18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
🔥 Menel Fight - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Verdi 2024-06-22, 19:26 54
Za hinduską pierwszą pomoc piwo. Pewnie szok anafilaktyczny po kontakcie z czystą wodą
Zgłoś
Avatar
Ukasz995 2024-06-22, 19:30 19
Jak czarny tak głupi
Zgłoś
Avatar
patmon 2024-06-22, 19:31 15
Prawdziwy kolega, najlepszy!
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2024-06-22, 19:40 11
Do teraz się z tego śmieją...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-06-22, 19:52 4
Nie wiem co to za zjebana moda aby do basenu sie wpierdalać w koszulkach ale u nas też jak patrze na fb to kurwa ludzie foty z wakacji wrzucają gdzie są w basenie w koszulce kurwa albo innej piżamie.

No kurwa mać zwierzęta. Na podobnym poziomie co ludzie którzy nie zdejmują butów wchodząc do czyjegoś domu albo nie mówią dziękuję wychodząc z windy.
Zgłoś
Avatar
GrubyKleks 2024-06-22, 20:03 11
instruktor pierwsza klasa
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-06-22, 20:24 8
Verdi napisał/a:

Za hinduską pierwszą pomoc piwo. Pewnie szok anafilaktyczny po kontakcie z czystą wodą



patmon napisał/a:

Prawdziwy kolega, najlepszy!



GrubyKleks napisał/a:

instruktor pierwsza klasa



Akurat dobrze zrobił, dobrodusznie i litościwie (może nawet słusznie i zbawiennie). Chyba każdy wolałby się utopić, niż zostać warzywem, które może jedynie mrugać.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2024-06-22, 20:31 9
dżonyłojlker napisał/a:

Akurat dobrze zrobił, dobrodusznie i litościwie (może nawet słusznie i zbawiennie). Chyba każdy wolałby się utopić, niż zostać warzywem, które może jedynie mrugać.



No. To jest dobry argument.
Zgłoś
Avatar
janmod 2024-06-22, 20:32 9
Velture napisał/a:

Nie wiem co to za zjebana moda aby do basenu sie wpierdalać w koszulkach ale u nas też jak patrze na fb to kurwa ludzie foty z wakacji wrzucają gdzie są w basenie w koszulce kurwa albo innej piżamie.
No kurwa mać zwierzęta. Na podobnym poziomie co ludzie którzy nie zdejmują butów wchodząc do czyjegoś domu albo nie mówią dziękuję wychodząc z windy.



No bo woda zimna wiec koszulka zeby bylo cieplo. Proste, nie?
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-22, 21:24 3
Velture napisał/a:

Na podobnym poziomie co ludzie którzy nie zdejmują butów wchodząc do czyjegoś domu albo nie mówią dziękuję wychodząc z windy.



Ja zdejmuję buty wchodząc go gabinetu szefa.
Zgłoś
Avatar
pierdylion83 2024-06-22, 21:36 3
Nie ma to jak najlepszy przyjaciel. Po co ma jeździć na wózku. Niech się lepiej utopi.
Zgłoś
Avatar
LAN_Solo 2024-06-22, 21:41 9
Ja jebie, koleś sobie na bank złamał kark a koledzy się patrzą ile wytrzyma na bezdechu pod wodą.
Zgłoś
Avatar
modified1 2024-06-22, 21:54 23
Velture napisał/a:

Nie wiem co to za zjebana moda aby do basenu sie wpierdalać w koszulkach ale u nas też jak patrze na fb to kurwa ludzie foty z wakacji wrzucają gdzie są w basenie w koszulce kurwa albo innej piżamie.
No kurwa mać zwierzęta. Na podobnym poziomie co ludzie którzy nie zdejmują butów wchodząc do czyjegoś domu albo nie mówią dziękuję wychodząc z windy.



Z resztą się zgadzam ale kurwa z mówieniem "dziękuje" jak wychodzisz z windy, co to kurwa za zwyczaj? Na podlasiu windy pomontowali i dziękujecie magicznej klatce co cię teleportuje między piętrami czy kurwa komu xD
Zgłoś
Avatar
Arashi91 2024-06-22, 21:57 4
LAN_Solo napisał/a:

Ja jebie, koleś sobie na bank złamał kark a koledzy się patrzą ile wytrzyma na bezdechu pod wodą.



Znasz jakiegoś hindusa? Ja znam. Stąd w ogóle mnie to nie dziwi. Jedyni hindusi jacy intelektualnie są powyżej mandarynki to tacy, którzy są częściowo brytyjskiego pochodzenia. Czysty rasowo hindus od czasów Aleksandra Wielkiego tylko cofa się ewolucyjnie.
Zgłoś