18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:46
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
sberek38 2024-06-15, 12:38 30
Małpka ma obstawę z obu stron, Ten gibon z prawej też należy do stadka i obstawia, aby nie było przypadkowych świadków.
Zgłoś
Avatar
juderaus 2024-06-15, 12:51 21
Genetycznie przystosowani, żeby ukraść i na szczęście genetycznie w chuj nieprzystosowani, żeby myśleć.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-06-15, 13:36 4
Jaa kurwa ... Ta zagaduje a małpiątko jeb do torebki .... Poszedł bym za nim i bym za nogi zlapał zaczą trząś nim aż drażetki wypadną ..... Coś czuję on ma sporo fantów przy sobie .... A jak nie wypadnie to robimy piniate
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-06-15, 13:50 9
Tak jak już wcześniej wspominałem: Trzy jedyne rzeczy, które czarnuchy potrafią robić dobrze: kraść, rapować i jebać tłuste lochy. Na szczęście w dobie kamer, kradzież już trochę słabiej im idzie.

Ja na miejscu tego małego nygusa zamiast do portfela, od razu bym się dobrał do cipska tej starej porchawy...
Zgłoś
Avatar
birddog102 2024-06-15, 14:07 5
Babka mieszka na jebanym murzynowie i się dziwi że wyznawcy BLM traktują jak śmiecia
Zgłoś
Avatar
PeterNORTH 2024-06-15, 14:36
Baronessa napisał/a:

Tak jak już wcześniej wspominałem: Trzy jedyne rzeczy, które czarnuchy potrafią robić dobrze: kraść, rapować i jebać tłuste lochy. Na szczęście w dobie kamer, kradzież już trochę słabiej im idzie.
Ja na miejscu tego małego nygusa zamiast do portfela, od razu bym się dobrał do cipska tej starej porchawy...



nawet purchawa nie potrafisz dobrze napisać.jakim ty musisz być zjebanym nieukiem koniotłukiem.Twój poziom to bardzo nisko poniżej mułu.
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2024-06-15, 14:57 6
największy błąd w dziejach ludzkości poluzowanie łańcuchów czarnym małpom
Zgłoś
Avatar
700_LTA 2024-06-15, 15:04
Mam nadzieję że ta okradziona prukwa to entuzjaska "nowoczesnej europy"
Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła 2024-06-15, 15:04 5
birddog102 napisał/a:

Babka mieszka na jebanym murzynowie i się dziwi że wyznawcy BLM traktują jak śmiecia



Ale to ona tam mieszka pewnie od dziesięcioleci a murzyni w międzyczasie przejęli dzielnię.

[ Dodano: 2024-06-15, 15:06 ]
Baronessa napisał/a:

Tak jak już wcześniej wspominałem: Trzy jedyne rzeczy, które czarnuchy potrafią robić dobrze: kraść, rapować i jebać tłuste lochy. Na szczęście w dobie kamer, kradzież już trochę słabiej im idzie.
Ja na miejscu tego małego nygusa zamiast do portfela, od razu bym się dobrał do cipska tej starej porchawy...



Zapomniałaś/łeś o gwałtach i zabójstwach..
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-06-15, 16:36
PeterNORTH napisał/a:

nawet purchawa nie potrafisz dobrze napisać.jakim ty musisz być zjebanym nieukiem koniotłukiem.Twój poziom to bardzo nisko poniżej mułu.



Zwal se konia stuleju, to ci złość przejdzie...
Zgłoś
Avatar
Maro7777 2024-06-15, 17:05
Mamita negrita und bambita negrita
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-15, 17:23
Cyganie XXI wieku...
Zgłoś
Avatar
PeterNORTH 2024-06-15, 17:52
Baronessa napisał/a:

Zwal se konia stuleju, to ci złość przejdzie...



heh nie muszę bo mam normalne życie ty piwnicowy koniotrzepie. ale ty jesteś mały.na żywo po jednej lepie byś padł.ale wiesz że to się da załatwić?
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-06-15, 19:00 4
Co tu komentować. Czarnuchy wyniuchały ofiarę, normalny, dziedziczny teamwork. Mi tam jankesów wcale nie żal. I tak lepiej to rozegrały niż da Silvy na motorkach. Magia... Bez pistoletów, rozlewu krwi, humanitarnie. Co najwyżej wróci stara postgermańska kurwa do domu i się zdziwi. Ale żeby nie było, że to pochwalam. Po prostu lepiej to ogarnęły.

P.s. Jebać biedę Żyćko
Zgłoś