18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
!Timon 2012-06-18, 15:15 3
@fioletowyaligator
Nie było takiego plucia na siebie i podziałów w latach 90' w sumie nawet do 2005 roku. Można się nie zgadzać, ale machinę nienawiści niestety rozpętało PO prowadząc PR 'na obrzydzenie' - niestety wyrwało im się to spod kontroli i mamy wojnę polsko-polską.

Wynikło to z prostej przyczyny: w 2005 roku w koalicji PO-PiS wbrew pewnym założeniom okazało się, że to PiS jest stroną dominującą. Niestety 2 czy tam 3 stołki ministerialne nie usatysfakcjonowały PO, które nagle z koalicjanta postanowiło stać się opozycjonistą, z dnia na dzień zmieniając wiele ustaleń. NAGLE przestali mieć zbieżną politykę z PiS'em. Urażona duma stanęła ponad dobrem kraju. To już pokazuje cynizm panujący w tej partii. [Od kiedy to ilość ministrów w rządzie decyduje o moich przekonaniach politycznych?].
Skoro podjęli się wcześniej prowadzenia wspólnej polityki to dlaczego dalej nie? Nagle to co ustalili wcześniej jako 'dobre dla kraju' przestało być dobre dla kraju?

Zaczęło się od retoryki w stylu 'młodzi inteligentni z wielkich miast głosują na PO'. Cóż jednoznacznie wskazuje to, że 'stare głupie wieśniaki głosują na PiS, SLD, PSL, czy resztę'.
Swojego czasu byłem gorącym zwolennikiem PiS'u [przeszło mi parę lat temu], ale już w liceum [bardzo dobre liceum w moim 'średnim' mieście] kłóciłem się przy piwie z kolegami którzy byli za PO, że jak Ty możesz być za nimi [tak to oni mnie napadali za poglądy nie ja ich].

Później rzucanie haseł jak się słyszało manifestację/debilny tekst 'oooo pisior'. No fakt, możliwe, że był za PiS, a może za SLD, PSL, KNP, albo były wyborca PO poczuł się zawiedziony. Tak czy inaczej pokazał to radek sikorski w Białymstoku nazywając manifestujących kiboli 'wyborcami pis'u'. A chuj wie na kogo oni głosowali. Założę się, że i byli wyborcy PO tam byli. W końcu młodzi inteligentni z wielkich miast nie stanowią 30-40% naszej populacji.

PiS też o ile wiem nie stosuje retoryki z cyklu 'dorżnąć watahę' , jeśli już mówią o wsadzaniu winnych do więzień co mieści się w granicach prawnych IIIRP w porównaniu do dożynania.

Zatem mam nadzieję, że odpowiedziałem Ci skąd wynikła wojna polsko-polska. Nie mówię, że PO to dalej podtrzymuje, pewnie sami są tym trochę przerażeni, nie zmienia faktu, że pchnęli kamyczek z góry i lawina się toczy już sama.
Zgłoś
Avatar
tysxd 2012-06-18, 17:15
to w końcu kilka strzałów, czy jeden ?

Cytat:


Ochrona i funkcjonariusze blokują dostęp na parking. Lekarze nie mają wątpliwości – rana postrzałowa głowy okazała się śmiertelna. To był jeden celny strzał. Do akcji wkracza ekipa dochodzeniowa – policjanci z wydziału zabójstw i terroru kryminalnego stołecznej policji. Odnajdują łuskę z broni, z której strzelano. To prywatny pistolet generała, na który miał pozwolenie.

Zgłoś
Avatar
elo 2012-06-18, 17:25
Timon zgadzam się z Tobą w 100%. Dodam tylko że Ci wspaniali politycy którzy teraz krzyczą o dorżnięciu watahy zaczynali od tejże watahy. Parę lat temu Sikorskiemu pasował stołek w rządzie pisu, o Marcinkiewiczu nie wspomnę. No i Niesiołowski, nie przyjęty nawet do partii. Wcześniej jakoś im pasował pis, gdy tylko przestał być im na rękę okazało się że pis to zło największe. Do czasu jak umrze prezydent, wtedy znów okazało się że nawet klawy z niego chłopak był. Cholera, przy tej retoryce hitler i stalin niedługo wrócą do łask, bo można zgarnąć pare głosów, neonazistów i komunistów
Zgłoś
Avatar
kilas88 2012-06-18, 17:57
W Smoleńsku zginęło wielu ważnych ludzi, teraz ginie taki Petelicki i nie wiadomo ilu jeszcze gdzieś zaginęło bez większego echa. Ciekawe jak bylibyśmy przygotowani gdyby dzisiaj wybuchła wojna - jest tam ktoś na górze kompetentny, kto by powołał ludzi do wojska i odpowiednio nimi zarządzał? Oczywiste jest, że Tuski i inne zdrajstwo by uciekło za granicę, ewentualnie zabunkrowało w schronach. Marny byłby nasz los.
Zgłoś
Avatar
spocony12 2012-06-18, 18:13
No pewnie, przecież wystarczy pstryknąć palcem i wojna gotowa! Przecież nie ma żadnych organizacji międzynarodowych, których celem jest pokój na świecie.

A co do gen. Petelickiego - czy większość ma tu naprawdę ledwo dwa zwoje więcej niż kura, żeby wiedzieć, że nie sra się przy jedzeniu? To jasne, że większość mediów szuka sensacji. Dla przykładu ja bodajże wczoraj na Polsacie usłyszałem o 'strzale', aby przełączyć na inny kanał i dowiedzieć się o 'strzałach'. Ręce opadają.
Zgłoś
Avatar
Extraordinary_Gentleman 2012-06-18, 18:17
Myśl samodzielnie.

Zgłoś
Avatar
S................l 2012-06-18, 18:52 1
Nie wierze ,że Petelicki byłby w stanie popełnic samobójstwo na początku obiegła taka informacja " ZNALEZIONO CIAŁO Z RANAMI POSTRZAŁOWYMI" co proste do zwerykikowania było kilka strzałów , a potem juz wszyscy pisali i mówili " Z RANĄ POSTRZAŁOWĄ". Więc gdzie tu prawda , a gdzie kłamstwo ?Niewygodnych ludzi tak się załatwia w tym kraju, podobnie jak w rosji i na białorusi. To sprawka tego rudzielca z Gdańska. Smoleńsk też on ma na sumieniu,ciekawe kto następny?

"DEMONTAŻ PAŃSTWA JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁ. TERAZ ZACZNĄ ZNIKAĆ LUDZIE" - ŚP Janusz Kurtyka
Zgłoś
Avatar
d................k 2012-06-18, 19:00 2
Petelicki już wcześniej chciał popełnić samobójstwo - tylko nie zastali go w domu.
Zgłoś
Avatar
p................6 2012-06-18, 19:36 1
sory ale gośc bredzi jeśli kibice którzy napierdalaja się maczetami albo w grupie ganiaja z nozami innego kibica bo ma inne barwy sa ludzmi honoru to moze i lepiej ze sobie facet palnal w leb i nie pierdoli farmazonow.

kibole to stado a zeby uwazac sie za patriote trzeba cos wiecej niz wywalic flage z jakas patriotyczna sentencja. Trzeba zrobic cos bardziej pozytywnego niz napierdalanie sie w ustawkach. Kibol i honor to sie nie laczy i nigdy nie polaczy.

kilas88 napisał/a:

W Smoleńsku zginęło wielu ważnych ludzi, teraz ginie taki Petelicki i nie wiadomo ilu jeszcze gdzieś zaginęło bez większego echa. Ciekawe jak bylibyśmy przygotowani gdyby dzisiaj wybuchła wojna - jest tam ktoś na górze kompetentny, kto by powołał ludzi do wojska i odpowiednio nimi zarządzał? Oczywiste jest, że Tuski i inne zdrajstwo by uciekło za granicę, ewentualnie zabunkrowało w schronach. Marny byłby nasz los.



kurwa niech nas jaroslaw prowadzi za nim batalion moherow a za nimi dywizja kiboli i kzsiezy............

widocznie by udawac patriote trzeba zostac idiota
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-06-18, 19:46
na myśl o staniu przy kasie w biedronie strzeliłbym se z łuku w potylicę
Zgłoś
Avatar
Wojtassio 2012-06-18, 20:47
Na temat sporu jaki nawiązał się miedzy zwolennikami teorii samobójstwa a tymi, którzy twierdzą, że było to morderstwo, wklejam (nie mojego autorstwa) post z niezalezna.pl:

1.Chorąży Stefan Zielonka, rok 2009 - szyfrant w kancelarii premiera, Zielonka dysponował wiedzą o tajnikach łączności w NATO oraz miał też dostęp do najściślejszych danych.

2.Prof.Stefan Grocholewski - ekspert od odczytywania nośników cyfrowych, wykrył manipulacje w nagraniach cz. skrzynek z CASY. "Zmarł" 31.03.2010r.

3.Grzegorz Michniewicz - Dyr.Kancelarii Tuska.Powiesił się 23 grudnia 2010 na kablu od odkurzacza, w dniu, w którym z remontu w Samarze wrócił samolot TU-154, który potem rozsypał się w drobny mak na Siewiernym.

4.Mieczysław Cieślar, "zginął w wypadku samochodowym" dokładnie 18.04.2010 r, miał być następcą Adama Pilcha, który zginął w Smoleńsku. Podobno otrzymał telefon ze Smoleńska od A.Plicha po katastrofie.

5.Krzysztof Knyż - operator Faktów,10 kwietnia 2010 był w Smoleńsku. Zmarł w Moskwie 2 czerwca 2010r.Śmierć całkiem przemilczana. 6.Prof.Marek Dulinicz - szef grupy archeologicznej - zginął

6 czerwca 2010 w wypadku samochodowym w trakcie oczekiwania na wyjazd do Smoleńska.

7. Eugeniusz Wróbel - wykładowca na Politechnice Śląskiej, specjalista od komputerowych systemów sterowania samolotem, poddawał w wątpliwość, że wrak na Siewiernym to TU-154 o nr 101. Pocięty piłą mechaniczną 16.10.2010 r przez swego syna, który zdołał zabić i pociąć swego ojca, usunąć ślady krwi, zawieźć pocięte zwłoki do jeziora, wrócić i zapomnieć wszystko. Złego stanu swego "chorego psychicznie" syna przez ponad 20 lat nie zauważyła matka, która jest psychiatrą.

8. Ryszard Kuciński - prawnik A.Leppera - "zmarł" w maju 2011 r.

9.Wiesław Podgórski - był doradcą A.Leppera, gdy ten by ministrem rolnictwa, znaleziony martwy w biurze Samoobrony pod koniec czerwca 2011r. Jako przyczynę śmierci podano samobójstwo.

10. W 2011 roku samobójstwo przez powieszenie popełnił oficer Służby Kontrwywiadu Wojskowego, służący w Centrum Wsparcia Teleinformatycznego i Dowodzenia Marynarki Wojennej w Wejherowie. Żołnierz posiadał najwyższą klauzulę dostępu do materiałów niejawnych.

11. Róża Żarska - adwokatka Leppera - "zmarła" w lipcu 2011 r. w Moskwie.

12. Dariusz Szpineta - zawodowy pilot i instruktor pilotażu, ekspert i prezes spółki lotniczej, został znaleziony martwy w łazience ośrodka wczasowego w Indiach. Wcześniej parokrotnie wypowiadał się w mediach w sprawie Smoleńska, kwestionując oficjalne ustalenia.

13. Były generał GROMU Sławomir Petelicki

Jeżeli ktoś po przeczytaniu tego nadal wierzy w to, że wszystkie przytoczone tu "samobójstwa" są prawdziwe, to sorry, ale jesteś kolego JEBANYM HIPOKRYTĄ.

//Edit: Szczególnie ciekawym przypadkiem jest śmierć Eugeniusza Wróbla, ciekawskich odsyłam do wuja googla.
Zgłoś
Avatar
Dr.Mengele 2012-06-18, 21:50 1


komentarz z YT:
"brawo Panie Generale!! dokładnie tak, kto obroni Polskę? pierwsi pojde kibole Tusku jedbany Matole 2 tygodnie temu 72 "
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2012-06-18, 21:52
"Gen Petecki Ośmiesza Ryżego"
Zgłoś
Avatar
Enderhawk 2012-06-18, 22:06 2
pavel666 napisał/a:

sory ale gośc bredzi jeśli kibice którzy napierdalaja się maczetami albo w grupie ganiaja z nozami innego kibica bo ma inne barwy sa ludzmi honoru to moze i lepiej ze sobie facet palnal w leb i nie pierdoli farmazonow.

kibole to stado a zeby uwazac sie za patriote trzeba cos wiecej niz wywalic flage z jakas patriotyczna sentencja. Trzeba zrobic cos bardziej pozytywnego niz napierdalanie sie w ustawkach. Kibol i honor to sie nie laczy i nigdy nie polaczy.



Nie jestem pewien czy jesteś trollem czy przygłupem.

Na wypadek gdybyś jednak po prostu był tępy, jestem w wystarczająco dobrym humorze by Ci uświadomić coś czego sam nie jesteś w stanie. Głupi czy nie, w końcu rodak.

"Jest pomysł żeby zrobić ze wszystkich kibiców pseudokibiców" - wypowiedź Generała.
"Chwileczkę, to jest mała grupa" (pseudokibice)
"My nie mówmy o grupie którą się ciągle pokazuje w telewizji ze jeden kopnął drugiego"

Co do wszystkich "sceptyków" anty-spiskowców i Pana psychologa.
Jeżeli naprawdę jesteście inteligentni, patrzcie na wszystko obiektywnie, nie przez pryzmat rewolucjonistów sadola ani przez tvn24.

Godzinę po meczu w informacjach o śmierci Generała była w zmianka o samobójstwie!
No kurwa mać, żeby ustalić samobójstwo potrzeba o wiele więcej niż broni w miejscu zbrodni, nawet jeżeli jest ona w dłoni ofiary!

Po drugie, jak było wcześniej powiedziane, wzmianka w gazecie na temat żegnania się z ludźmi a w rzeczywistości "odnieśli wrażenie" - i to po jego śmierci.

Nie narzucam wam swojej naprawdziwszej prawdy, ale nauczcie się

WSZYSTKO KWESTIONOWAĆ
Zgłoś
Avatar
Infanymous 2012-06-18, 23:46
Dla zainteresowanych film na youtube przedstawiający krytykę Petelickiego w stronę PO, porusza w nim dość sporo "ciekawych" kwestii (wrzucam kawałek linka, ograniczenie do 20 minut).

/watch?v=e1fYcFdMCjU&feature=youtu.be
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie