18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Gierek w Afryce
vanqisher • 2012-11-25, 17:48
Afryka. Czasy PRL. W mniejsza jakich okolicznościach do niewoli plemienia ludożerców trafili prezydent USA – (R. R)eagan, sekretarz KPZR – (L. B)reżniew oraz sekretarz KC PZPR – (E. G)ierek. Zaprowadzono ich do (W)odza, który miał zadecydować o ich dalszym losie.
W: Kim jesteś? Pyta wódz pierwszego
R.R.: Jestem prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki. Żądam abyście mnie natychmiast uwolnili
W: USA powiadasz… To tam gdzie biją murzynów… Do kotła
W: A Ty kim jesteś? Pyta następnego
L.B.: Jestem sekretarzem głównym radzieckiej partii KPZR. Pożałujecie, jeśli stanie mi się jakakolwiek krzywda
W: Ruscy? Hmm… To komuna i te sprawy… Do kotła
W: A Ty ostatni skąd jesteś?
E.G.: A ja jestem z Polski, odpowiada
W: Polska? To Wy tam nie macie mięsa tak?
E.G.: No tak, różnie z tym bywa
W: Dobra, siadaj, zaraz będziesz jadł
Zgłoś
Avatar
Admix 2012-11-25, 17:51
Jak to kurwa nie ma mięsa w Polsce?
Zgłoś
Avatar
Swirussss 2012-11-25, 17:52
Admix - czasy PRL
Zgłoś
Avatar
Admix 2012-11-25, 17:58
no tak, małe przeoczenie. dzięki
Zgłoś
Avatar
Eftar 2012-11-25, 22:57
Całkiem, całkiem. Nie znałem.
Zgłoś
Avatar
nurgle 2012-11-25, 23:50
@AbesM wygooglował PRL i teraz przeoczenie
Zgłoś
Avatar
camperboy 2012-11-25, 23:51
W PRL-u było mięso. Było dla tych co umieli kombinować, mieli wtyki, rodzinę na wsi albo zajmowali odpowiednie stanowiska.

Więc nie pierdolić mi tu, że nie było miesa. Było wszystko tylko dla wybranych. Jak miałeś kasę albo znajomości to nawet Mercedesa mogłeś mieć i Adidasy...
Zgłoś
Avatar
nitrox89 2012-11-26, 7:39
FAKE... W Afryce nikt nie słyszał o Polsce
Zgłoś
Avatar
Draiks 2012-11-26, 9:44
Czasy PRLu w Afryce?
Zgłoś
Avatar
raper900 2012-11-26, 9:56
@up Ja tam kawał zrozumiałem, a to że może nielogiczny to już pominąłem.
Zgłoś
Avatar
G................z 2012-11-26, 11:56
Znam lepsze:

Idzie sobie tata ludozerca i syn ludozerca syn sie pyta co bedziemy dzisiaj jedli na to ojciec zobaczysz przeszli kawalek dalej syn patrzy a tam cmentarz mowi do ojca tato ale to jest cmentarz a ojciec odpowiada tak cmentarz bo dzisiaj na obiad konserwa
Zgłoś
Avatar
leonsjo4 2012-11-27, 0:16
az szok ze to nie bongman...
Zgłoś
Avatar
eligurf 2012-11-27, 12:28
@nitrox89
Akurat mnóstwo Murzynów studiowało w Polsce i potem wracając zajmowali znaczące stanowiska w rządach itp. (w afrykańskich krajach pod wpływem ZSRR). Tak że o Polsce w Afryce w czasach PRL wiedziano więcej niż możesz sobie to wyobrazić.

Niektórzy narzekają na brak mięsa w PRL-u, jakby teraz było. Dalej jeśli chce się zjeść mięso, a nie przedmiot mięsopodobny z soją i innymi gównami, trzeba załatwić świnkę u krewnych na wsi. A szynkę za 60 zł za kilogram to je mniej osób niż jadło na kartki w Polsce Ludowej.
Zgłoś