18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Wiewór 2018-06-05, 13:35
Lagi mózgu są objawem uzależnienia od marihuaniny. Każdy palacz zielska zamula.
Jak mu wyskakuje w mózgu ikonka ładowania i okienko "program mózg nie odpowiada" to zaczyna mu kapać ślina z gęby.
Czy twój kolega czasem nie popala jakiejś gandzi?
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-06-05, 13:37
wilkoala napisał/a:



Dlaczego bez sensu? Aż przeczytam całą rozmowę żeby zobaczyć.


bez sensu bo nie gadamy o szmatach tylko o szczepionkach a mówienie o tym co się dzieje u nich szczerze mnie mało interesuje.

Abraxus napisał/a:

Lagi mózgu są objawem uzależnienia od marihuaniny. Każdy palacz zielska zamula.
Jak mu wyskakuje w mózgu ikonka ładowania i okienko "program mózg nie odpowiada" to zaczyna mu kapać ślina z gęby.
Czy twój kolega czasem nie popala jakiejś gandzi?


w sumie mam kumpla co kopci jak smok kilka lat i takiej bani jeszcze nie ma
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2018-06-05, 13:38
@up

Kurwa, aż się poduczę żebyś mnie więcej nie śmiaj nazywać kłamcą.
Mam robotę ale i tak poszukam, boś mnie zdenerwował.
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-06-05, 13:39
wilkoala napisał/a:

@up

Kurwa, aż się poduczę żebyś mnie więcej nie śmiaj nazywać kłamcą.
Mam robotę ale i tak poszukam, boś mnie zdenerwował.


nazwałem bo pogubiłeś się w zeznaniach z tą boreliozą
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-06-05, 13:41
Jorgen88 napisał/a:

sumie mam kumpla co kopci jak smok kilka lat i takiej bani jeszcze nie ma


To diler go oszukuje i mu miesza ćpanie z majerankiem
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-06-05, 13:42 1
Abraxus napisał/a:


To diler go oszukuje i mu miesza ćpanie z majerankiem


a może ty masz mieszany z plasteliną
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2018-06-05, 13:49
Abraxus napisał/a:

Lagi mózgu są objawem uzależnienia od marihuaniny. Każdy palacz zielska zamula.
Jak mu wyskakuje w mózgu ikonka ładowania i okienko "program mózg nie odpowiada" to zaczyna mu kapać ślina z gęby.
Czy twój kolega czasem nie popala jakiejś gandzi?



Chuj go wie, kiedyś na pewno lubił sobie zapalić, a w liceum to parę razy widziałem jak biegał maratony po parę dni.
Ale już od dawna spokojny, rodzinę ma i prace.

@Jorgen88
neuropsychologia.org/neurologiczne-objawy-boreliozy

Tutaj jest napisane że czasem występują encepencefalopatie.
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-06-05, 13:52 1
wilkoala napisał/a:



Chuj go wie, kiedyś na pewno lubił sobie zapalić, a w liceum to parę razy widziałem jak biegał maratony po parę dni.
Ale już od dawna spokojny, rodzinę ma i prace.

@Jorgen88
neuropsychologia.org/neurologiczne-objawy-boreliozy

Tutaj jest napisane że czasem występują encepencefalopatie.


ale ja wiem co to jest więc nie wiem co chcesz udowodnić? no dobra twój kumpel miał coś tam coś tam. po co drążyć?

nieporozumieniem to nazwijmy

kurwa mówię jak yoda
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-06-05, 13:58
Kurwa juz ktos wjebał temat do działu polityka i religia. Tylko co to ma wspólnego z polityka czy religia?
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-06-05, 14:00
poligon6 napisał/a:

Kurwa juz ktos wjebał temat do działu polityka i religia. Tylko co to ma wspólnego z polityka czy religia?


ehh taka polityka sadola w którą wierzą admini
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2018-06-05, 14:00
O czym my to?
Wracam do argumentu z Niemcami, mówisz że to co się u nich dzieje cię nie obchodzi.
No ale przecież to jasno pokazuje jaki mają stosunek do tych szczepień, mimo że ryzyko zachorowania będzie u nich podobne( może nie mają chorych na odedzałach zakaźnych) ale my swoich też do końca życia nie trzymamy pod kluczem. Dlaczego uważasz że mój argument jest bez sensu?
Ryzyko zachorowania u nich jest podobne, jednak nie decydują się na podobne kroki jak w polsce.
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-06-05, 14:14
wilkoala napisał/a:

O czym my to?
Wracam do argumentu z Niemcami, mówisz że to co się u nich dzieje cię nie obchodzi.
No ale przecież to jasno pokazuje jaki mają stosunek do tych szczepień, mimo że ryzyko zachorowania będzie u nich podobne( może nie mają chorych na odedzałach zakaźnych) ale my swoich też do końca życia nie trzymamy pod kluczem. Dlaczego uważasz że mój argument jest bez sensu?
Ryzyko zachorowania u nich jest podobne, jednak nie decydują się na podobne kroki jak w polsce.


dlatego u nich zachoruje więcej niż u nas...a poza tym to tylko tłumaczy ile u nich hajsu nie idzie na leki. ogólnie znasz listę szczepień w Niemczech? chętnie się z nią zapoznam i przeanalizuje, porównam etc. o ile wiesz jak ta lista wygląda

czej chwile bo się rozpisuję

u deutchów szczepić nie trzeba ale dziecko bardzo często nie jest przyjmowane do przedszkola bez okazania książeczki szczepień. a po drugie spotkania" informacyjne nt szczepień u pediatry i jeżeli rodzić mimo to idzie w zaparte, że nie chce szczepić, to może się nawet skończyć interwencją jugentamtu.
kalendarz kinderaerzte-toenisvorst.de/image/impfplan.jpg
Meningokoki i pneumokoki są płatne, z tym, że za te szczepienia kasa chorych zwracana jest z puli ubezpieczeniowej

czas na twój kontr argument ew możesz coś dodać
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2018-06-05, 14:24 3
Kurwa, teraz poczytałem trochę na temat szczepień za granicą i okazuję się że macie racje. Niemcy wprowadzają szczepienia obowiązkowe i mój argument był z dupy.
Wygląda na to że różne kraje prowadzą różne programy obowiązkowych szczepień lub zachęcają do nich na podstawie występowania tych chorób.
No może faktycznie, kurwa nie lubię się mylić.
I tak chuj wam w dupe.
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-06-05, 14:27 1
wilkoala napisał/a:

Kurwa, teraz poczytałem trochę na temat szczepień za granicą i okazuję się że macie racje. Niemcy wprowadzają szczepienia obowiązkowe i mój argument był z dupy.
Wygląda na to że różne kraje prowadzą różne programy obowiązkowych szczepień lub zachęcają do nich na podstawie występowania tych chorób.
No może faktycznie, kurwa nie lubię się mylić.
I tak chuj wam w dupe.


nikt się nie lubi mylić ale to dobrze, że zrozumiałeś swój błąd. pozdrawiam i dzięki za rozmowę
Zgłoś
Avatar
-................- 2018-06-05, 14:53
Jezus Maria... Ludzie, 6 stron komentarzy, które znikną w odmętach niepamięci. Zajęlibyście się czymś pożyteczniejszym.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie