18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
P................0 2014-07-03, 15:53 1
Disco polo i tak lepsze niż ten rap z podziemia albo polskie reggae.
Zgłoś
Avatar
TB303 2014-07-03, 17:45
@exfon
Po pierwsze: Disco-Polo się gra w dyskotekach i remizach a nie klubach(wtedy to nie jest klub).
Po drugie: To, że ty i tobie podobni nie jesteście zbyt wymagający i uważacie, że "najlepiej się bawi przy Disco-Polo", nie znaczy, że inni nie są ambitniejsi i nie potrzebują bardziej wymagającej dla umysłu muzyki(i nie chodzi mi hity rodem z Energy2000 bo to MOIM ZDANIEM to samo gówno co DP).
PS.
Nie, nie pluje jadem i nie mam nic do waszego DP i zabaw, ale kurwa ile można pierdolić, że tylko Disco-Polo się nadaje do zabawy w "klubie"? Widziałem ludzi, którzy się nawet zajebiście przy muzyce Rock bawili(np. Klub Metro w Gdańsku).
PS.2.
Nie zgadzam się, że DP jest dla ludzi ociemniałych umysłowo, no chyba, że ktoś się tylko do tego gatunku ogranicza - wtedy jest to prawda.
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2014-07-03, 17:49
Cytat:

Nie dziw się, że u nas to są hity. Disco polo jest dla ludzi ciemnych umysłowo.


Ja lubie posluchaj disco pol, jest wesole, cholera.. nie wiedzialem, ze jestem czlowiekiem ciemno umyslowym, ktory zarabia 3.5k /msc... Ile tak intelegentna ososba jak ty zarabia?

Ps. ty jestes ruda, szalona ruda! Czy na dole tez?
Zgłoś
Avatar
marcinc53 2014-07-03, 17:50
Znowu ten amisz?
Zgłoś