18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
Avatar
mcvice 2012-06-18, 0:16 184
Odważny, mądry człowiek. Dla mnie osobiście wzór do naśladowania. Spoczywaj w pokoju Panie Generale.
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-06-18, 0:23 18
Cytat:

Dla mnie osobiście wzór do naśladowania



Umrzyj więc
Zgłoś
Avatar
Skora2 2012-06-18, 0:25 1
dlaczego uciąłeś wypowiedz tego pana? Gościu mówi 100% prawdę w końcu ktoś mówi coś do rzeczy! Ktoś może zna imię i nazwisko tego pana?
Zgłoś
Avatar
lukasz207 2012-06-18, 0:27 98
Rodzice napisał/a:



Umrzyj więc



Zrób coś dla dobra ludzkości.

Rozpędź się, a ściana znajdzie się sama.
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-06-18, 0:34 1
@up nie zrozumiałeś dowcipu więc sraj się.

ps mam pisać jaki to on nie był przewspaniały jak mnie on i jego śmierć totalnie chuj interesuje ?
Zgłoś
Avatar
lukasz207 2012-06-18, 0:38 1
Skora2 napisał/a:

dlaczego uciąłeś wypowiedz tego pana? Gościu mówi 100% prawdę w końcu ktoś mówi coś do rzeczy! Ktoś może zna imię i nazwisko tego pana?



Człowieku, po pierwsze nic nie ucinałem bo film nie jest mojego autorstwa, po prostu znalazłem go w sieci w takiej postaci i takiej go wrzuciłem, po drugi ten pan jest generałem o nazwisku Petelicki, który dwa dni temu znaleziony został w własnym garażu z licznymi ranami zaznaczam (licznymi)postrzałowymi.
Znając życie i realia RP w tej chwili trwa walka z czasem i nielicznymi niezależnymi mediami w postaci zacierania śladów.
Zapewne przyczynę śmierci poznamy już niebawem.
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-06-18, 1:30 2
lukasz207 napisał/a:



po drugi ten pan jest generałem o nazwisku Petelicki, który dwa dni temu znaleziony został w własnym garażu z licznymi ranami zaznaczam (licznymi)postrzałowymi.



Licznymi tzn? Ile miał tych ran? I skąd wiesz, że liczne? Nie przypierdalam się tylko pytam, bo jestem ciekawy, a trafiłem tylko na stwierdzenie, że został znaleziony z RANAMI (nie powiedziane czy licznymi i ile ich było), mogła to być rana wlotowa i wylotowa np.
Zgłoś
Avatar
BarnabaTheDog 2012-06-18, 2:36 2
@up
No, jak jakiś dziennikarz napisał "ranami" (w l. mn.) w zamyśle mówiąc o ranie wlotowej i wylotowej, to mnie już, kurwa, nic nie zdziwi.
Zgłoś
Avatar
kamilnorbert 2012-06-18, 6:54 1
W gromie nie ma raczej mięczaków którzy dybali by się na własne życie tam idą ludzie po kilku latach służby w elitarnych jednostkach desantowo szturmowych i powietrzno desantowych z których tacy odpadają na etapie zasadniczej służby.
Zgłoś
Avatar
longlong7 2012-06-18, 7:38 9
piszą ci myśl samodzielnie, i przedstawiają swoja propagandę no ja pie rdole
Zgłoś
Avatar
Hellsmess 2012-06-18, 7:47 2
Nagłówek z Gazety: Oficer GROM-u o Petelickim: Ostatni raz się z wami spotykam i ostatni raz do was mówię, a w środku: - Miało się wrażenie, że mówi: "Ostatni raz się z wami spotykam i ostatni raz do was mówię"..., "Sławek miał ostatnio problemy rodzinne i osobiste". "Takie przyczyny podają też inni rozmówcy z kręgu Petelickiego. Proszą, by nie pisać o szczegółach" - czytamy.

Mydlenie oczu...
Zgłoś
Avatar
arekwroclaw 2012-06-18, 7:50 1
Był rozgoryczony, może rzeczywiście miał depresję i jakieś inne problemy
Zgłoś
Avatar
h................e 2012-06-18, 9:14 24
Teraz z silnego psychicznie człowieka zrobią zapijaczonego chama z depresją. Wyjdzie,że bił żonę,jeździł na dziwki,walił takie pasy w nosa,że tupolew by wylądował a po przebudzeniu wypierdalał 0,5 na szybkiego żeby łapy mu się nie telepały.
A z kaczki zrobili super ultra bohatera który zginął za kraj! W zamachu na jego super prawe i godne podziwu życie a później pochowali ów bohatera na wawelu wśród królów.

Z całych szacunkiem chuj im wszystkim w ryj
Zgłoś
Avatar
s................9 2012-06-18, 9:34 8
Noo Lepper też za dużo gadał ...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie