18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
lapps 2012-06-18, 11:43 3
@vajron
a poto, ze pan general na kazdym kroku krytykowal obecna wladze. ze zdrajcy oddali sledztwo rosjanom zamiast poprosic amerykanow o pomoc. ze tusk sie dopierdala do kibicow bo potrzebuje tematu zastepczego itd. a najgorsze, ze ludzie sie na jego opinie powolywali.

kurcze teraz mozna wszystko odpierdolic, a potem zwalic na pis, ze pretekstu szuka do oskarzania innych.
Zgłoś
Avatar
morus93 2012-06-18, 11:49 2
Przypominam, że to Petelicki odkrył jakie sms-y dostali politycy PO tuż po katastrofie w Smoleńsku (jeszcze tego samego dnia) "Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił". Popełnił samobójstwo tak samo, jak Lepper, zabójcy Olewnika i strażnik, który pilnował jednego z nich.... Sekuła trzy razy strzelił sobie w brzuch i raz nie trafił. Wedle ustaleń poczynionych w wyniku śledztwa było to samobójstwo
Zgłoś
Avatar
Dzikiwaz 2012-06-18, 12:00
Następne teorie spiskowe dziejów. Może było tak, że miał poważne problemy ze zdrowie, z rodziną, a może ktoś miał na niego teczki, był przecież oficerem wywiadu w PRL, a tam nie zostaje się dlatego, że miało się 6 z wosu i wf. Niestety pewnie dowiemy się prawdy na tamtym świecie jak go spotkamy.
Zgłoś
Avatar
Liluh 2012-06-18, 12:30
W tym kraju wiele ciekawych rzeczy się dzieje, nie jeden już popełnił "samobójstwo" w celi itd. Niemniej, w tym konkretnym wypadku, uważam wersję o zabójstwie za bardzo mało prawdopodobną. Dobrze znam ten budynek przy ul. Tagorea w Warszawie. To apartamentowiec Catalina, kiedyś jeden z najbardziej prestiżowych na Mokotowie. Ma wszędzie kamery, ochronę, portiernię, a na dodatek jest raczej kameralnego charakteru. Ciężko jest mi wyobrazić sobie kogoś kto tam wchodzi o godz. 16 w dzień i zabija generała w garażu, zupełnie niepostrzeżenie.

Faktycznie, Petelicki miał raczej słabszy okres w życiu ostatnio i jak dla mnie, nie był by to dla niego jakiś wyjątkowo niespotykany krok. Przeciwnie, honorowe wyjście z sytuacji.
Zgłoś
Avatar
jumpertbg 2012-06-18, 12:36 3
@lapps

Ojciec w piwnicy, jeszcze mniej "godne" miejsce od garażu idąc twoim tokiem rozumowania.

Znajoma na chodniku po 10 piętrowym locie.

I w jednym i w drugim przypadku w osobistych rzeczach (szafach, samochodzie itd) były między innymi takie, które bezsprzecznie pokazywały, że były plany na najbliższe dni, miesiące, takie jak kupno nowego samochodu czy też organizowana od dłuższego czasu wyprawa na wakacje z całą rodzinką.

Dalsza rodzina, znajomi i sąsiedzi nie byli w stanie uwierzyć, że to się wydarzyło. Wiesz dlaczego? Bo były problemy o których prawie nikt nie wiedział tak samo jak ty nie wiesz co tak na prawdę zdarzyło w garażu gen. Petelickiego.

Piszesz abym podał jakiś możliwy scenariusz. Nie zrobię tego bo nie znałem go osobiście i nie wiem jakie miał problemy. Ludzie już tacy są, że gdy nie mają jakiekolwiek wiedzy na dany temat - a to ewidentnie widać po twoich postach - wtedy tworzą sobie właśnie swoje scenariusze.

Nie twierdzę, że on na 100% się zabił bądź, że ktoś zabił jego bo jak już kilka razy napisałem - nie znam jego życia i sytuacji rodzinnej od podszewki żeby na forum publicznym prezentować tak daleko idące teorie.

Ps. Piwo dostałeś za "romantycznego samobójcę", pośmiałem się troszkę. Zapraszam do działu "Hard", tam jest od groma "romantycznych samobójców".

Ktoś tu chyba się przygotowywał do matury niedawno i przerabiał "cierpienia młodego Wertera"...
Zgłoś
Avatar
h................e 2012-06-18, 12:43
McMenel, Skoro już upominasz mnie,że pierdolę bo nie byłem w wojsku ani na misji bojowej czy chuj wie co to może pomyśl o czym rozmawiamy.Ja skupiam się na jednostce i to tej która jest obecnie w temacie,a Ty mówisz o ogóle ludzi którzy po misjach,traumach i chuj wie czym przestają być silni psychicznie.Ten oto człowiek o którym mówiłem nie wydawał się załamany,nie pokazywał tego nie było żadnych sygnałów( z tego co mi wiadomo) że coś w jego rodzinie dzieje się niedobrego.Więc proszę ja Ciebie,Ty mi tu nie pierdol kurwa pierdol,że ja pierdolę bo nie pierdolę.Sam się spinasz szukając dziury w całym ja stwierdziłem fakt iż silny człowiek jakim jest ten oto generał zostanie przedstawiony w złym świetle przez media a to,że Ty zrozumiałeś że ogól ludzi silnych psychicznie po misji bojowej chuj wie czym od razu zaczyna być emo zjebem to sorry bardzo.

Ps. Co wy kurwa się zawsze czepiacie , widać że nie byłeś w wojsku,na misji... Kurwa to już któryś raz czytam co wy wszyscy weterani jesteście do chuja? Wojsko to coś aż tak kształcącego co zmienia Cię w twardziela?haha w Polsce to jedno wielkie chlanie i ćpanie i co 2 debila tam biorą. Więc proszę o skończenie pierdolenia - nie byłeś w wojsku to chuja wiesz. Wojsko skończyło się w latach 90` a potem zaczeła się popierdólka a nie wojsko i chuj!

Tak czy inaczej wracając do tematu, to teorie spiskowe były i będą ale faktem jest,iż coś się kurwa niepokojącego dzieje w naszym kraju
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-06-18, 12:49 1
Cytat:

Ciężko jest mi wyobrazić sobie kogoś kto tam wchodzi o godz. 16 w dzień i zabija generała w garażu, zupełnie niepostrzeżenie.


napewno na taką akcję wysłaliby zabójce pokroju Ryszarda Cyby;
pomyśl trochę chłopie o czym piszesz
Zgłoś
Avatar
jumpertbg 2012-06-18, 12:55
@lapps

Zapomniałem jeszcze dopisać jedną rzecz.

napisałeś:

" jakos najwiecej samobojcow skacze z mostow typu golden gate"

Nie będę tego komentował, polecam ci wejść tutaj: pl.wikipedia.org/wiki/Samobójstwo

Zobacz sobie statystyki i przestań pisać głupoty.
Zgłoś
Avatar
Ranger 2012-06-18, 13:13 1
Co za pierdolenie... O licznych ranach postrzałowych napisała tylko i wyłącznie ''niezależna.pl'', a później inne serwisy to skopiowały. Jeśli ktoś uważa, że ten serwis jest rzeczywiście niezależny to zwyczajnie jest kretynem, który po raz kolejny dał się nabrać.
Po katastrofie w Smoleńsku też na początku napisano, że piloci krzyczeli przed rozbiciem ''Jezu, Jezu!''. A co krzyczeli naprawdę słychać na nagraniach, które dotarły później. Tak więc naprawdę trzeba być idiotą, żeby wierzyć w słowa które pojawiają po godzinie od znalezienia ciała, bo wtedy dziennikarzom o niczym się nie mówi, ale że ci zwietrzyli sensację to wypuszczają pomyje w świat.

To m.in przez media sprawa katastrofy smoleńskiej jest taka zagmatwana i prawdopodobnie nigdy nie zostanie rozwiązana. Podobnie była z gen. Papałą czy księdzem Popiełuszko. Pierdolone media robią wam wodę z mózgu, a wy im na to pozwalacie bo mają ''niezależna'' w tytule... No kurwa...
Zgłoś
Avatar
Liluh 2012-06-18, 13:27
@pakicito

no tak, pewnie to był ninja, to wszystko tlumaczy
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-06-18, 14:07 6
Wszystko pięknie, mógł popełnić samobójstwo jak każdy człowiek, ale sytuacja w której jest kolejnym generałem ginącym na przestrzeni 5 lat. Kto był w wojsku albo chociaż ma znajomych którzy w wojsku byli wie, że za tym facetem wielu by z bronią w ręku poszło [pewnie, że miał też przeciwników, ale zaliczał się do ludzi w stylu [hiperbola] 'albo za niego zginę albo go zabiję'].

Jak już pisałem - wężyk na pagonach ostatnimi laty to czynnik ryzyka 'nagłej niespodziewanej śmierci'.

Poza tym odnośnie sposobu prowadzenia śledztw w Polsce do zarzygania będę to podkreślał, że komendanta głównego policji zabili przypadkowi złodzieje samochodów [oficjalna wersja], a Sekuła próbował popełnić samobójstwo strzelając sobie w brzuch 3 razy przy czym miał jedną z ran postrzałowych w BARKU [w sensie części ciała nie meblu ]. No kurwa rozrzut miał solidny.
Przy czym grypsy Bagsika jednoznacznie wskazywały na to, że w jego śmierć miał wpływ Pruszków. [Gdyby grypsy były manipulacją policyjną to by jego oskarżyli o morderstwo a nie wpisywali samobójstwo jako przyczynę zgonu].

Biorąc pod uwagę jakie gówniane ciemnoty próbują nam wciskać widać, że mają społeczeństwo za bandę debili co niestety w świetle wielu opinii na necie okazuje się prawdą. W kwestii śmierci tego człowieka hipoteza morderstwa powinna zostać przyjęta a priori i dopiero bo ewentualnym niemożliwym jej udowodnieniu stawia się hipotezę samobójstwa i ją bada. Nie na odwrót. Na premie po 750 tys złotych to kurwa mają rozdawać a na rzetelne śledztwo oszczędzają?

Coś takiego jak zbrodnia doskonała to nie wymysł literacki ponieważ każda osoba 'zaginiona' której nigdy nie odnaleziono to prawie pewny trup. Pomijając wypadki [znajomy był zaginiony okazało się że wpadł do Wisły i utonął], część z tych osób została zapewne mniej lub bardziej przypadkowo zabita, a sprawcy są wolni. No i statystyki ładne bo zaginiony brzmi lepiej niż morderstwo bez znalezienia winnego.
Mając odpowiednie środki i możliwości nawet nie trzeba ukrywać ciała. Zresztą zaginionego Generała szukano by przez wiele lat, za to Generał samobójca za miesiąc będzie sprawą zamkniętą.

Hipotez jakby mogła wyglądać ewentualna egzekucja, też nie brakuje, czyli jak widać da się. Nawet taki banalny sposób jak oszukać monitoring:
Z nakazem prokuratorskim rekwirujesz wszystkie nagrania razem z kopiami do iluś dni wstecz, następnie wyszukujesz taką wersję w na której nic się nie dzieje, zmieniasz datę i godzinę na tę która była w momencie kiedy dwóch typów skacze przez płot, ich nie widać. Dobrze wykonana robota każdy kto ogląda taśmy widzi, że nikt nie wchodził do budynku i bez 'dobrej techniki' nie jest w stanie spostrzec fałszerstwa.
Jeśli zostanie podważona wiarygodność taśm i dojdzie do ekspertyzy, panom ekspertom mówisz o interesie narodowym i o życiu ich rodzin i 'taśma jest czysta'. Zatem już załatwione, że 'nikt nie wszedł do budynku'.
Badania balistyczne. Jeden facet dobiega do generała z chloroformem [tudzież innym szybkim anestetykiem wziewnym, do wyboru trochę jest, nie wiem który zostawiłby jak najmniej śladów przy maksymalnie szybkim czasie działania] i go przytrzymuje, drugi pakuje broń generała jego własną ręką do ust czy do skroni, odpala. Bum, mamy problemy z balistyką załatwione.
Sekcja poczeka do poniedziałku, zwłoki można 'wywietrzyć' toksykologia czysta.
Generał samobójca do ziemi.

I taki sposobów można opracować mnóstwo, taki plan na szybko ma słabe strony, ale w 13 minut ciężko ułożyć 'plan idealny'.
Podejrzewam, że planując taką akcję tydzień czasu w dwóch trzech łebskich gości można ją spokojnie dopracować do perfekcji.
Skoro AK licząć 380 tys. ludzi [w 1943 roku] mogło działać w KONSPIRACJI to co dopiero grupka dajmy na to maks 10 zaangażowanych osób mająca dużo większą swobodę działania.

Zresztą skoro Stalina mogli 'po cichu' zabić, a chyba nie było w historii człowieka który miał większe możliwości, żeby zapewnić swoje bezpieczeństwo i który bardziej tego pragnął to co dopiero 'szarego obywatela'.
Zgłoś
Avatar
Dusz 2012-06-18, 14:34 2
Grasuje seryjny samobójca...
Zgłoś
Avatar
dawidoss89 2012-06-18, 14:47
"Zapewne przyczynę śmierci poznamy już niebawem. "

TVN zapewne powie, że sam sobie wpakował 100 kulek.
Zgłoś
Avatar
fioletowyaligator 2012-06-18, 14:53 1
Coraz częściej mam wrażenie, że w Polsce istnieje jakiś klub do którego nie zostałem zaproszony. Sporo wypowiedzi w których są "oni" i "my". Słyszałem też nawet, że jedni są bardziej Polakami niż inni.
Zaczynam się zastanawiać, kto decyduje o tym który z nas jest prawdziwy a który nie? Jakie cechy ma prawdziwy Polak i jak się zachowuję?
W tym samym czasie martwi mnie to trochę, jacyś ludzie w telewizji, radiu i gazetach pełni emocji ciskają coraz to nowe warunki bycia Polakiem.

Jestem Polakiem, dzień w dzień bez przerwy od urodzenia i będę nim aż umrę. Jakoś się wszyscy musimy tutaj kurwa razem dogadać mimo że Ty myślisz tak a on jeszcze inaczej. To nie jest łatwe ale przecież nie chcemy być jak Afryka i jej mieszkańcy którzy toczą wojny wewnętrzne podczas gdy wszyscy inni zabierają im pieniądze z portfela.

Kiedy Ty się kłócisz ktoś inny przygotowuje się aby przejąć Twoje złoża gazu.
Zgłoś
Avatar
kacpern 2012-06-18, 15:04
Pan Generał byłby zadowolony z waszego pierdolenia o polityce z powodu jego śmierci.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie