18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
dwakilo 2011-01-14, 18:09 1
Zastanawia mnie dlaczego Błasik będąc zwierzchnikiem Sił Powietrznych nie zmienił nic w przepisach chociażby po ostatniej katastrofie wojskowej Casy w której zginęło wielu wojskowych. Swoją drogą tam też wszyscy w samolocie byli najebani a poza tym też była mgła. Mgła = znowy ci Rosjanie

A poza tym Ci ludzie byli w delegacji do Smoleńska. W delegacji. Kto to widział żeby pić w czasie delegacji. Niepojęte.
Zgłoś
Avatar
Turek. 2011-01-14, 19:24
W chuja walą nieprzeciętnie :]
Zgłoś
Avatar
d1ck 2011-01-14, 21:03
kool83 napisał/a:

jego badano kilka dni po wypadku, gdyż wcześniej nie mogli go zidentyfikować.prawdopodobne jest, że owe 0,6 promila jest wynikiem procesów rozkładu organizmu...

a w ogóle nie ma się z czego śmiać gdy kacapy jebane po raz kolejny jebią nas w dupe...



Gówno prawda, on pewnie był tak najebany, że przez te kilka dni wytrzeźwiał. Jak by go znaleźli tego samego dnia miał by pewnie 3,5
Zgłoś
Avatar
QrashMaster 2011-01-14, 21:43
KNT napisał/a:

Widzę antysemityzm w polakach jest głęboko osadzony...
I to po tym wszystkim co dla was zrobiliśmy. Nie wiecie co to wdzięczność.



Widzę że masz kompleksy głęboko osadzone...
I po tym wszystkim co dla was zrobiły Niemcy...
Zgłoś
Avatar
Tomasz23 2011-01-14, 22:55
@kool83
Tak to jest jak się interpretuje źle fakty i ludzie Ci dali tyle piw oO
Ruscy od samej katastrofy wiedzieli że jedna osoba jest pijana ale nie wiedzieli kto to, dopiero po iluś dniach doszli do tego że to generał. Boże widzisz a nie grzmisz na głupotę.
Zgłoś
Avatar
Mephic 2011-01-15, 2:54 1
Zajebista dyskusja znawców tematu, ale najtrudniej jest po prostu przełknąć, że i tym razem zawinili nasi. Takie to kurwa polskie.
Zgłoś
Avatar
serdel1 2011-01-15, 9:01
0,6 promila to wypicie CO NAJMNIEJ cwiartki, lub ostry kac po konkretnym piciu dzien wczesniej. O czlowieku z 0,6 promila mozna smialo powiedziec ze jest napierdolony. Skonczcie pierdolic o jablkach czy cukierkach. Czy tez procesach rozkladu ciala (tylko to jedno sie rozlozylo w alkohol? pozostale juz nie?).
Piloci chcieli wyladowac za wszelka cene. Jesli ta "chec" wynikala z nacisku przelozonego to znaczy, ze na tego przelozonego tez naciskal przelozony.
Zgłoś
Avatar
olosz 2011-01-15, 11:57
kool83 napisał/a:

jego badano kilka dni po wypadku, gdyż wcześniej nie mogli go zidentyfikować.prawdopodobne jest, że owe 0,6 promila jest wynikiem procesów rozkładu organizmu...



Kurwa a czy do badania krwi potrzebna jest pierw identyfikacja ciała? Twoim tokiem myślenia mogę powiedzieć: Dobrze, że go zidentyfikowali bo w innym razie by go nie przebadali. Pierdolisz głupoty a ludzie Ci jeszcze za to piwa stawiają.

Nie wiem czy miał czy nie miał te 0,6 promila i pewnie tego się nie dowiem. Jeśli miał to widzimy jak "elita" się w Polsce bawi. Kwaśniewski też się bawił dobrze za prezydentury.
Najlepsze jest to, że pierdolą jak to naród chla i chcą z tym walczyć a sami mają to w dupie i chleją.

kool83 napisał/a:

a w ogóle nie ma się z czego śmiać gdy kacapy jebane po raz kolejny jebią nas w dupe...



Tu się akurat zgadzam
Zgłoś
Avatar
traviss 2011-01-15, 14:01
ndb2010.salon24.pl/268222,raport-mak-wstepne-podsumowanie

zapraszam do przeczytania znaczacych uchybien w raporcie gimbusy jebane wypowiada sie pilot ,ktory zna sie na rzeczy. jestem a polityczny , ale jak nas kacapy jebią w dupe to az krew mnie zalewa.
Zgłoś
Avatar
brightfly 2011-01-16, 22:32
Właśnie czytam Medycynę Sądową i ktoś tu napisał wyżej że 0,6 promila moze sie pojawic po rozkładzie,,, otóż wg książki fizjologia to 0,01 promila.
Zgłoś
Avatar
Matisyahu 2011-01-16, 22:54
Strzelił sobie kolejkę Kamikaze
Zgłoś
Avatar
joorass 2011-01-23, 12:27
e, ja się nie dziwię tym promilom - też bym nie mógł na trzeźwo przewozić grubaska, który żąda natychmiastowego lądowania, czy jest lotnisko, czy nie;D
Zgłoś
Avatar
Yasiu99 2011-06-03, 18:35
@gdyby nie ci szabelkowcy, twoja stara dawałaby dupy jakiemuś szwabowi, ty dzisiaj byś szpreszył, a ja w piwnicy musiałbym kserować antyniemieckie ulotki, palancie.

A jak dalej ci szabelkowcy będą tak machać to będziesz do końca życia ciągał taczki bo na paliwo nikogo nie będzie stać, oczywiście za najniższą krajową.
Zgłoś
Avatar
gregohr 2011-06-04, 10:21
kurwa, ludzie! w raporcie napisali, że Błasik miał 0,6 promila. Nie napisali że pił! To Błasikowa od razu wzniosła ręce do nieba że Ruskie oskarżyli męża o ochlejstwo (a swoją drogą- powiedziała że jej mąż alkoholu nie pił- generał i nie pił? to jak się w woju na posadzie utrzymał???)
Zgłoś