18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
SADOLERNI 2013-08-01, 20:07 6
Cytat:

jebac ile wlezie...



xBaker chuju, nie daj po sobie jezdzic temat dobry piwko dziwko
Zgłoś
Avatar
xBaker 2013-08-01, 20:23 1
Chrzest musi być
Zgłoś
Avatar
Ciem 2013-08-01, 21:46 1
Jak na pierwszy raz to chuj ci w dupę po same jaja ..
Zgłoś
Avatar
Pułkownik Zuber 2013-08-01, 22:10 18
Czesław cicha woda, a muzę murzynowi podpierdolił
Zgłoś
Avatar
PanZorro 2013-08-02, 3:24 9
KIedyś był taki pan Władysław Szpilman, o którym nakręcono film "Pianista". Po wojnie został on dyrektorem polskiego radia. Kilka lat temu TVP chcialo zrobić program i koncert upamiątniający tego artystę, jakież było zdziwienie, gdy okazało się, że ów pan był autorem jednego utworu "czerwony autobus". Reszta jego tworczości to utwory z zagranicy po lekkiej przerobce. Pan Szpilman miał jako pierwszy dostep do wiekszści utworów z zachodu, więc je przerabiał i rejestrowal jako swoje. Do teraz jego spadkobiercy mają prawa autorskie do kilkuset utworów w ZAIKS-ie, ktore były skomponowane przez takich ludzi jak Glen Miller czy George Gershwin. To tak z okazji sadistic uczy sadistic bawi.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-08-02, 11:24
Pierdole scrolluje dalej
Zgłoś
Avatar
kondziu7 2013-08-02, 11:33
Dlatego myśle że, prawdziwą muzyke robiono w latach 59-82 potem z kilkunastoma wyjątkami. A to co dziś sie dzieje w branży muzycznej to poprostu kopiowanie bo przeciez gdzież by dzieciarnia pop sięgneła po starsze płyty...

A dla ciekawostki... Ponad rok temu zajebali mi z auta właśnie takich 18 płyt CD i połamali radio-cd bo jakiś ciul nie umiał go wyjąć. Imobiliser złamał złodzieja do dalszych czynów ;D
Zgłoś
Avatar
softenik 2013-08-02, 11:36
Nie chce mi się oglądać, ale jak chrzest to chrzest. Chuj ci w japsko po same kule. .
Zgłoś
Avatar
i................a 2013-08-02, 11:51
Z tym Offspringiem, to trochę takie naciągane

PanZorro napisał/a:

KIedyś był taki pan Władysław Szpilman, o którym nakręcono film "Pianista". Po wojnie został on dyrektorem polskiego radia. Kilka lat temu TVP chcialo zrobić program i koncert upamiątniający tego artystę, jakież było zdziwienie, gdy okazało się, że ów pan był autorem jednego utworu "czerwony autobus". Reszta jego tworczości to utwory z zagranicy po lekkiej przerobce. Pan Szpilman miał jako pierwszy dostep do wiekszści utworów z zachodu, więc je przerabiał i rejestrowal jako swoje. Do teraz jego spadkobiercy mają prawa autorskie do kilkuset utworów w ZAIKS-ie, ktore były skomponowane przez takich ludzi jak Glen Miller czy George Gershwin. To tak z okazji sadistic uczy sadistic bawi.



On był z Sosnowca tam sama patologia, paserstwo i cwaniactwo. Nie dziwota, że Sosnowiec jest nazywany 13-stą dzielnicą Warszawy, zaraz za Pragą :DDDDDDDDD
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-08-02, 11:52
Dziwne że nie było Ice Ice Baby, Vanilia Ice. Jawny plagiat z Queen i Under Pressure.
Zgłoś
Avatar
WonsatyDrwal 2013-08-02, 12:41
chuj to kogo obchodze ze to twoj pierwszy temat. KURRWA SKONCZCIE WRESZCIE Z TYM!
Zgłoś
Avatar
skysky 2013-08-02, 12:46 1
To że Niemen podjebał od James'a Browna wiadomo od zawsze.
Zgłoś
Avatar
demz 2013-08-02, 12:57
Ja znam jeszcze inny przykład:

Jay-Z - Big Pimpin'



Zżyna z: Abdel Halim - Khosara Khosara



Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-08-02, 13:09
Ale, że co ? Ktoś się na kimś wzorował to mam nie słuchać czy co ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie