18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
Avatar
McMenel 2012-06-18, 9:38 1
hiobe napisał/a:

Teraz z silnego psychicznie człowieka zrobią zapijaczonego chama z depresją. Wyjdzie,że bił żonę,jeździł na dziwki,walił takie pasy w nosa,że tupolew by wylądował a po przebudzeniu wypierdalał 0,5 na szybkiego żeby łapy mu się nie telepały.
A z kaczki zrobili super ultra bohatera który zginął za kraj! W zamachu na jego super prawe i godne podziwu życie a później pochowali ów bohatera na wawelu wśród królów.

Z całych szacunkiem chuj im wszystkim w ryj


Nie byłeś w wojsku co ?? A już na pewno nie byłeś na jakiejś akcji bojowej. Bo czasami nawet najtwardsi psychicznie po pewnym czasie wysiadają. Wiesz że codziennie popełnia samobójstwo jeden z uczestników ostatniej akcji napadowej na Irak. I to amerykańscy żołnierze którzy mają opiekę psychologiczną. A to co pokazuje bitwa to nic w porównaniu z depresją wywołaną choćby brakiem perspektyw dla rodziny , czy bankructwem spychającym dzieci na samo dno drabiny społecznej. Więc nie pierdol tu że ktoś jest silny psychicznie. Bo każdy naprawdę każdy może się załamać do tego stopnia że popełni samobójstwo. Czy to traumatyczne wydarzenia z przeszłości czy problemy finansowe czy nieuleczalna choroba. Więc domorosły psychologu przestań pierdolić. Bo jak widzę takie stanowcze stwierdzenia internetowych "znafców" to kurwa aż żal mi się robi was.
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-06-18, 9:45 10
Rodzice napisał/a:

@up nie zrozumiałeś dowcipu więc sraj się.

ps mam pisać jaki to on nie był przewspaniały jak mnie on i jego śmierć totalnie chuj interesuje ?



nie, idz sobie obejrzyj m jak milosc czy cos w podobie

@up no dobra, petelicki byl placzliwym emoboyem. czemu popelnil samobojstwo w garazu?? jechal na zakupy i przytloczyla go mysl o wysokich cenach, wiec postanowil z tym wszystkim skonczyc? dzieciaka/wnuka jechal ze szkoly przywiezc, a nie mial sil sie uzerac z wrzeszczacym gnojem? pracowac juz nie pracowal, wiec moze chcial jechal jakas ksiazke opublikowac i sie krytykow przestraszyl? albo po prostu mu sie alkohol w domu skonczyl i glod go wykonczyl zanim dojechal do monopolowego??
jakby chcial skonczyc z zyciem przez depresje, to by sie rozsiadl wygodnie w fotelu i strzelil, ewentualnie zrobilby to z dala od rodziny zeby nie musieli go widziec w takim stanie
bankructwo czy brak perspektyw raczej mu nie grozily, a na czlowieka po jakis strasznych przezyciach tez nie wygladal w wywiadach itd. o chorobie tez nikt nic nie mowil.
i rozumiem, ze masz za soba misje wojskowa + depresje wywolana jednym z ww powodow?? znafco kurwa twoja mac
Zgłoś
Avatar
Doktór 2012-06-18, 10:26 14
McMenel napisał/a:


Nie byłeś w wojsku co ?? A już na pewno nie byłeś na jakiejś akcji bojowej. Bo czasami nawet najtwardsi psychicznie po pewnym czasie wysiadają. Wiesz że codziennie popełnia samobójstwo jeden z uczestników ostatniej akcji napadowej na Irak. I to amerykańscy żołnierze którzy mają opiekę psychologiczną. A to co pokazuje bitwa to nic w porównaniu z depresją wywołaną choćby brakiem perspektyw dla rodziny , czy bankructwem spychającym dzieci na samo dno drabiny społecznej. Więc nie pierdol tu że ktoś jest silny psychicznie. Bo każdy naprawdę każdy może się załamać do tego stopnia że popełni samobójstwo. Czy to traumatyczne wydarzenia z przeszłości czy problemy finansowe czy nieuleczalna choroba. Więc domorosły psychologu przestań pierdolić. Bo jak widzę takie stanowcze stwierdzenia internetowych "znafców" to kurwa aż żal mi się robi was.



Generał nigdy bezpośrednio nie uczestniczył w żadnej akcji bojowej. Pracował w wywiadzie. I w tym momencie cała twoja litania usilnie wmawiająca śp. generałowi samobójstwo nadaje się jedynie do wsadzenia psu w dupę.

Nie rozumiem ludzi usilnie szukających przyczyn samobójstwa generała. Na jakim wy świecie żyjecie?

Tak się składa, że czytałem wiele wywiadów z Petelickim, trochę też obejrzałem, byłem na jego wykładach na AON'ie. Twierdził między innymi, że: ,,Generał na wojnie broni nie składa". A on był na wojnie, cały czas walczył z betonem w MON'ie.

Dzisiaj rano TVP INFO podało, że umarł z powodu strzału w tył głowy. Kolejny błąd? Przejęzyczenie? A to, że umarł tuż przed najważniejszym meczem polskiej kadry, że było wtedy zamieszanie, ludzie zajęci EURO? A to, że w garażu? Oficer strzela sobie samobója przy biurku, z jakąś godnością a nie w brudnym garażu w kącie.

Jak zrobiła to wojskowa bezpieka to i tak nie dowiemy się prawdy.

PANIE GENERALE- PAMIĘTAMY, POMŚCIMY.
Zgłoś
Avatar
torro 2012-06-18, 10:28
Teraz wiem czemu sobie palnął w łeb. Ze wstydu,że pieprzył takie głupoty w telewizji...
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Jarzyna 2012-06-18, 10:33 65
Zgłoś
Avatar
inf3kkted 2012-06-18, 10:39 4
wszyscy jesteście popierdoleni:) macie w głowie już własną wersję wydarzeń wykreowaną przez media którym wierzycie, znaliście go? słyszeliście go na własne oczy, uszy? nie? to chuja wiecie;p
Zgłoś
Avatar
McMenel 2012-06-18, 10:40
lapps napisał/a:



nie, idz sobie obejrzyj m jak milosc czy cos w podobie

@up no dobra, petelicki byl placzliwym emoboyem. czemu popelnil samobojstwo w garazu?? jechal na zakupy i przytloczyla go mysl o wysokich cenach, wiec postanowil z tym wszystkim skonczyc? dzieciaka/wnuka jechal ze szkoly przywiezc, a nie mial sil sie uzerac z wrzeszczacym gnojem? pracowac juz nie pracowal, wiec moze chcial jechal jakas ksiazke opublikowac i sie krytykow przestraszyl? albo po prostu mu sie alkohol w domu skonczyl i glod go wykonczyl zanim dojechal do monopolowego??
jakby chcial skonczyc z zyciem przez depresje, to by sie rozsiadl wygodnie w fotelu i strzelil, ewentualnie zrobilby to z dala od rodziny zeby nie musieli go widziec w takim stanie
bankructwo czy brak perspektyw raczej mu nie grozily, a na czlowieka po jakis strasznych przezyciach tez nie wygladal w wywiadach itd. o chorobie tez nikt nic nie mowil.
i rozumiem, ze masz za soba misje wojskowa + depresje wywolana jednym z ww powodow?? znafco kurwa twoja mac



Widać czytanie ze zrozumieniem nie jest darem powszechnym. Zwracałem jedynie uwagę na to iż wersja o samobójstwie jest równie prawdopodobna jak każda inna. Lecz cóż widać że najważniejsze jest napinać się i na dzień dobry pierdolić bez ładu i składu o morderstwie.
Nudzi mi się to może też odpowiem na twoje argumenty.
1 Czemu garaż ?? A czemu nie ?? Ludzie popełniają samobójstwa w różne dziwne sposoby i w różnych miejscach. Garaż wydaje się optymalny bo jako żołnierz wiedział jak bardzo potrafi postrzał nabrudzić. A po samobójcy można się spodziewać nieco innej logiki. Jeden chciał popełnić samobója po konferencji prasowej gdzie za drzwiami stało kilkudziesięciu dziennikarzy.
2 Człowiek pęka czasami z błahych powodów lub impulsów pewnie coś ci się obiło o uszy powiedzenie o kropli która przelała czarę goryczy. U człowieka w depresji wystarczy nawet niewielki bodziec .
3 Jechał książkę opublikować i krytyków się wystraszył... Echh nawet ja średnio rozgarnięty potrafię przekazać kilku zaufanym osobom kopię w razie mojej rychłej i zagadkowej śmierci. Ba niektóre kancelarie adwokackie pewnie mają takie oferty.
4 Jeszcze raz powtarzam nie spoglądaj na człowieka w depresji tak jak byś ty coś zrobił. Ponieważ ta choroba zmienia postrzeganie świata i system wartości.
5. Stan finansowy , choroba , czy stan psychiczny to prywatne sprawy. Nie mówił może dlatego że nie chciał. A co do choroby mógł się dowiedzieć stosunkowo niedawno. Ot choćby poprzez podanie wyników biopsji telefonicznie w przypadku raka.
6 Nie nie mam ale jestem psychologiem i wiem co to depresja. W szczególności kiedy dojrzewamy zmienia się nam nieco pogląd na świat. I inaczej postrzegasz czyny wykonane w wieku 30 lat a inaczej w wieku 60 i może się zdarzyć że nagle to iż brałeś udział w misjach mających za zadanie mordować ludzi okazuje się tak straszną rzeczą że to ciebie przytłacza. Dosyć dobrze opisane są przypadki żołnierzy z Wietnamu którzy po latach od służby potrafili zmienić się psychicznie nie do poznania po okropieństwach wojny.

Do Doktór ta i coś to zmienia ?? Praca w wywiadzie nie jest obarczona stressem i współudziałem w zabijaniu przeciwnika??
Zgłoś
Avatar
jumpertbg 2012-06-18, 10:56
@lapps

Może dostanę warna ale pierdolnij się w łeb. Widać, że nie miałeś samobójstwa w rodzinie lub wśród bliskich i nie wiesz, że ludzie popełniający samobójstwo przed czynem mają taki rozpierdol emocjonalny w głowie, że z logicznym postępowaniem może być ciężko.

Ciekaw jestem czy ty Panie lapps chcąc się zabić patrzyłbyś na to aby było ci wygodnie w fotelu...

Z resztą nie rozpatrujcie powodów samobójstwa bo chuja wszyscy wiecie co mu się w bani działo i jakie mógł mieć problemy.
Zgłoś
Avatar
Doktór 2012-06-18, 10:59 3
McMenel a co nie jest obarczone stresem?

Znam wielu chirurgów, w tym neurochirurgów- ludzi robiących operacje na otwartym mózgu, wielu pacjentów po takich operacjach staje się warzywami, przychodzą zapłakane rodziny i wyją do ucha.

Znam anestezjologów z SOR'u, którzy codziennie przekazują wiadomość o śmierci jakiejś osoby, ratowników medycznych, pielęgniarki, od których niemalże każdego dnia zależy życie ludzkie.

Więc nie pierdol mi tutaj o stresie. Czym to jest w porównaniu do siedzenia w ambasadzie i szkoleniu się u amerykanów. Czym to jest wobec planowania operacji wywiadowczych w sztabie?

I jakoś kurwa nie słyszałem o chociaż JEDNYM przypadku w którym ktoś z w/w personelu popełniłby samobójstwo. A co dopiero dobrze ustawiony generał na emeryturze, który nigdy osobiście nie brał udziału w żadnej akcji bojowej, był ..tylko" tzw. ,,mózgiem" operacji, który w późniejszym etapie był bardziej zaangażowany politycznie niż wojskowo.

Dlatego właśnie twoje tłumaczenia uznaje za smutne pierdolenie, byleby tylko nie posypała się wizja świata tworzona przez Tusk Vision Network. Na zielonej wyspie nikt przecież nikogo nie morduje a coś takiego jak bezpieka wojskowa i beton w MON'ie na zielonej wyspie *nie istnieje*.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-06-18, 11:02 1
McMenel
Papała, Lepper, itd. też mieli przecież depresję, ale spowodowaną zbyt dużą wiedzą; przez to się musieli zabić albo zginąć za daewoo espero;
jesteś pewnie psychologiem po znajomości, albo rodzice lekarze, dlatego też wierzysz tvn i innym ogłupiaczom, bo mając kasę można sobie żyć w niewiedzy; niedługo dzięki twojemu guru nie będziesz miał pacjentów, bo wszyscy uciekną za granicę
Zgłoś
Avatar
FunkyKoval 2012-06-18, 11:02
Jak to mówią, każdy kij ma dwa końce. Nie przypuszczam, że kiedyś dowiemy się prawdziwej przyczyny śmierci generała, ale być może popełnił samobójstwo, ponieważ zrobił jakąś brzydką kupę i uznał, że w ten sposób posprząta po sobie. Przypomnę, że generał Gromosław Czempiński też mówił wielkie słowa i wszyscy uważali go za człowieka honoru, dopóki nie wyszła na jaw afera z prywatyzacją STOEN i podejrzenie, że przyjął łapówkę w wysokości 1,4 mln euro.
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-06-18, 11:13 6
@mcmenel
Nieprawda. wersja samobojstwa jest prawie wogole nieprawdopodobna, gdyz pierwsze rownolegle informacje jakie sie pojawily to mnogie rany postrzalowe, oraz "prawdopodobnie bylo to samobojstwo". kurwa zyjemy w tak bezpiecznym kraju, ze morderstw juz u nas nie ma. same samobojstwa i wypadki. nikt juz nawet nie bierze pod uwage, mozliwosci morderstwa. chyl czola swemu bogu - manipulacji
1. jakos w to samobjstwo tez wogole nie wierze jak to mial byc manifest to by sie postrzelil na wizji, a nie jak juz wszyscy wyszli.
2. co, ktos mu auto porysowal?
3. co?/ wogole nie kumam co mi przekazac probujesz
456. taa zmienia sporo, ale mozgu nie wylacza. moze sie zdarzac, ze ludzie z depresja popelniaja samobojstwa, ale jak nie maja po co zyc. on byl zdyscyplinowany(jako wojskowy musial byc) + mial rodzine, dzieci, wiele sukcesow za soba. jedyne uzasadnienie samobojstwa w takiej sytuacji to zagrozenie zycia/zdrowia rodziny, przez jakis szantazystow, ktorzy chcieli jego smierci/milczenia.

@jumpertbg
gdzie popelniali samobojstwa twoi znajomi/czlonkowie rodziny?
podaj mi jakis prawdopodobny scenariusz czemu zabil sie akurat w garazu? bez pierdolenia "on mial depresje, ty nie wiesz jak to jest". jakos najwiecej samobojcow skacze z mostow typu golden gate, ewentualnie innych budynkow bo wiedza, ze skoro tylko smierc im w zyciu zostala to chca to zrobic z klasa, albo sa romantyczni, a nie zdychac jak jakis szczur w ciemnym szarym garazu. chyba, ze trafiaja do wiezienia to tam nie ma pola do popisu. ale czemu w garazu? powiesz, ze to impuls, ale skad kurwa impuls w garazu?
Zgłoś
Avatar
solteck 2012-06-18, 11:14
kilka miesięcy wcześniej, prokurator strzelił sobie w głowę.
Jest między nimi związek?
Jest, obaj byli wojskowymi i pracowali przy tej samej sprawie. (gen był współautorem [niezależna komisja - sami wojskowi (facepalm)])
Obaj "bronili honoru wojska"...
Każdy, kto potrafi myśleć, wie jak było naprawdę. Po prostu ludzie mocno związani z wojskiem nie mogli się z tym pogodzić. Gen. już takie rzeczy zaczął wymyślać, że nikt go poważnie nie traktował i postanowił oddać życie, za honor żołnierza polskiego.
Ktoś powie, że to honor, patriotyzm itp... Dla mnie to przede wszystkim matactwo i brak honoru
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-06-18, 11:19
Najlepiej czerpać info z pseudo-wolnych mediów, w których redakcja siedzi przed kompem i szuka wskazówek do odkrycia kolejnej wielkiej teorii spiskowej. Skąd możesz wiedzieć, które media są obiektywne? Nie możesz... Jedyne obiektywne źródło informacji to twoje oczy i uszy. Więc sorry ale tak samo jak może powstać teoria samobójstwa, tak samo powstaje teoria spisku, jakieś tajne siły kurwa zabijają starego generała na emeryturze? A po chuj ja się pytam?

Niektórzy naprawdę wierzą w zamach w smoleńsku, a inni (choć pewnie ci sami) szukają tutaj morderstwa, by wykorzystać to potem do walki politycznej, tak jak ze smoleńskiem. A jeśli komuś to samobójstwo jest "potrzebne" to stawiałbym raczej na PiS niż na PO...
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-06-18, 11:23 5
Widzicie kurwy w jakim wy kraju żyjecie... najlepiej obśmiać, że spiski, że choroba psychiczna, że wszystko takie oczywiste a my się doszukujemy drugiego dna, tak chcą byście myśleli robaki i tak myślicie :/

vajron napisał/a:

A jeśli komuś to samobójstwo jest "potrzebne" to stawiałbym raczej na PiS niż na PO...



Tak, jeszcze ręka Lecha zza grobu dopada... ty kurwa głąbie pierdolony, wyciągnij oczy z dupy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie