18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
BongMan 2014-11-17, 16:48
Ja to bym torpedą zakurwił i zaraz by się zielonym pedałkom odechciało pajacowania.
Zgłoś
Avatar
Bankracy 2014-11-17, 18:31 10
@up od kiedy kutry do połowy krabów torpedy posiadają, BongMan do marynarki się przyjąłeś?
Zgłoś
Avatar
Bociek 2014-11-17, 18:41 3
Baltazar_4-20,bo on na takim łowi KLIK
Zgłoś
Avatar
uho82 2014-11-17, 20:57
sprawdzają kto ma szybszy sprzęt
Zgłoś
Avatar
muody14 2014-11-18, 19:28
czyli hiszpanie zgapili od helmutów
Zgłoś
Avatar
matumi 2014-11-18, 19:44
Płynę ci wpierdolić
Zgłoś
Avatar
Nimr0d 2014-11-18, 20:07
Sami jesteście zielone pedałki. Akurat w przypadku ostatniego filmu gdzie byli taranowani, chcieli zaprotestować przy statkach transportujących platforme wiertniczą na... karaiby! Wiercenie w takim miejscu to trochę przesada, wystarczy że coś pójdzie nie tak, jakiś wyciek i kolejny raj na ziemi zniknie. Jeszcze trochę i nie bedzie na całej planecie ani jednego miejsca nietkniętego cywilizacją. A wy lansując się starymi trupami palącymi 12 litrów przyczyniacie się do tego.
Zgłoś
Avatar
Cezz999 2014-11-18, 20:15 1
up
"...Greenpeace Protest against G8: The environmentalists want to hand over a Petition for the climatic protection. The police stops the life boat action: No-comment pictures...." Więc nie pierdol o Karaibach i platformach wiertniczych.
btw.
Pamiętam ten filmik bardzo dobrze, bo 2ch znajomych protestowało wtedy na G8 w okolicach Rostock.Niestety... nie dostali wpierdol :/
Zgłoś
Avatar
neoszw 2014-11-18, 20:30
Tępe zielonojebcowe chuje kurwa. Takie ekologi, a kurwa sami z paliwa korzystają. Hipokryzja, hipokryzja everywhere.
Zgłoś
Avatar
MadDave 2014-11-18, 20:31 2
nie ma nic przyjemniejszego od słuchania panicznych pisków bladych pryszczatych wegetarianek gdy ich ponton jest taranowany na środku oceanu przez wojsko lub straż przybrzeżną.
Szkoda że tu ich nie słychać.

@Nimr0d - wiesz, masz dużo racji, faktycznie ciężko się patrzy jak prezesi koncernów paliwowych bez opamiętania demolują świat, tylko po to aby napchać sobie w kieszenie jak najwięcej pieniędzy których i tak nie wydadzą przed śmiercią a jedyne co po sobie pozostawią to jak to nazwałeś " kolejny zniszczony raj" - oni mają to w dupie, co po sobie zostawią, liczy się tu i teraz, stawka jest tak wysoka że niektórym zasłania zdrowy rozsądek. Abo takie kraje Azjatyckie lub Usa - one produkują tyle odpadów (Co2, Odpady radioaktywne, metale ciężkie, chemikalia, odpady przemysłowe) że dosłownie czacha dymi bo rozumem nie idzie pojąć tego ogromu.
Koniec końców tacy obrzydliwie nadziani, otyli panowie trzymający w garści gospodarkę doprowadzą swoją zachłannością i chciwością ten świat do ruiny. Kiedyś się tym okropnie przejmowałem, teraz już nie, a dlaczego już nie? Otóż dlatego że kilku śmiesznych małych szarych/zielonych ludków gówno może tutaj zrobić. Taki prezesik szel czy innego bipi może ich wykupić razem z całą rodziną.
Trzeba pojąć jedno - tego świata się już nie da ocalić, trzeba czekać na rychłą zagładę i próbować od początku.
Zgłoś
Avatar
lajka 2014-11-18, 23:22
Dla mnie te ekozjeby i uniazjebejska są tak potrzebne społeczenstwu że mnie osobiscie moze chuj strzelic, a tym z zielonych to powinien murzyn chujem udusic. tak sie zdenerowałem, podejrzewam że i tak was moje zdanie chuja obchodzi wiec dobranoc chuja na noc
Zgłoś
Avatar
neoszw 2014-11-18, 23:38 2
@MadDave
zauważ jedno, nie byłoby tego gdyby nie miliony ludzi na świecie wspierających ten biznes, chociażby posiadaniem i użytkowaniem auta Jest popyt, to potrzebna jest podaż. A że popyt rośnie w zastraszającym tempie to żródła podaży też należy znaleźć. Ot cała filozofia.
Zgłoś
Avatar
MadDave 2014-11-19, 0:12
@neoszw- to jest prawo rynku popyt rośnie w miarę podaży, masz tutaj rację, ale zauważ że jak na chwilę obecną nie ma jakiejś alternatywy która by mogła być dobrym oponentem do ropy naftowej. Niby są te hybrydy ale to jest to nadal raczkująca technologia- bez tradycyjnego silnika to nie podziała za długo, więc służy jako wsparcie jak lpg.
Jest wiele wynalazków które mogły służyć jako ten genialny zamiennik, wypierając silniki spalinowe, jednak uznawane są raczej jako ciekawostkę niż jakiś znaczący krok do nowego jutra i rewolucji przemysłowej.
Ale
Gdyby ludzkość myślała przyszłościowo a nie tylko przez pryzmat $$ to może nie dziś ale zapewne w niedalekiej przyszłości celebrowalibyśmy porzucenie silnika spalinowego jako relikt przeszłości na rzecz jakiegoś zaawansowanego systemu napędu wodorowego czy czegoś podobnego.
Platformy wiertnicze zostały by zamienione na coś innego, wszyscy by się kochali a chiny dzięki temu że już nikt im nie podkrada węgla, w kilka lat wyrównały by niszę zanieczyszczeń
a cykl by się zamknął
Z przykrością dopowiem że co tydzień dokładam cegiełkę na rzecz unicestwienia świata, koncernom paliwowym dostając za to nic nie warte punkty za które po kilku latach nabijania mogę mieć parasolkę lub czapkę z daszkiem.
Zgłoś
Avatar
InnyName 2014-11-19, 10:18
Przypomne niektórym że źródła ropy które już mamy są jeszcze niewyczerpane i długo tak zostanie.

Wszyscy się tam pchają bo na tych wodach jest dużo ropy i są to wody niczyje czy jak to sie nazywa, chodzi tylko tutaj o zysk, a nie o ropę potrzebną bo świat się zatrzyma.

Rozumiem, ze wydobycie wydobyciem, ale tak rozpierdolą wszystko i nie dziwie sie że greenpeace się tam pcha.
Zgłoś