18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Witajcie.

Przeglądając dzisiaj Fejsbukkakke miałem okazje natrafić na kolejną perełkę w wydaniu polskich wąsatych złotów, tym razem z miasta, w którym mieszkam - Szczecina.

Słowo o poszkodowanym: TAXI "Złotówa" to pan prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą w postaci taksówki. W odróżnieniu od reszty taksiarzy w naszym pięknym mieście paprykarzu, pan oferuje opłatę startową w wysokości 1 PLN (stawka dla normalnej taksy to chyba ok. 2,50 do 3,50), jednocześnie pan taksówkarz jest uczciwy, przyjazny i wozi ludzi w komfortowych warunkach co już z miejsca deklasuje wąsatych dziadów śmierdzących "Klubowymi", w przerdzewiałych mercedesach pamiętających mur berliński.

Niestety tak strasznie uczciwa i niska oferta ugodziła honor, dumę i serduszka panów januszy, co skutkowało podjęciem planu działania w postaci:

1.Bądź taksówkarzem, typową wąsatą złotówą, albo sebiksem.
2.Po mieście jeździ taksiarz, który jest jeden ale miażdży konkurencję stawkami, dodatkowo jakość usług jest wysoka.
3.W ramach walki z uczciwą konkurencją rozpierdolę mu taksówkę co wyłączy go z działania na jakiś czas i pewnie przestraszy na amen, że sukces murowany.
4.Klienci się dowiedzą o tym i cały splendor spada na mnie i oczywista oczywistość wszyscy pchają się do mojej taksówki, kurwa co może pójść nie tak?



Reszta zdjęć poniżej:
ukryta treść














Kolejny uczciwie zarabiający człowiek został zgnojony przez zmówionych cebulaków, których boli ostro dupa, że ktoś może mieć/robić coś lepiej. Takie spierdolenie społeczne trzeba piętnować, dlatego też sądzę, że Sadistic to idealne miejsce na wrzucanie tego typu postów, bo wierzę, że nie zostawicie na wąsatych złotówach suchej nitki.

Innymi słowy jechać z kurwami
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2017-09-03, 18:51
Powinien tego nie zmywać tylko robić reklamę tym pizdom
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2017-09-03, 19:22 15
Coś w tym jest. Był w moim mieście taksówkarz. Złoty człowiek, rzadko stał na postoju, miał stałych klientów, na telefon, często jak do niego dzwoniłem to było "kochaniutki 7-8 minut tylko klientkę dowiozę i już jadę" (nie... nie był gejem).
Jeździł fajnie dynamicznie, taki Kubica w taksówce.
Kiedyś padło mi auto, miałem usługę do wykonania, trochę towaru do zawiezienia, narzędzia, wtedy jeździł T-4.
Przyjechał, zawiózł (co prawda raptem 3km), pomógł rozładować i zawołał... 7zł, dałem 10.
I uczciwość go zabiła. Pewnie "PAN" na górze miał dość robienia go w ciula przez taksiarzy i tego uczciwego zawołał do siebie.
Zawsze w CV będzie miał "swoją taryfą woziłem Boga".
Może niektórym nie spodoba się wstawka z najwyższym... ale w huju to mam
Zgłoś
Avatar
Pabloooo 2017-09-03, 19:54 4
Generalnie to sprawa jest nieco bardziej rozbudowana Wczoraj przeglądałem inny portal i wtedy była akcja dotycząca negatywnych opinii - złotówy nawaliły właścicielowi firmy około 90 negatywnych opinii na facebook'u, po zorganizowaniu akcji przybyło ponad 2000 pozytywnych ocen i część tych negatywnych zniknęła. Dzisiaj przeglądając ten sam portal zobaczyłem tego newsa o zniszczeniu pojazdu, więc jak widać nieudana akcja z negatywnymi ocenami spowodowała bardzo silny ból dupy u złotów Oczywiście akcja z ocenami dotyczyła właśnie tego Pana i jego działalności
Zgłoś
Avatar
mazga50 2017-09-03, 20:02 4
Kurde, chętnie bym wpłacił panu Złotówie na jakieś konto. Niedużo, z 5, 10, może 20zł, w celu naprawienia szkód i przeżycia przez czas naprawy. No i żeby tym łobuzom-skurwysynom żyłka do końca pękła w głowie, z powodu podniesienia poziomu stresu i wyciągu z cebuli. Jeśli z 500-700 osób lub więcej tak zrobi, to facet jeszcze wygra na tym.
Zgłoś
Avatar
Wiejski_Ruchacz 2017-09-03, 20:05
Brezzer czyli jesteś ziomek
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-09-03, 21:05 9
Bo to Polska jest. W tym kraju każdy człowiek, który czymś się wyróżnia od razu podpada reszcie miernot. Po pewnym czasie ten lepszy staje się nie do zniesienia dla tych polskich miernot bo inni zaczynają dostrzegać, że może być coś innego od polskiej byle jakości i dziadostwa. Wtedy zagrożone miernoty przechodzą do typowego polskiego gnojenia i rzucania świń pod nogi aż, lepszego przytną na równo z trawą i sprzed orkiestry z powrotem wróci do szeregi między miernoty.
Taka jest po prostu Polska.
Zgłoś
Avatar
zbijok 2017-09-03, 21:59 1
Ale ale
Taki szprej z a) przybrudzonego b) pewnie nawoskowanego lepiej lub gorzej c) nie zmatowanego lakieru zejdzie pod paznokciem, jeśli nie to delikatnym rozpuszczalnikiem, a jeśli nie to papierem ściernym a potem polerka. Usunięcie go z wszystkich szyb to może 10 minut roboty za pomocą chemii dostępnej w marketach budowlanych.
jedyny większy koszt to 4 opony, które można kupić i założyć w 30 minut.
Uczciwy człowiek został pokrzywdzony, ale teraz płacze nad rozlanym mlekiem z jednej strony dobrze bo temat zostanie nagłośniony, ale w tym samym czasie mógł wrócić do rutyny.
Zgłoś
Avatar
Antitheist 2017-09-03, 22:00
Wieszać takie małpy.
Zgłoś
Avatar
alumdark 2017-09-03, 22:26 8
@zbijok Tu nie chodzi o fakt, jak tani i szybko chłop mógłby samochód doprowadzić do porządku, ale o fakt zachowania się szmat po fachu, ktorych kłuje w dupsko fakt, że ktoś uczciwie może zarabiać na chleb. Swoją drogą nawet używana i kilkuletnia SuperB swoje kosztuje, co więcej wydaje mi się, ze chłop miał ubezpiecznie i szybko kapcie zmienił, było go na to stać. Jednak cała akcja mimo "podprogowej" reklamy na plus. Takich ludzi właśnie trzeba reklamować. Moim zdaniem, jak już ktoś wcześniej zauważył, nie powinien czyścić pojazdu. To właśnie przyciągnie ludzi. Znając zjebanie w procencie społeczeństwa, wielu przejdzie się tą taxą tylko po to, by jebnac foto na FB. Jacy to oni solidarni. A chłopu się będzie hajs zgadzać.
Zgłoś
Avatar
domat1 2017-09-03, 22:42 3
i teraz policja powinna wszystkie złotówy sprawdzić (papiery, stan samochodów, punkty)
Zgłoś
Avatar
misiopysio123 2017-09-03, 22:51 1
Wygląda na viral.
Zgłoś
Avatar
xaero18 2017-09-03, 23:12 4
Moze to po prostu darmowa forma autopromocji? Ktos o tym pomyslal? Ile by musial zaplacic za taki zasieg?!
Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2017-09-03, 23:27 14
Lucyfer w piekle przeprowadza inspekcje. Podchodzi do pierwszego kotła, którego pilnuje aż 10 diabłów i pyta:
-dlaczego aż 10 diabłów pilnuje tego kotła?
-bo w tym kotle gotują się Amerykanie, oni są ambitni i każdy co chwilę usiłuje wyskoczyć
Lucyfer idzie dalej i zauważa kocioł, a przy nim 5 diabłów. Podchodzi i pyta:
-czy tu tylko 5 diabłów wystarczy?
-tak, w kotle gotują się Anglicy, są ambitni, ale przy tym trochę flegmatyczni więc 5 wystarczy
Następnie lucyfer podchodzi do kotła przy którym stoi jeden diabeł i zadaje mu pytanie:
-czy Ty tu sam wystarczysz, aby przypilnować kotła?
-tak bo w kotle gotują się Niemcy, to zdyscyplinowany naród, więc jeden diabeł wystarczy
Lucyfer idąc dalej zauważa kocioł, którego nikt nie pilnuje. Chodzi i szuka jakiegoś diabła, który by mu wyjaśnił zaistniałą sytuację, aż w końcu znajduje gdzieś odpoczywającego diabła, więc podchodzi i pyta:
-dlaczego nikt nie pilnuje tego kotła?
-bo w nim znajdują się Polacy
-Czy Ci ludzie nie chcą wydostać się z tego kotła?
-ależ chcą, tylko jak już jeden próbuje się wydostać i wspina się na ściankę, to reszta go łapie i ściąga z powrotem na dół.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-09-03, 23:31 1
xaero18 napisał/a:

Moze to po prostu darmowa forma autopromocji? Ktos o tym pomyslal? Ile by musial zaplacic za taki zasieg?!



Może. Z drugiej strony jeżeli zacznie się wiral, to jeżeli sam uszkodził furę, to może wyjść. Chuj wie.
Zgłoś
Avatar
Blezzer 2017-09-04, 0:06 3
Viral, nie viral - czyszczenie karoserii, nowe naklejki, nowe opony i zawieszenie działalności na jakiś czas - to wszystko generuje duże koszta. Wątpię czy to zamierzona zawoalowana forma autoreklamy. Fakt, nie słyszałem o ziomku wcześniej szczerze mówiąc, bo sam taksami wożę się raz na ruski rok, a teraz skorzystałbym z jego usług, ale widziałem wiele krzywych akcji z taksiarzami, a o tych spod dworca krążą już legendy, więc nie widzę powodu żeby gościowi nie wierzyć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie