18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
stp_001 2011-01-14, 11:31 1
Masakra, 0.6 promila we krwi. Jak mogło do tego dojść? Nie mierzy się pilotom przed lotem takich rzeczy?
U mnie w Izraelu, nikt nie mógł uwierzyć w to co się stało. Jak można było do tego dopuścić?
Nie dość, że pijany pilot, to jeszcze stary psujący się samolot przewozi najważniejsze osoby w państwie. Nasi politycy latają samymi najlepszymi samolotami, sterowanymi przez najlepszych pilotów na świecie.

@ KNT
Błasik był dowódcą Sił Powietrznych RP on nie był pilotem tego samolotu (chodź są głosy że mógł przejąc później stery) tempa dzido! W tym twoim Izraelu na polskiej wsi, to widac że info z dupy macie a Ty sam jakiś niedojebany jesteś a za pisanie takich głupot stado mudżynów powinno Cie wyruchac w oko.
Zgłoś
Avatar
Arte 2011-01-14, 11:50 9
proponuje przeczytać dzisiejszą Wyborczą
chyba pol gazety poświęcone raportowi.
dawno tak się nie usmialem czytając gazetę, i odpowiedzi ze srony PiS typu ze takie obarczanie Błasika to medialny strzał w tył głowy jak to robiono 70 lat temu ( pani kempa)

wniosek jest taki, że polscy nacjonalisci i "patrioci" od zawsze byli tacy : " noo tutaj szabelką pomachamy przed rosją.. oo otytaj do niemców tez machniemy ooo, myy polska wielka jedyna!! ..... ooo blokujecie nam porty?! ooo gaz chcecie zakręcic? o wy!!! podli niedobrzy!! wy gnoje!! jak śmiecie.. to skandal...!! Drugi katyn!! drugi oświęcim!!! hitlerowcy żydzi masoni cykliści i łysi!! juz wszystko ok? no to dawać szabelke znów pomachamy!! "

tak więc : prawica/konserwatyzm/nacjonalizm? Nie dziękuje, z frajerami nie pije..
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2011-01-14, 11:55 1
mógł wpierdolić cokolwiek z alkoholem np praliny, batonika i wyjdzie tak samo ! wydychane powietrze to nie krew

no to napisałem, w sumie inaczej jak z krwi nie mogli go sprawdzic hehehee
Zgłoś
Avatar
uookie 2011-01-14, 12:01 14
@arte, gdyby nie ci szabelkowcy, twoja stara dawałaby dupy jakiemuś szwabowi, ty dzisiaj byś szpreszył, a ja w piwnicy musiałbym kserować antyniemieckie ulotki, palancie.
Zgłoś
Avatar
Lilian 2011-01-14, 12:01 1
@up

uspokój dupe.
można tu wrzucać różne rzeczy. jak Ci to nie pasuje - nie wchodź. i widocznie nie znasz znaczenia słowa "kurwy" - nikt tu dupy nie daje za kasę.
Zgłoś
Avatar
szkaru 2011-01-14, 12:10 2
proszę was, na prawdę wierzycie że jak komuś wyjdzie na alkomacie 0,6 to nawpierdalał się jabłek czy zjadł batonik "Pawełek". Jak przychodzi co do czego to kurwa wielcy wielbiciele owoców się znajdują. To jest zwykłe pierdolenie najebanych kierowców. Owszem może wyjść coś na alkomacie ale to są ilości rzędu ~0,001-01 promila i to przez bardzo krótki odstęp czasu. A błasik to pewnie miał melanż dzień wcześniej albo spruł się w samolocie jakąś małpą z kaczorem
Zgłoś
Avatar
Darth Revan 2011-01-14, 12:12 1
Ok rozumiem dla niektórych to tragedia narodowa, ale do kurwy nędzy skończcie z tym już , najwyższa pora. Przecież Kaczorkowi zachciał się przedwczesnej kampani wyborczej i zaprosił ponad "polską elyte". Jeszcze go będą wyciągały z tego wawelu.

P.S Nie jestem z PO polska polityka to bagno,Władza czerwona czy biała nic się nie zmienia, aby ich gęby.
Zgłoś
Avatar
kolarzowa 2011-01-14, 12:20 1
0,6 promila to tylko dwa piwa są i żeby od razu się tak jąkać? No nie przesadzaj. Ja rozumiem, że w naszym kraju jak na kogoś jest nagonka to od razu trzeba go zgnoić na maksa. A swoją drogą jemu też dostałoby się po dupie od kaczana gdyby piloci nie wylądowali, dla tego uważam że najbardziej znaczącą przyczyną katastrofy była postać naszej kaczki w tym że samolocie. Z resztą wszyscy pamiętamy co się wydarzyło w Gruzji. Nie wylądujesz? To ja wszechmocny kaczor zmienię sobie pilota, no i zmienił...
Zgłoś
Avatar
papadee 2011-01-14, 12:32 3
Żąl mi Ciebie, jeden z ostatnich wojskowych z głową na karku, zasłużony dowódca w NATO, człowiek który próbował się pozbyć partyjnego betonu z wojska i starał się zmodernizować lotnictwo... Mi osobiście jest szkoda człowieka, który poświęcił się dla kraju i następnie został opluty przez rodaków... Wiem, że to Sadistic, nie jestem tu od wczoraj, ale mam nadzieję, że ten post zostanie usunięty, o co uprzejmie proszę Administratorów.
Zgłoś
Avatar
czeski 2011-01-14, 12:33 2
@Lilian

skoro można wrzucać różne rzeczy można też w różny sposób komentować.
Zgłoś
Avatar
mikolaj79 2011-01-14, 12:35
Co ja niby znów złego napisałem,że mój koment został usunięty?

[ Komentarz dodany przez: tip.top: 2011-01-14, 12:38 ]
użyłeś Caps Locka co jest tutaj niemile widziane
Zgłoś
Avatar
bartdrummer 2011-01-14, 12:43
ale mam nadzieję, że ten post zostanie usunięty, o co uprzejmie proszę Administratorów.

??że niby z jakiego powodu ??
Zgłoś
Avatar
szkaru 2011-01-14, 12:53
prosisz o usunięcie niewygodnego postu ? sam wydupcaj stąd
Zgłoś
Avatar
uookie 2011-01-14, 13:02 3
5 kolumna działa. nawet w obliczu besztania polskich generałów, znajdzie się jakiś polonus przyklaskujący rusolom. biedna ta ziemia, co wydała taki pomiot.
Zgłoś
Avatar
Rmz 2011-01-14, 13:18
Wypowiedzmy rucholom wojne. Oni mają zalkoholizowane społeczeństwo więc nie będą trafiać do nas. Niecałe sto lat temu wygraliśmy z nimi, Cud nad Wisłą... czas na mecz rewanżowy na ich terenie!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie