18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
Cytat:

"Nauczycielka podczas lekcji mówiła, że homoseksualiści to nie są ludzie". "Ja słyszałam, że homoseksualiści to narkomani i rodzą się na dworcach" - mówią o doświadczeniach z polskiej szkoły bohaterowie spotów Kampanii Przeciw Homofobii. UE opublikowała właśnie wnioski z wielkiego badania na temat dyskryminacji osób homoseksualnych. Wyniki są zatrważające, a Polska nie wyróżnia się zbyt dobrze na tle innych państw.

Dziś Międzynarodowy Dzień Walki z Homofobią. Z tej okazji Agencja Praw Podstawowych Unii Europejskiej (FRA) opublikowała wyniki swoich badań nt. dyskryminacji osób LGBT w krajach Unii Europejskiej i Chorwacji. To pierwsze tak duże i tak kompleksowe badanie na ten temat. Ankietę w internecie we wszystkich krajach wypełniły 93 tys. osób.

Ponad połowa badanych: byliśmy dyskryminowani!

Badanie skierowane było do osób powyżej 18. roku życia. Pytano m.in. o dyskryminację i mobbing w miejscu pracy, w szkołach, na uczelniach, w miejscach publicznych. Wnioski są bardzo niepokojące:

- ponad połowa wszystkich respondentów przyznała: w ciągu ostatniego roku doświadczyła osobiście dyskryminacji lub nękania ze względu na orientację seksualną. Do bolesnych doświadczeń przyznało się aż 60 proc. respondentów z Polski. 90 proc. z tych osób nigdzie nie zgłosiło faktu dyskryminowania.

Mapa pokazuje, w których krajach osoby LGBT czują się najbardziej dyskryminowane (im ciemniejszy kolor, tym więcej osób zadeklarowało bycie dyskryminowanym). W Polsce to 60 proc. respondentów. Po kliknięciu na mapę na stronach UE można zobaczyć procentowe odpowiedzi na każde pytanie z podziałem na kraje:



- w ciągu ostatnich pięciu lat 26 proc. badanych padło ofiarą napaści lub przemocy ze względu na orientację seksualną (odsetek ten rośnie do 35 w przypadku osób transpłciowych)

- do ataków dochodziło zwykle w miejscach publicznych, uczestniczyło w nich zwykle więcej niż jedna osoba, zwykle osobą atakującą był mężczyzna

Ukrywają się, nie trzymają za ręce

- dwie na trzy osoby, będąc w wieku poniżej 18. roku życia, uczęszczając do szkoły ukrywały lub maskowały fakt przynależności do grupy LGBT

- dwie trzecie badanych unika w miejscach publicznych trzymania za rękę swojego partnera/partnerki tej samej płci w obawie przed napaścią

- co najmniej 60 proc. badanych osobiście doświadczyło negatywnych uwag lub zachowania w szkole ze względu na swoją przynależność do grupy LGBT

- 80 proc. badanych z każdej grupy LGBT i w każdym kraju było świadkami negatywnych uwag lub postępowania wobec szkolnych kolegów, których uważano za osobę z grupy LGBT (dotyczy to w szczególności gejów i biseksualnych mężczyzn)

- prawie połowa badanych uważa: politycy w naszym kraju posługują się mową nienawiści, mówiąc o osobach LGBT

"Brak zrozumienia, brak pomocy"

Oto kilka cytatów z ankiet Europejczyków:

"Prześladowania, jakich doświadczyłem w szkole, to najgorsza forma homofobii, z jaką kiedykolwiek się spotkałem". Gej, 25 lat.

"Bardzo chciałabym otwarcie mówić o tym, że jestem lesbijką. Ale moje środowisko jest bardzo homofobiczne. Więc nie mam wyboru". Lesbijka, 40 lat.

"Brak zrozumienia i jakiejkolwiek pomocy to zbyt dużo do zniesienia. Często myślę, że wolałbym nie żyć". Transseksualista, 26 lat.



A w Polsce? "Nauczycielka mówi: geje to nie ludzie"

Podobnie wyglądają relacje Polaków. Z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z Homofobią KPH opublikowała swój kolejny spot. O tym, jak wygląda sytuacja osób o innej orientacji w polskich szkołach:



"Moja nauczycielka na lekcji obrażała homoseksualistów. Mówiła, że to nie są ludzie, że takie istoty nie powinny żyć na ziemi". "Usłyszałam, że homoseksualiści to narkomani i rodzą się na dworcach". "Na lekcji rzucali we mnie różnymi przedmiotami, długopisami, książkami". "Wystarczy, że pójdę do łazienki. Słyszę: O ten, pedał! Ciota, ciota!". "Boję się, że ktoś może mnie pobić ze względu na to, kim jestem".



I kończą: "Żyjemy w XXI wieku, każdy ma prawo do życia. Nie może być tak, że ktoś ma prawo się nad inną osobą znęcać! Nie ma takiego prawa!". "Bądźcie sobą. To wasze życie, wy o nim decydujecie" - mówią z filmie bohaterowie spotu Kampanii Przeciw Homofobii.

A tak z dyskryminacją walczy Irlandia:


źródło
Zgłoś
Avatar
eNeRgOo 2013-05-19, 1:39 2
Homoseksualizmu nie da się wyleczyć. Nie jest to też wynaturzenie ponieważ występuje w przyrodzie, najczęściej u ssaków. Ilość zachowań homoseksualnych u zwierząt - (czyli u Nas też, bo jesteśmy zwierzętami, a nie kurwa dziećmi Boga) rośnie wraz ze stopą intelektualną danego gatunku.
Homoseksualiści nie żądają wcale 'specjalnych' praw. Chcą po prostu równego traktowania i nie wytykania palcami - czyli to czego żądali przedstawiciele rasy czarnej (zresztą których tez pewnie nienawidzicie) kilkadziesiąt lat temu.

Pozdrawiam, student biologii. I nie dziwie się, że znajomi stąd spierdalają.
Jestem ciekaw Polski za 50 lat i Waszych emerytur.
Zgłoś
Avatar
vedkonner 2013-05-19, 10:38 2
Szerokikarq napisał/a:


I najlepszy argument progejowski jaki można znaleźć-"no przecież w Starożytnym Rzymie walili się w dupala..." Było też niewolnictwo i walki gladiatorów, tego nikt nie promuje?



Kurwa mać, mi chodzi o argumenty pokroju "O BORZE CO SIE DZIEJE Z TYMI CZASAMI FACECI SIE RUCHAJO KIEDYŚ NA SZAFOT ZA JAJA XOXOXO" wielkich, prawilnych, porządnych 14sto latków.

Prawda jest taka, że gejostwo to skrzywienie psychiczne, KTÓREGO NIE DA SIĘ WYLECZYĆ. Jeśli chcesz wyobrazić sobie żywot geja w Polsce, to wyobraź siebie w odmiennym wymiarze, gdzie jesteś hetero, a cały świat jest homo, a ty jesteś przez nich uznawany za wynaturzenie i chcą ciebie wyplenić. Od-tak sobie zmienisz orientację, przyjmiesz w dupala? Homosy mają dokładnie to samo. Zresztą komu oni przeszkadzają? Mentalność typowej podstawówki i gimnazjum, "on jest inny, jest zły. zbesztać skurwiela".

Wielcy nacjonaliści z koziej dupy, słuchający Skrillexa.



Mówię o gejach, a nie pedałach z kolorowych parad prosto z ulic Warszawy, uprzedzając kolejne posty.
Zgłoś
Avatar
skin88 2013-05-19, 14:13
Na chuj wrzucasz tu tych jebanych pedałów?!, może sam jesteś ciotą pedałów trzeba zajebać i chuj i lesby jebane szmaty i feministki też kurwy jebane .
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2013-05-19, 14:14 1
skin88 napisał/a:

pedałów trzeba zajebać



Uzasadnisz, czy twoja argumentacja jest na takim samym poziomie, na jakim jest interpunkcja w twoich wypowiedziach?
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2013-05-19, 14:35 3
U mnie na osiedlu jest dużo gejów, którzy wcale się nie wstydzą swojej orientacji. Nieraz wieczorami słyszę, jak tęsknie wołają na cały głos o swej potrzebie bliskiego fizycznego kontaktu, nie wiedzieć czemu z policjantami.
Zgłoś
Avatar
kulwon przez f 2013-05-19, 14:59
Faper Noster napisał/a:

U mnie na osiedlu jest dużo gejów, którzy wcale się nie wstydzą swojej orientacji. Nieraz wieczorami słyszę, jak tęsknie wołają na cały głos o swej potrzebie bliskiego fizycznego kontaktu, nie wiedzieć czemu z policjantami.


pewnie dlatego, ze policjanci to cwele
Zgłoś
Avatar
vedkonner 2013-05-19, 19:56
kulwon przez f napisał/a:


pewnie dlatego, ze policjanci to cwele



Ja pierdolę.
Zgłoś
Avatar
skin88 2013-05-21, 3:10
Prometeus_Coprophagus napisał/a:



Uzasadnisz, czy twoja argumentacja jest na takim samym poziomie, na jakim jest interpunkcja w twoich wypowiedziach?


Interpunkcja ?? chyba sam nie wiesz o czym piszesz nie, nie będę uzasadniał bo to jest bez sensu kiedyś uzasadniałem ale zaprzestałem bo odkryłem że ludzie tacy jak ty to tępaki które i tak niczego nie rozumieją jak byś rozumiał to byś się do mnie nie przypierdalał pedale jebany, powiem bardzo krótko kurwa plują nam w mordę i wmawiają że deszcz pada, rząd i inne kurwy próbują wmówić ludziom że gówno to miód, nikt mi kurwa nie powie że jak jeden facet wkłada chuja w śmierdzącą dupę drugiego to to jest normalne, a wszystko zmierza w tym kierunku że jeszcze trochę to hetero będą zaszczuwani.
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2013-05-21, 13:02 2
skin88 napisał/a:

plują nam w mordę i wmawiają że deszcz pada



"Plują". Podmiot domyślny - "oni". Zawsze jacyś mityczni i mistyczni "oni". My kontra oni - tak, dobre hasło do prania mózgu.

skin88 napisał/a:

nikt mi kurwa nie powie że jak jeden facet wkłada chuja w śmierdzącą dupę drugiego to to jest normalne



A jeśli wkłada w pachnącą dupę? I czy mam rozumieć, że w przypadku męsko-damskiego stosunku analnego dochodzi do insercji w odbyt pachnący świeżymi płatkami jaśminu?

Nawiasem - wróć do szkoły, bo tego gwałtu na języku ojczystym nie da się czytać.

skin88 napisał/a:

pedale jebany



A tak to sobie do swoich kolegów-volksdeutschów spod znaku dwóch ósemek możesz mówić.
Zgłoś
Avatar
Imie_jego_44 2013-05-21, 13:22
Pedały to nie ludzie, to lewaki jebane.
Zgłoś
Avatar
s................s 2013-05-21, 13:48 1
Cytat:

Pozdrawiam, student biologii. I nie dziwie się, że znajomi stąd spierdalają.



Każdy kto potrafi napisać coś więcej niż "chuj, kurwa, jebane lewaki/prawaki (skreślić w zależności od potrzeb), wypierdalać, do gazu" stąd spierdala, albo ogranicza pisanie postów do minimum. Pisanie na głównej Sadistica uargumentowanych, kulturalnych wypowiedzi, to jakby wchodzenie do przedszkola i prowadzenie wykładu na temat mechaniki kwantowej. No po prostu nie te progi, nie ta społeczność, nie ta klasa, nie ten poziom. Ale niech się dzieci bawią, przynajmniej można się pośmiać czytając tutejsze mądrości i napinki.
A swoją drogą, zawsze mi się wydawało że to geje powinni cierpieć na ból dupy, a na tym forum jest właśnie na odwrót.
Zgłoś
Avatar
vedkonner 2013-05-21, 14:42
Imie_jego_44 napisał/a:

Pedały to nie ludzie, to lewaki jebane.



Zgłoś
Avatar
Imie_jego_44 2013-05-22, 11:29
Prometeus_Coprophagus, napisał " I czy mam rozumieć, że w przypadku męsko-damskiego stosunku analnego dochodzi do insercji w odbyt pachnący świeżymi płatkami jaśminu? " no właśnie nie, nie ma żadnej różnicy więc jeśli pragniesz i uprawiasz sex analowy z kobietą to jesteś niestety kryptogejem w skrytości marzącym o stukających się luźnych jądrach przy odbycie.
vedkonner, popieram, jednego lawaka mniej to zawsze lepiej.
Zgłoś
Avatar
skin88 2013-05-27, 0:04
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
lolownik 2013-05-27, 15:49
znam dwóch pedałów osobiście. żaden z nich nie wygląda na 'stereotypową ciotę', oboje raczej na maczo.
Jednego z nich znam od dawna; facet z niczym się nie afiszuje, co lubi to trzyma w sobie, charakteryzuje się tylko tym że jest bardziej otwarty do ludzi (czy dosłownie to nie wiem ).
Drugi z pedziów to z pozoru twardy gość (podaje się za kryminalnego ale każdy kto go zna w to nie wierzy), wydaje się groźny. Ten koleś wydzwaniał do mojego kuzyna i go prześladował po nocach, jakiej to nie ma ochoty na niego, itd.
WIęc uznałem że są homo i są cioty.
Dopóki się nie dowiedziałem, że pierwszemu z wymienionych raz coś odwaliło i... łaził po swojej ulicy, na widok każdego człowieka wyjmował ptaka i zaczął się przy tej osobie onanizować.
Wniosek - nie ma normalnych homo. Są większe cioty i mniejsze cioty ale cioty i tak.
Zgłoś