18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Kuriki 2015-03-13, 14:27
lel

Tysiącletni, kórtularny narut Że niby ci ludzie, którzy obecnie gdy książkę mają przed oczami to jedynie gdy chcą pająka zabić, a pod ręką akurat kubota nie mają? Że niby ci ludzie, którzy dają się dymać wszystkim politykom jak leci? Że niby ci ludzie, którzy na hasła z ilością sylab więcej niż 2 dostają drgawek? Że niby ci ludzie, którzy jarają się Stasiem Michalkiewiczem, Krulem, Braunem i podobnymi, którzy ciągle swoim fanom mówią jacy ci fani to elita, a na koniec dnia i tak wszyscy fani są ruchani w dupy, a wodzowie mają wyjebane podczas spokojnego snu? Że niby ci ludzie, którzy sobie grób kopią popierając Grodzką, Bronka, pisowskich psycholi czy innych, którzy już nawet nie muszą się silić na zachowanie choćby pozoru logiki w swoim politycznym bełkocie? Że niby ci ludzie, którzy na myśl o kierowaniu swoim życiem dostają spazmów i uciekają w świat swoich fantazji o kochających, opiekuńczych, wszechwiedzących i wszechmocnych urzędnikach zapewniających bezpieczeństwo, stabilność i etat?



Już się nawet nie będę przypierdalał do znaczenia/znaczeń słowa "naród" bo mi się zaraz ktoś zapluje z oburzenia jak pan Stasio ( który się oburza jak coś nie pasuje do jego wizji świata) i jeszcze skontruje patridiotycznym sofizmatem czy innym dogmatem
Zgłoś
Avatar
TheBigRedDog1 2015-03-13, 16:21 1
@Kuriki
Ale Michalkiewicza to Ty szanuj. Kulturalny chodziło o naszą cywilizację jako taką ogólnie, było ustanowione prawo, jakaś etyka, a nie kulturę dosłownie że np. nie wypada się zjebać w towarzystwie. Nie wiem do czego się dopierdalasz.
Zgłoś
Avatar
scoobiedoobiedooya 2015-03-13, 16:30
TheBigRedDog1 napisał/a:

Nie wiem do czego się dopierdalasz.



Cytat:

Kuriki.

Żydowski komentarz w twoim internecie



Ot cała filozofia. Ktoś tu lubi wkurwiać niewkurwionych ludzi i na dodatek mu to nie wychodzi I to 'lel', oh my.

Co do samej wypowiedzi Michalkiewicza to chłop jest swój i ma głowę na karku. Lubię posłuchać jego wypowiedzi, min. tej tutaj
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2015-03-13, 17:20
TheBigRedDog1 napisał/a:

@Kuriki
Ale Michalkiewicza to Ty szanuj.


Czy napisałem, że go nie szanuję? Nie napisałem.

Fochłem

TheBigRedDog1 napisał/a:

Nie wiem do czego się dopierdalasz.


Do tego:
TheBigRedDog1 napisał/a:

Kulturalny chodziło o naszą cywilizację jako taką ogólnie, było ustanowione prawo, jakaś etyka, a nie kulturę dosłownie że np. nie wypada się zjebać w towarzystwie.



Z w miarę ogarniętych zasad dawnych pomagających w efektywnym rozwijaniu się (szanuj własność prywatną, nie nazywaj- tonem jak byś stwierdzał oczywisty fakt- srania na chodniku sztuką z którą trzeba się liczyć, a osobę srającą artystą, którego trzeba szanować) zostało tylko wspomnienie. Teraz zrobiło się bagno złożone z popierdółek, szaleńców, krętaczy, cwaniaków, januszy i paru rodzajów innych ludzi, którzy próbują się w tym gównie odnaleźć.

Na reprezentantów takiego towarzystwa nawet kamień ujebany gównem to za dużo, a Stasio M. jest oburzony bo baba z fiutem czy tam wyciętym fiutem, się pokazuje Koleś żyje historią, a jak mu się budyń wyleje to zwala winę na rosyjską razwietkę.

Oto do czego piłem

scoobiedoobiedooya napisał/a:

Ot cała filozofia. Ktoś tu lubi wkurwiać niewkurwionych ludzi


Think again Scoobie ;*
Zgłoś
Avatar
TheBigRedDog1 2015-03-13, 17:42 1
@Kuriki
Żyje historią jak to konserwatywny liberalista, zwala winę na razwietke jak to zwolennik teorii spiskowej:) Popierdoliło się w tym kraju, co do sztuki to nie decyduje zwykłe społeczeństwo tylko jakieś ministerstwo kultury więc artyści tak kombinują żeby urzędasa zbajerować i wychodzą jakieś gówna na chodniku a ci urzędasy się nie znają więc na wszelki wypadek pytają Panie artysto zna Pan jakiegoś wpływowego człowieka? a znam, wiceministra kultury. No to bardzo ładny obraz Pan namalował kupimy, oczywiście a jakże.

Haha to sadol tutaj mam duży margines buforu zanim się wkurwię, innym radzę to samo
Zgłoś