18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
ichuj9 2011-01-14, 13:29 4
Wy jestescie popierdoleni...jak wam ruscy powiedza ze wasze matki najebane ssaly papiezowi to tez uwierzycie??
Zgłoś
Avatar
nkee 2011-01-14, 13:32
Facet w mundurze i z orzełkiem na piersi wziął alkohol do ust? Generał?! Toż samo to jest dla mnie skandalem i czymś nie do pomyślenia!
Zgłoś
Avatar
lividus 2011-01-14, 13:33 1
Niech zgadnę, ruska ambasada płaci za wrzucanie na serwisy takiego gówna?
Zgłoś
Avatar
QrashMaster 2011-01-14, 13:34
Rmz napisał/a:

Wypowiedzmy rucholom wojne. Oni mają zalkoholizowane społeczeństwo więc nie będą trafiać do nas. Niecałe sto lat temu wygraliśmy z nimi, Cud nad Wisłą... czas na mecz rewanżowy na ich terenie!



Nie masz pojęcia o czym mówisz....

Moim zdaniem lekka przesada drwić z tych którzy wam wszystkim będą bronić dupy i naszej ziemi gdy wy w tym czasie będzie spierdalać do UK albo huj wie gdzie byle była robota i przecena na chleb w piątki dla Polaków.

KNT napisał/a:

Masakra, 0.6 promila we krwi. Jak mogło do tego dojść? Nie mierzy się pilotom przed lotem takich rzeczy?
U mnie w Izraelu, nikt nie mógł uwierzyć w to co się stało. Jak można było do tego dopuścić?
Nie dość, że pijany pilot, to jeszcze stary psujący się samolot przewozi najważniejsze osoby w państwie. Nasi politycy latają samymi najlepszymi samolotami, sterowanymi przez najlepszych pilotów na świecie.



Ty się martw o tą twoją ziemie obiecaną i arabów bo jakoś Ci twoi najlepsi piloci i samoloty najlepsze; nie mogą sobie dać rady z nimi.

A prościej mówiąc: Sie nie wpierdalaj między wódke a zakąskę gdy Polacy o swoich sprawach między sobą rozmawiają.
Zgłoś
Avatar
snik0 2011-01-14, 13:38
QrashMaster napisał/a:



Nie masz pojęcia o czym mówisz....

Moim zdaniem lekka przesada drwić z tych którzy wam wszystkim będą bronić dupy i naszej ziemi gdy wy w tym czasie będzie spierdalać do UK albo huj wie gdzie byle była robota i przecena na chleb w piątki dla Polaków.


O kurwa !! dobrze, ze mi przypomniałes, dzisiaj piątek

Trzeba isc po chleb
Zgłoś
Avatar
Cryan 2011-01-14, 14:01 3
O, to widzę, że jeżeli obraża się cały kraj, i wszystkich Polaków, to jest spoko, a jak się nazwie (owinę z lekka w bawełnę, żeby moderator mógł zrozumieć o co chodzi).

Chuj, że widziałem tutaj gorsze obrażanie się nawzajem, ale jak widzę, jednak kurwa jest jakieś tabu tutaj i na reszcie serwisów.

Pierdolić, że mogę kogoś zwyzywać pod innym tematem, ale w temacie, gdzie śmieją się z poważnych rzeczy, to już nie mogę kogoś nazwać jego prawdziwym mianem (chociaż jak tutaj się któryś przyznał - daje za darmo, więc przepraszam, ale chodziło mi bardziej o powiedzenie piłsudskiego "Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy" )

Pozdrawiam osobę, która usunęła mój post. Od dziś postaram się zgłaszać każdy post w którym ktoś ubliży innej osobie, bo dostałem nauczkę.

Pozdrawiam też osobę która mój post zgłosiła.

Polecam usunąć cały temat.
Zgłoś
Avatar
azerbejdzanification 2011-01-14, 14:02 1
Sadystyczne jest to że rosja twierdzi że polski generał na służbie był nawalony a polski premier nie umie w tej kwestii sklecić sensownego zdania.
Zgłoś
Avatar
'Som 2011-01-14, 14:40 2
Arte napisał/a:

proponuje przeczytać dzisiejszą Wyborczą
chyba pol gazety poświęcone raportowi.
dawno tak się nie usmialem czytając gazetę, i odpowiedzi ze srony PiS typu ze takie obarczanie Błasika to medialny strzał w tył głowy jak to robiono 70 lat temu ( pani kempa)

wniosek jest taki, że polscy nacjonalisci i "patrioci" od zawsze byli tacy : " noo tutaj szabelką pomachamy przed rosją.. oo otytaj do niemców tez machniemy ooo, myy polska wielka jedyna!! ..... ooo blokujecie nam porty?! ooo gaz chcecie zakręcic? o wy!!! podli niedobrzy!! wy gnoje!! jak śmiecie.. to skandal...!! Drugi katyn!! drugi oświęcim!!! hitlerowcy żydzi masoni cykliści i łysi!! juz wszystko ok? no to dawać szabelke znów pomachamy!! "

tak więc : prawica/konserwatyzm/nacjonalizm? Nie dziękuje, z frajerami nie pije..



o proszę.. młody, wykształcony z dużego miasta się znalazł
w dodatku czyta gówno wyborcze - taki elitarny
Łykasz wszystko jak pelikan lewaczku i dziwić się, że nasz kraj jest rządzony przez idiotów, skoro takie parobasy jak ty na nich głosują
Zgłoś
Avatar
suiCid3R 2011-01-14, 15:23
Przecież Błasik nie pilotował tego samolotu.Był jego pasażerem.Nawet gdyby miał 1.2 alku we krwi to co z tego? Co ma piernik do wiatraka?
Zgłoś
Avatar
kamuha 2011-01-14, 16:16 2
KNT napisał/a:

Masakra, 0.6 promila we krwi. Jak mogło do tego dojść? Nie mierzy się pilotom przed lotem takich rzeczy?
U mnie w Izraelu, nikt nie mógł uwierzyć w to co się stało. Jak można było do tego dopuścić?
.



każde dziecko wie że u was nie mierzy się zawartości alkoholu we krwi tylko wartość opałową organizmu. Zasadniczo macie lepiej... zawsze to jakas rezerwa na wypadek jakby wam paliwa zabraklo podczas lotu.
Zgłoś
Avatar
feranos 2011-01-14, 16:17
@arte jesteś pizdą i tyle powinieneś urodzić się świnką morską lub czymś w tym stylu, spieprzaj do Francji, do reszty cip
Zgłoś
Avatar
K................T 2011-01-14, 16:38
Widzę antysemityzm w polakach jest głęboko osadzony...
I to po tym wszystkim co dla was zrobiliśmy. Nie wiecie co to wdzięczność.
Zgłoś
Avatar
Gszysztow 2011-01-14, 16:59
-Bo nie przypierdolisz o ziemię
-Co!? Że ja nie przypierdole!?

A tak na poważnie to ruscy mogą z tym raportem wypierdalać, srajtaśmy Ci nad Wisłą dostatek.
Zgłoś
Avatar
Achajka 2011-01-14, 17:02 1
Tam pewnie cały samolot pił sobie drinki i nawet jeśli wszyscy pasażerowie byliby pijani, to chuj to ma do wypadku? o.0
Zgłoś
Avatar
paździerzowy 2011-01-14, 17:09
Generałek był w kabinie podczas lądowania... To ma do tego, a poza tym skoro taki katolik i jechał na mszę i chciał przyjąć Komunię Św. to czemu wcześniej pił?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie