kumpel to złapał i tak choroba jakoś tak dziwnie padła mu na mózg i kontaktował z paro sekundowym opóźnieniem.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-06-05, 13:23 2
Nie wszystko co zachodnie jest najlepsze. Nawet ja abraxus turbo lewak patrzący na Polskę bardzo krytycznie, muszę przyznać, że w dzikiej Polszy zdarzają się przebłyski błyskotliwości i robimy coś bardziej racjonalnie od cywilizowanego zachodu.
Dlatego podawanie za wzór zachodnich rozwiązań umożliwiających unikanie szczepień uważam za średniowiecze.
Polski przymus szczepień jest bardzo zajebisty i powinien być wzorem.
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-06-05, 13:23
wilkoala napisał/a:



Możliwe, poszedłem do lekarza zaszczepić się na choroby związane z tymi małymi skurwielami, możliwe że mi umknęło to że to nie na borelioze. Na pewno to strach przed boreliozą zagnał mnie do lekarza, bo mój kumpel to złapał i tak choroba jakoś tak dziwnie padła mu na mózg i kontaktował z paro sekundowym opóźnieniem.

co ty teraz pierdolisz mitomanie ty?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-06-05, 13:25 2
Chuj kurwa dupa cycki.

Daję piwo w temacie i niech to leci na główną jak najszybciej!
Do wieczora będzie ze 30 stron komentarzy
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2018-06-05, 13:28
Jorgen88 napisał/a:

ale ty teraz dorabiasz sobie teorie, mówię jak jest. nie wiem jak jest u nich ale po 1 z oddziałów zakaznych nikt nikogo nie wypuści póki nie wyzdrowieje a po 2 nie przekręcaj tego co powiedziałem



Kiedy coś przekręciłem, przecież przyznałem ci racje że owszem są chorzy. To ty nie odpowiedziałeś na moje pytanie i nie zadawaj mi kłamu bo mnie nie znasz. Nie wszyscy orientują się w różnicach pomiędzy boreliozą a kleszczowym zapalaniem, dla mnie było hasło kleszcz.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-06-05, 13:28
Wszystko jest szkodliwe jednemu zaszkodzi szczepionka innemu coca cola a są i nawet uczuleni na słońce, ale jeżeli liczba narażony to promil osób, którym pomoże to chyba droga jest jedna.
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-06-05, 13:29
wilkoala napisał/a:



Kiedy coś przekręciłem, przecież przyznałem ci racje że owszem są chorzy. To ty nie odpowiedziałeś na moje pytanie i nie zadawaj mi kłamu bo mnie nie znasz. Nie wszyscy orientują się w różnicach pomiędzy boreliozą a kleszczowym zapalaniem, dla mnie było hasło kleszcz.


jakie pytanie? pominąłem te i reichu szmatogłowych bo było bez sensu nie sądzisz?
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2018-06-05, 13:32
Jorgen88 napisał/a:

co ty teraz pierdolisz mitomanie ty?



Jakbym ściemniał to bym się lepiej postarał, ten scenariusz napisało życie.
Tym razem to ty się poducz.

Jorgen88 napisał/a:


jakie pytanie? pominąłem te i reichu szmatogłowych bo było bez sensu nie sądzisz?



Dlaczego bez sensu? Aż przeczytam całą rozmowę żeby zobaczyć.
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-06-05, 13:32
wilkoala napisał/a:



Jakbym ściemniał to bym się lepiej postarał, ten scenariusz napisało życie.
Tym razem to ty się poducz.


napisałeś o tych lagach kolegi tak...no kurwa coś nie tak
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie