18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:47
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:14
Avatar
T-Will 2013-05-30, 9:31
Cabaj to niezły kretyn, on mógł nawet tę piłkę łapać...
Zgłoś
Avatar
nieubezpieczony 2013-05-30, 9:59
Po to obrońca podawał klatą, żeby Cabaj nie musiał łapać. On jest znany z takich interwencji. "Pawełek" czy "Cabaj" to synonimy takich właśnie zagrań. Na filmie wyraźnie widać, jak piłka "gaśnie" tuż przed nim zamiast się odbić. Gdyby mecz był ułożony, puściłby bramkę w jednej z wielu sytuacji jakie miała Cracovia i nikt nie miałby do niego pretensji. Ot, cały Cabaj.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-05-30, 10:02
twisternh napisał/a:

sprzedawał mecze w Ekstraklasie, to i będzie sprzedawał mecze w I lidze aby jego poprzednia drużyna wróciła do wyższej ligi.

A mecz miał wysoką rangę bo decyduję o dobrym układzie dla Pasiastych w tabeli, czyżby znowu zaczęli $$ za wygrywanie. Bo poziom w I lidze dla nich za wysoki ?



Nie pierdol, co jak co ale Cabaj był albo kochany albo nienawidzony. Jestem niemal przekonany, że tej bramki nie puścił specjalnie bo:

-takie jaja już puszczał.
-zbyt oczywiste by to było.

Mecz był meczem przyjaźni i ogólnie Sandecja odpuściła i co z tego? Kto ma grać w ekstraklasie, Flota Świniochujście? Termalika? 2 wielkie poroblemy finansowe bez stadionu, historii, pieniędzy?

Już wolę Cracovie wchodzącą na siłe.
Zgłoś
Avatar
s................s 2013-05-30, 10:11 14
cracovie nie moze wyjsc z formy sprzedawania meczow to w 1 lidze tez drukuja.
p.s jebac pasy
Zgłoś
Avatar
twisternh 2013-05-30, 10:25 4
kLinek_Analny napisał/a:



Nie pierdol, co jak co ale Cabaj był albo kochany albo nienawidzony. Jestem niemal przekonany, że tej bramki nie puścił specjalnie bo:

-takie jaja już puszczał.
-zbyt oczywiste by to było.

Mecz był meczem przyjaźni i ogólnie Sandecja odpuściła i co z tego? Kto ma grać w ekstraklasie, Flota Świniochujście? Termalika? 2 wielkie poroblemy finansowe bez stadionu, historii, pieniędzy?

Już wolę Cracovie wchodzącą na siłe.



Wolę Termalice która swoją postawą zasługuje na awans niż Pasy które jak już wchodzą do ligi to od pierwszego meczu walczą o utrzymanie, i niech się cieszą że ich wcześniej nie zdegradowali za kupowanie meczy w poprzednich sezonach. Sądzę, że dalsza dyskusja nie ma sensu. Pozdro
Zgłoś
Avatar
cisse09 2013-05-30, 10:32 6
Problemy finansowe Termaliki, śmiechłem. Poza tym tam przynajmniej nikt nie dopinguje swoich piłkarzy śpiewkami "Wisła to stara kurwa".
Zgłoś
Avatar
cerastes 2013-05-30, 10:37 15
W Krakowie jest tylko jeden zajebisty zespół TS Wisła !!
Zgłoś
Avatar
T-Will 2013-05-30, 10:46 2
kLinek_Analny napisał/a:

Mecz był meczem przyjaźni i ogólnie Sandecja odpuściła i co z tego? Kto ma grać w ekstraklasie, Flota Świniochujście? Termalika? 2 wielkie poroblemy finansowe bez stadionu, historii, pieniędzy?

Już wolę Cracovie wchodzącą na siłe.



Daj spokój, wystarczy zobaczyć na bilans bramkowy i od razu widac, że Cracovia jest najsłabsza z walczących o awans...jedynie +12, podczas gdy Zawisza +39, Nieciecza +29, Flota +21.
Ja tam wolę, żeby wchodziły do Ekstraklasy lepsze drużyny.
Zgłoś
Avatar
BlackMamba 2013-05-30, 10:52 3
Kwintesencja polskiej piłki.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-05-30, 10:59
T-Will napisał/a:



Daj spokój, wystarczy zobaczyć na bilans bramkowy i od razu widac, że Cracovia jest najsłabsza z walczących o awans...jedynie +12, podczas gdy Zawisza +39, Nieciecza +29, Flota +21.
Ja tam wolę, żeby wchodziły do Ekstraklasy lepsze drużyny.



Ja tam wolę by w ekstraklasie było 6-8 zespołów, i co? I nic, mamy 16, z czego połowa gra piach.
Zgłoś
Avatar
Steven 2013-05-30, 11:12
Pretenduje do tytułu "Szmata roku".
Zgłoś
Avatar
Alpacinoo92 2013-05-30, 11:51 1
Interwencja jak z PESA 2008 ;>
Zgłoś
Avatar
clf111 2013-05-30, 11:56
Cabaj się sprzedał w żałosnym stylu.
Zgłoś
Avatar
Evo1990 2013-05-30, 12:31
Hmm Kuszczak i tak lepszą interwencją się popisał w meczu z Kolumbią w 2006 roku
Zgłoś
Avatar
zerodwadwa 2013-05-30, 13:52
Zawsze wiedziałem, że w tym człowieku drzemie ogromny potencjał
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie