18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Gender, nowa Sodoma ?!
X................S • 2013-12-06, 14:28


Ostro i jednoznacznie ocenili ideologię gender słowaccy biskupi. W liście do wiernych podkreślili oni, że pod płaszczykiem szlachetnych celów promuje się rozwiązania śmiertelnie niebezpieczne dla społeczeństwa.


Gender, co bardzo wyraźnie podkreślili słowaccy biskupi, jest zagrożeniem dla człowieka, rodziny i życia społęcznego. W liście do wiernych słowacki episkopat przekonuje, że „propagatorzy kultury śmierci” pod płaszczykiem praw dziecka i jego opiekunów chcą wprowadzić rozwiązania szkodliwe dla społeczeństwa.

„Zwolennicy kultury śmierci lansują nową ideologię gender, głoszącą równość płci. Człowiekowi, który słyszy o tym po raz pierwszy, może się wydawać, iż chodzi o równe prawa i godność mężczyzny oraz kobiety. Te grupy realizują jednak coś innego. Oni chcą nas przekonać, że nikt z nas nie jest z natury mężczyzną lub kobietą. Nie chcą uznać tożsamości mężczyzny i kobiety, prawa do małżeństwa kobiety z mężczyzną, ale na równi z małżeństwem chcą postawić wspólnotę dwóch mężczyzn i dwóch kobiet. To tworzy rodzaj Sodomy. Jest to kpina z woli Bożej i ściągnie na nas karę Boską” – ostrzegają słowaccy biskupi.

TPT//

---------------------------------------------------

Codziennie w telewizji pierdolą ostatnio na ten temat. Podobno każą chłopcom nosić sukienki i na odwrót. O co w tym chodzi ?
Zgłoś
Avatar
Rakol 2013-12-06, 20:21 4
@Sidian: duże piwo, że ci się chciało tym półmózgom tłumaczyć ocb. Ja bym nie miał cierpliwości. Łyknęli demonizacje gender jak młode pelikany. @Niewiemzewiem: wypierdalaj z sadistica na fronde.
Zgłoś
Avatar
pylaochos 2013-12-06, 20:23
mandaryyynka napisał/a:

Ja pier*ole, ale w Was jest masa frustracji i nienawiści! Czytając te wszystkie komentarze pod większością materiałów dodawanych na sadistic można po prostu wyczuć wszechobecny i wszechogarniający ból dupska... Tragedia, co się dzieje z Polską i całym narodem... Załamka.


Jeżeli byś rozumiała sprawę to byś inaczej śpiewała. A tak tylko srasz na szachownicę podczas gry.
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-12-06, 20:40
Rakol napisał/a:

@Sidian: duże piwo, że ci się chciało tym półmózgom tłumaczyć ocb. Ja bym nie miał cierpliwości. Łyknęli demonizacje gender jak młode pelikany. @Niewiemzewiem: wypierdalaj z sadistica na fronde.



wypierdolić to moge ci w ryj. Nie wiem co to jest fronda ale widze że ty tam bywasz więc powodzenia.

Podałem konkretne argumenty i do tego co powiedział sidian, że gender ma szlachetne cele ale kurwa ludzie pojebani jak ty chcą to wykorzystać i robić z dzieci debili. Pewnie przeczytałes jedno moje zdanie i już twój fiutek w stulejce się nie zmieścił. Po drugie w finladni chyba odsunięto gender...powód-bezsens genderu.
Nie trzeba żadnych pieniędzy i wymyślonych rzeczy aby dzieciom mówić że mogą być kim chcą. Kobieta moze być mechanikiem itp. takie rzezy można mówić normalnie ale nie mozna jej zabierac lalek i dawać autka pod przymusem. 20 lat, glupi i pewnie jeszcze pizdy nie wąchał
Zgłoś
Avatar
eNeRgOo 2013-12-06, 20:51 3
Gender uczy, że miejsce kobiety niekoniecznie jest tylko w kuchni, tak samo jak facet niekoniecznie musi być super maczo. Ale mi to kurwa odkrycie...

NieWiemZeWiem napisał/a:



wypierdolić to moge ci w ryj.



Gościu, nie wiem o co biega z twoim nickiem, z twoimi hasłami i teoriami, które tu wygłaszasz, ani z tym, że piątkowy wieczór spędzasz w domu. Weź wyluzuj .

Zgłoś
Avatar
Rakol 2013-12-06, 20:55 3
@Niewiemzewiem
Myślę, że powinieneś zadać sobie ten trud i się dowiedzieć, bo twoje "konkretne argumenty" są dokładnie tak konkretne jak tematyka tej strony. Dużo gadasz a gówno się znasz i powtarzasz pierdy prosto z katolskiej, upolitycznionej dupy.

P.S.: 23 lata, taki dojrzały i mądry
P.S.II: Pizdy i wódy się nie wącha
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-12-06, 21:13
Gender to chyba taki ruch wbrew naturze i poprawianie jej błędów. Czyli również należy "ulepszać', tych którzy urodzili się niepełnosprawni? To już dyskryminacja. A lewa strona sprzeciwia się dyskryminacji. Czyli lewacy zapędzili się w kozi róg i powinni się sami zlikwidować.
Zgłoś
Avatar
p33r 2013-12-06, 21:16
@Niewiemzewiem

Tylko ja zaniechalem czytania jego pierdolenia po 1szym poscie?
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-12-06, 21:28
A na chuj mi te gender? Do wszystkiego trzeba dorabiać głupie ideologie?
Zgłoś
Avatar
preliator 2013-12-06, 22:15 1
Jak zwykle najwięksi krzykacze tak naprawdę nie ogarniają tematu, coś tam skubnęli, zasłyszeli i od razu wielka panika!

Otóż gender w klasycznym rozumienia to nie żadna ideologia, tylko obszar badań naukowych. Oczywiście są ludzie, którzy dopisują do tego ideologię (wypaczając przy tym sam dorobek naukowy), tak samo można zideologizować logikę, matematykę, europeistykę, badania nad migracją bociana białego itp.

Gender jako obszar badań NIE neguje faktu i wagi istnienia płci biologicznej, lecz bada tzw. płeć kulturową, czyli to jak tradycja, otoczenia, kultura, mentalność danego narodu, kultury, cywilizacji czy warstwy społecznej, ma wpływ na poczucie tożsamości płciowej, na kształtowanie się ról płci w społeczeństwie itp. Np. wskazuje na różnice między pojęciem kobiety w tzw. cywilizacji zachodu i świecie muzułmańskim.
Zgłoś
Avatar
Czoklejt 2013-12-06, 22:22
Ja pierdole. Ten temat sprowokował mnie do wyrażenia swojego bólu dupy. Niesamowicie irytują mnie różnego rodzaju mniejszości bez przerwy jęczące i wołające o swoje prawa. W chuju mam poglądy tych ludzi ponieważ ich problemy mnie nie wzruszają, nie dotyczą i nie interesują. Przeciętny człowiek jeśli ma jakieś konkretne zainteresowania i poglądy to dzieli się nimi z ludźmi, którzy myślą podobnie. Jeśli dalej tak pójdzie to pokrzywdzonymi będą mogli nazwać się menele, którzy czują się odrzucani i poniżani przez społeczeństwo.

Właśnie przez takie bzdety dobro ogółu schodzi na dalszy plan.

ZAJMIJMY SIĘ KURWA CZYMŚ ISTOTNYM!
Zgłoś
Avatar
Radysh 2013-12-06, 22:46
606 napisał/a:

Ludzi, którzy wymyślili "gender" należy zabijać. I to nie jest nawoływanie do nienawiści, tylko strach o bezpieczne, zdrowe społeczeństwo.



... a "ich" istnienie, jest tylko błędem genetycznym. Co stwierdzam od zawsze.
Zgłoś
Avatar
Moja_Pani 2013-12-06, 23:05 7
Pewnie nie zdążę już przed tym, kiedy złych i okropnych białych hetero będą zamykać w jakichś obozach, ale słowo daję, że kiedyś, już w tym podziemiu, otworzę przedszkole, szkołę, czy jakąś placówkę edukacyjną, w której UWAGA UWAGA
- dzieciaki będą trzymane krótko, bo nauczyciel i rodzic ma być szanowany,
- rodzice będą interesowali się rozwojem dzieci i ich wartościami, a nie kurwa tylko tym, żeby na nie dmuchać, chuchać i najlepiej widywać po dwie godziny dziennie,
- chłopcy będą chodzić w ubrankach chłopięcych, dziewczynki dziewczęcych, a bawić się będą czym chcą,
- nie będzie żadnych dys-zjebów, opinii z nicniewnoszących poradni i głaskania po główce za lenistwo,
- możliwość nauki to przywilej, a nie łaska, więc jak nie umiesz tego uszanować wypierdalaj,
- nauczyciele mają mieć pasję, ale nie będzie ograniczała i wypalała ich bezsilność i biurokracja,
- dzieciaki w szkołach będą uczyć się podstaw komunikacji interpersonalnej i intrapersonalej, bo za 20 lat ludzie nie będą umieli się komunikować i to jest ważniejsze, niż połowa wypchanego programu,
- nikt nie będzie miał opcji czuć się gorszy, bo jest w większości, albo być lepszy, bo ma tęczowe skłonności,
- w dokumentach będzie MATKA i OJCIEC, a nie RODZIC 1 i RODZIC 2
- dzieciak, który okaże brak szacunku obsłudze, np. sprzątaczce dostaje ścierę w łapę i jedzie, aż zrobi

i wiele, wiele innych...

Zapisy jak już rozpiszę program.
Zgłoś
Avatar
Aju86 2013-12-06, 23:55
Moja Pani - Duże, zimne piwo!
Zgłoś
Avatar
m................6 2013-12-07, 0:27
jebać to gender i tych pedałow niech sobie robia co chca , wy tylko podsycacie to caly czas bo oni szukaja uwagi / kontrowersji
,, nie karmic trola''
Zgłoś
Avatar
Nóż 2013-12-09, 13:57 1
Piwo dla ciebie Rakol że w ogóle miałeś siłę czytać ten bełkot, mnie zdarza się czasem wychodzić z kontrargumentami ale po zbyt dużej dawce konserwatywnego pierdolenia nie wyrabiam i chuj mnie strzela.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie