18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
Avatar
lapps 2012-06-19, 19:01
@jumpertbg

wiem tyle, ze mocno krytykowal zachowanie naszego rzadu, wiem tyle, ze sporo niewygodnych/wysoko postawionych osob umarlo w ostatnim czasie. we wszystkich przypadkach stwierdzono od razu bez sledztwa samobojstwo/nieszczesliwy wypadek, potem bylo tylko szukanie powodow czemu to bylo samobjstwo/nieszczesliwy wypadek. teraz sie pisze, ze mial alzhaimera, a z tego co wiem ludzie z alzhaimerem maja problem mowic z sensem i zapominaja co chwila co mowili. on jakos we wszystkich wywiadach mowil plynnie, podawal duzo informacji, nie powtarzal sie. listu pozegnalnego nie bylo. zdyscyplinowany czlowiek, zostawil zone i podobno male dzieci(gdzies tak slyszalem) na pastwe losu, a w zyciu raczej sporo osiagnal i utrzymac sie mial z czego. biorac pod uwage te wszystkie okolicznosci jebie mi to oszustwem.
wiadomo to moglo byc samobojstwo, ale tak samo hitler mogl wysylac zydow do obozow zeby miec z kim w pilke na przyklad grac(takie porownanie absurdu)

co do samobojstw: jak widzisz drugie w zestawieniu sa skoki z wysokosci, a jak sie pewnie domyslasz duza czesc samobojstw przypada na wiezienia, gdzie jak pisalem nie ma pola do popisu

a z cierpieniami mlodego wertera nie mialem okazji sie zapoznac.

@pavel666
z maczetami i nozami to sie ganiaja tylko w krakowie. i to nie tylko kibice.
zreszta co ja ci bede mowil, jak jedyna stycznosc z prawdziwym "kibolem" to ty miales jak sie bales na niego spojrzec idac sobie miastem ostatnio
Zgłoś
Avatar
kpiciel 2012-06-25, 22:36 6
Ktoś się wybierze na pogrzeb?

Tak, ja wiem, że to był esbek i gadał bezsensu i szpieg i w ogóle straszny człowiek...
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2012-06-25, 22:41 6
Esbek? Człowiek, który publicznie, w telewizji wyśmiewał Tuska i chwalił tzw. "kiboli" (mocno antykomuchowskich), co w mediach jest dziś niepopularne, esbekiem?
Zgłoś
Avatar
skandal89 2012-06-25, 22:45 3
"Tak, ja wiem, że to był esbek i gadał bezsensu i szpieg i w ogóle straszny człowiek..."

Bez sensu to Ty gadasz.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-06-25, 22:56 7
Panowie. Nie ukrywajmy faktów. Był od agentem SB, a dokładnie szpiegiem zajmującym się rozpracowywaniem działań zachodu na rzecz ruchu Solidarności. Nie ma nic w tym złego, legalny agent legalnego państwa. Spełniał swoje wojskowe powinności.
Ale przyszedł w teorii nowy kraj, z nowym teorii wolnym systemem i się pan Generał zajął budowaniem silniej jednostki która wpierw zajęła się ewakuacją żydów z ZSRR a potem miała za cel bronić kraju. A gdy go wywalili zaczął działać w mediach z sensownymi antyrządowymi wypowiedziami.

A jego czerwonym mordercom śmierć rychła...
Zgłoś
Avatar
kpiciel 2012-06-25, 22:58 1
Widzę, że chłopaki nie jesteście na czasie.
Jedynym zarzutem teraz przeciw gen. Petelickiemu jest właśnie to, że kiedyś służył w SB.
Bardzo mądry i konstruktywny to argument nie prawdaż?
Jak się nie ma do czego dopierdolić, to się wyciąga własnie takie gówno, które gówno znaczy.
Chodzi o zdyskredytowanie przeciwnika normalna polityczna zagrywka.
...a niby kim miłą być w czasach kiedy służył w wojsku? świat nie jest czarny lub biały.
Dla mnie możesz być synem szatana, albo żydowskim-karłem-rudym-światkiem-jehowy ale jak będziesz mówił z sensem to będę cie uwielbiał
Zgłoś
Avatar
oskiboski 2012-06-25, 23:24
O kurwa, zaraz zacznie się znowu dyskusja i snucie teorii spiskowych jak to kaczory z marsa posłały mu kulkę w łeb....
Zgłoś
Avatar
radkow 2012-06-25, 23:26
Mam nadzieję, że dadzą mu spocząć w spokoju... Chociaż jak znam naszych polityków to zaraz mu pierdolną pomnik koło tupolewa a Kaczyński, zawsze dziewca, zacznie krzyczeć Santo Subito!
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-06-26, 0:23
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-06-26, 5:32
Arashel napisał/a:

Panowie. Nie ukrywajmy faktów. Był od agentem SB, a dokładnie szpiegiem zajmującym się rozpracowywaniem działań zachodu na rzecz ruchu Solidarności. Nie ma nic w tym złego, legalny agent legalnego państwa. Spełniał swoje wojskowe powinności.
Ale przyszedł w teorii nowy kraj, z nowym teorii wolnym systemem i się pan Generał zajął budowaniem silniej jednostki która wpierw zajęła się ewakuacją żydów z ZSRR a potem miała za cel bronić kraju. A gdy go wywalili zaczął działać w mediach z sensownymi antyrządowymi wypowiedziami.

A jego czerwonym mordercom śmierć rychła...



Ja pierdolę, ale masz wyprany mózg... Wałęsa wziął ledwo parę kopert za nieistotne informacje i jego chcecie wieszać na suchej gałęzi za współpracę z SB a Petelicki przez wiele lat służył wywiadowi, przez jego działalność pewnie uwięziono (a może i zabito) na pewno kilkanaście osób z "S" a mimo to jest bohaterem bo przez ostatnie parę lat życia był w PiS...
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-06-26, 10:22
bloodwar napisał/a:

Wałęsa wziął ledwo parę kopert za nieistotne informacje i jego chcecie wieszać na suchej gałęzi za współpracę z SB a Petelicki przez wiele lat służył wywiadowi, przez jego działalność pewnie uwięziono (a może i zabito) na pewno kilkanaście osób z "S"[...]


Ja nienawidzę solidarności za swoje lewacko-demokratyczne działania i cichą współpracę z władzą PRLu przy okrągłym stole, więc nie mam zamiaru płakać nad kilkoma rzekomymi ofiarami.
Poza tym jak mówiłem o ponoć tylko analizował działania zachodu a nie samej solidarności.
A Bolek sam z siebie i ochoczo donosił panom z SB np. o działaniach swoich kumpli ze stoczni a potem brał za to forsę. Właściwie to stawia go na równej pozycji z generałem bo obaj praktycznie pracowali zarobkowo przeciw solidarności.
I nie wiem jak reszta ale ja nie mam po co wieszać Wałęsy, co najwyżej postawić go przed sądem za działania na szkodę Polski już jako prezydent/polityk.
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2012-10-28, 23:04 2
Nawiązanie do dzisiejszego samobójstwa... Wesoły pan generał o swoich planach...



PS: Jakoś cicho teraz jest o Petelickim, media o nim zapomniały.
Zgłoś