18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
Halman 2023-03-12, 0:17 40
HCI napisał/a:

Jakiś biegły sadolowy może się wypowie który winny ?



donald tusk
Zgłoś
Avatar
0rion 2023-03-12, 0:22 8
nie no ewidentnie na pasach ja jebnal. ja rozumiem ze idzie jak cielak pizda i nie patrzy ofiara losu ale wlasnie dlatego kierowca powinien zachowac podwoja ostroznosc. jednak to on prowadzi ciezki pojazd i ma odpowiedzialnosc. swoja droga, pieknie wykurwila ahhaah
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2023-03-12, 0:23 96
Dla mnie zawsze jest wina piździelca który wbija na przejście bo mu w tv powiedzieli że ma pierwszeństwo. Prawnie raczej wina kierowcy autobusu, niestety.
Zgłoś
Avatar
żmij 2023-03-12, 0:25 11
Winny autobusiarz. Pieszy kretyn, ale winny będzie kierowca autobusu.
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2023-03-12, 0:26 37
W mniejszych miejscowościach ta kultura, czy jak to nazwać, wyobraźnia, u ludzi jeszcze działa, ale w dużych miastach to jest jakiś kurwa dramat, ludzie są otępieni. Plaga jebanych tępaków wpatrzonych w telefony
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-03-12, 0:27 33
0rion napisał/a:

nie no ewidentnie na pasach ja jebnal. ja rozumiem ze idzie jak cielak pizda i nie patrzy ofiara losu ale wlasnie dlatego kierowca powinien zachowac podwoja ostroznosc. jednak to on prowadzi ciezki pojazd i ma odpowiedzialnosc. swoja droga, pieknie wykurwila ahhaah



Co to kurwa za logika? Dlaczego to kierowca ma zachować podwójna ostrożność a nie pieszy? Jaka ma odpowiedzialność za co? Za debili, którzy wchodzą mu pod koła? Może jeszcze za głodujące dzieci w Afryce? Kierowca ma odpowiedzialność trzymać się pasa i uważać na innych uczestników ruchu. Pieszy nie jest uczestnikiem ruchu, wpierdala się między wódkę a zakąskę i to on ma uważać.
Zgłoś
Avatar
Hetman_Wielki 2023-03-12, 0:28 11
wtargniecie na jezdnie to wina slepej pizdy, nawet sie nie upewniła, a driver mial ja w martwym punkcie

u nas wiadomo winny kierowca, ale mocno obawiam sie ze nie w tym przypadku gdy ktos wlazi na hama

facebook.com/photo/?fbid=570571825115316&set=a.147259484113221
Zgłoś
Avatar
Sayoko 2023-03-12, 0:31 2
Ty tak serio? Oczywiście pieszy.... grzywna będzie niemała
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2023-03-12, 0:32 9
Pare razy dziennie przechodze przez pasy i nigdy sie nie wpierdalam, czekam az sie zatezymaja prawie w miejscu - tak jak za starych czasow i przepisow - ograniczone zaufanie.

Mogla pizda przyspieszyc kroku o 0.5 sekundy bylby hard i do utylizacji swieta krowo-pizde w rurkach
Zgłoś
Avatar
Majomir 2023-03-12, 0:32 1
Donald Tusk jako tajny współpracownik sztazjii o kryptonimie Oskar
Zgłoś
Avatar
Marysia_Von_Sadolova 2023-03-12, 0:33 5
Winny pieszy w 100%. Wtargnął bezpośrednio przed nadjeżdzający pojazd co jest zabronione.

A poza tym to idzie z oczami w dupie jak wielu zjebów pieszchy co im się wydaje ze mają absolutne pierszenstwo i cztery nogi bo dwóch im nie szkoda.

Same problemy przez takich.
Zgłoś
Avatar
radek225 2023-03-12, 0:36 19
Kodeks drogowy:

Cytat:

Art. 13. 1. Pieszy wchodzący na jezdnię lub torowisko albo przechodzący przez jezdnię lub torowisko jest obowiązany zachować szczególną ostrożność oraz, z zastrzeżeniem ust. 2 i 3, korzystać z przejścia dla pieszych.



Na nagraniu nie widać aby samobójca zachował szczególną ostrożność. Lazł jak po swojej miedzy.

Czytamy dalej:

Cytat:

Art. 14. Zabrania się:

1) wchodzenia na jezdnię:

a) bezpośrednio przed jadący pojazd, w tym również na przejściu dla pieszych,



Niech sobie debil z pasów idzie do sądu. Z tym nagraniem przegra z kretesem. Jeśli sędzia będzie normalny to nie trzeba będzie żadnego biegłego powoływać, wystarczy to nagranie. Nakładli w telewizorni do łba, że pieszy ma zawsze pierwszeństwo (nie zawsze, wystarczy przeczytać kodeks drogowy) i teraz wychodzą kwiatki.
Zgłoś
Avatar
witekkk 2023-03-12, 1:00
Pewnie smarkfon odpisał, że może iść.
Zgłoś
Avatar
petru23 2023-03-12, 1:15 5
Uderzył w bok autobusu. Tyle w temacie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie