18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
HSboy 2014-07-03, 10:39
po co wogole rozpowszechniać disco z pola ?
Zgłoś
Avatar
C................n 2014-07-03, 10:45 1
Dziechu napisał/a:

Najczęściej wlewając w siebie hektolitry piwa kupionego w okolicznych sklepach bo już wydanie 5 złotych na jedno piwo to dla takiego człowieka majątek.



Jaki bogacz kurwa sie odezwał. A weź wydaj stawke godzinną na rozwodnione szczyny, a żeby sie napierdolić to całą dniówke.
Zgłoś
Avatar
KimDzongIl 2014-07-03, 10:46 11
śmieszy mnie to jak niektórzy zarzucają, że disco polo to muzyka dla ciemniaków bo ma tekst o ruchaniu, dupach i piwie a sami słuchają np rihanny, która śpiewa o parasolce, -olce, -olce, czy 50 centa jak śpiewa żeby wzięła jego lizaka do ust i zrobiła to co potrafi najlepiej. Czysta hipokryzja. Disco polo sam nie słucham ale sami przyznajcie że po paru głębszych można się przy tym nieźle pobawić i wtedy jakoś wszyscy znają teksty "hiciorów" disco, nawet Ci zagorzali krytycy
Zgłoś
Avatar
MOTiV95 2014-07-03, 10:50
a kogo to obchodzi, bo kto w ogóle słucha takiego gówna ??
Zgłoś
Avatar
AdolfPacyfista 2014-07-03, 11:16
wypierdalaj z tym na kwejka.
Zgłoś
Avatar
Hellski 2014-07-03, 11:26
@KimDzongIl
Stop procent racji. Ale tamci to państwo murzyństwo i im wolno, bo są tacy cool i wyluzowani
Zgłoś
Avatar
Hellski 2014-07-03, 11:26
@KimDzongIl
Kurde, Sadol wrzuca dwa posty na raz. Super, że przynajmniej edytować można
Zgłoś
Avatar
sajberek 2014-07-03, 11:26
Nie no my to niczego chyba nie potrafimy ;(
Zgłoś
Avatar
1408 2014-07-03, 11:27
Gdzie byli rodzice?
Zgłoś
Avatar
mleki 2014-07-03, 11:53
Dziechu napisał/a:

@up
Nie dziw się, że u nas to są hity. Disco polo jest dla ludzi ciemnych umysłowo. Przejedź się latem po wszelkich okolicznych jarmarkach, festynach czy innych tego typu imprezach wiejskich(z resztą w większych miastach też trafiają się tacy artyści). Prosty tekst, najczęściej o ruchaniu, o dupach, o miłości, prosty podkład muzyczny i ludzie bawią się. Najczęściej wlewając w siebie hektolitry piwa kupionego w okolicznych sklepach bo już wydanie 5 złotych na jedno piwo to dla takiego człowieka majątek. U mnie co roku jest taki jarmark, także na własne oczy widzę co się dzieje. W tamtym roku występowały w mojej miejscowości Mirami(Ukrainki od "Sexualna"). hajs niemały za to wzięły ale tak napierdalały z playbacku, że głowa mała. Ale tak to jest jak nie można zapewnić mikrofonów z autotune czy tego typu sprzętu...
Edit:
I żeby nie było różni artyści dawali swoje występy. Grał Grubson, Natural Dreadkillaz, Hurt, Mesajah, Damian Ukeje plus pomniejsze zepoły rockowe, folkowe itp. W tym roku ma grać Kaczor i Pih. Koncerty są darmowe A najsmutniejsze jest to, że ludzie najlepiej bawią się przy śmiesznych dejotach z radia Eska, którzy tak naprawdę puszcza muzykę z laptopa, czy disco polo z playbacku...


o ja jebie jakie pierdolenie, Ty na wesele pewnie Bacha zamawiasz a na imprezach zakładasz sobie słuchawki i puszczasz Verdiego...
Zgłoś
Avatar
Gredzki Buk Adonis 2014-07-03, 11:59
MOTiV95 napisał/a:

a kogo to obchodzi, bo kto w ogóle słucha takiego gówna ??


.
Zgłoś
Avatar
Szary322 2014-07-03, 12:38 3
ale Wy kurwa jesteście zjebani ... normalnie szok -.- pierdolicie ,że Disco - Polo jest chujowe bo :
a) jesteście z jebanego pokolenia gówna (czyt. jot pe jot pe ,a jak Ci wpierdolą to dzwonisz na policje.
b) jesteście jakimiś nerdami którzy napierdalają w wowa/lola czy inne gówno 24/7 i pierdolą jakie to Disco Polo jest chujowe bo czasem za oknem ktoś puści i nie słyszycie jak lvl wbijacie.
c) jesteście z sosnowca

innej opcji po prostu kurwa nie ma ... ludzie świetnie się przy tym bawią i będą bawić. Przebywając w klubach czy na weselach wolicie machać głową w jebany murzyński rytm trzepania kałem o kamień i podpierając ściany(Wy to się kurwa bawicie ... będzie co wnukom opowiadać) czy bawić się przy disco polo ,tańcząc z dziewczynami i spędzając zajebiście czas w gronie znajomych.
a teraz jebane gimby dawać hejty a potem idźcie zajaraj papierosa póki Ojciec nie widzi.
Zgłoś
Avatar
tweR 2014-07-03, 13:16 1
@Szary322 Ja pie**dole nie wierze że dorosły w pełni świadomy człowiek może mieć takie podejście. Disco polo muzyka bez jakiejkolwiek wartości artystycznej nie wymagająca od słuchacza niczego. To tak jakby powiedzieć do fanów kina że "American Pie to dzieło sztuki a Ty wpie**dalaj z tym Ojcem Chrzestnym spięty idioto". I ten argument do czego będziesz się bawił? Do Bacha? Nie świadczy o Twojej zajebistości i mądrości a o tym że sam masz klapki na oczach i zaściankowe myślenie. Disco polo jest popularne bo w latach 90 był na to niesamowity hype chyba każdy kto wychował się albo żył w tamtych latach oglądał kultowy program Disco Relax. Nie znaczy to jednak że do tego musimy się bawić bo inaczej mamy kija w dupie. Wiadomo że na weselu nie włączę tego co sam lubię słuchać bo będą ludzie którzy tam będą w tym się nie odnajdą. Przy takich imprezach Disco Polo jest wskazane bo potrafi zatrzeć barierę wieku uczestników tego wydarzenia. Nie mam w tym większej filozofii. To jest po prostu logiczne. Jeżeli jednak mówisz że do najebki najlepsze jest Disco Polo to nie świadczy źle o ludziach którzy gardzą tą muzyką a o ludziach którzy tego słuchają bo wychodzi na to że na trzeźwo jest to nie do przyjęcia.

PS. nie ma nic do Disco Polo. Nie słucham ale znam i wiem że coś takiego musi istnieć. Osobiście wolę wyszaleć się przy The Prodigy albo NOISIA. Wiem jestem głupim gimbem bo nie rozumiem cudu Disco Polo.
Zgłoś
Avatar
jaccqu 2014-07-03, 15:07
@up
ale pierdolisz, disco-polo jest fajne i chuj
Zgłoś
Avatar
exfon 2014-07-03, 15:25 1
Cóż, debili nei sieją. Disco dla ciemnoty? Możesz nazywać mnie ciemnotą jak chcesz, ale idąc do klubu przy disco najlepiej się tańczy i bawi, bo od tego jest disco. Jakoś nie widzi mi się tańczyć do ADCD czy Rammstaina. Wasze życie musi być bardzo smutne, jeśli idąc na imprezę czy domówkę gdy leci jakieś disco wychodzicie z pomieszczenia, lub płaczecie że to piosenki dla ciemnoty.

Tak btw smutno mi się na sercu zrobiło gdy zapowiadał drugi materiał. Ten list że gdy leciało ATC koleś zaczął śpiewać disco. Takiego przeboju nie znać?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie