18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-03-20, 6:28
To wszystko nieprawda. Wybory są uczciwe.
W lokalu wyborczym są dwie urny, do jednej są wrzucane uczciwie oddane głosy.
Do drugiej prośby do Nowego prezydenta. Więc w celu zwiększenia swojej szansy w losowaniu (1 osoba wygra spełnienie życzenia) wrzucają więcej kartek z tym samym życzeniem:

"Bardzo chciałbym, by nowy prezydent Rosji Władimir Władimirowicz Putin uścisnął mą dłoń"
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-03-20, 7:55 2
sqolik napisał/a:


To prawda, podczas złotego wieku Polski, szlachta polska lepiej mówiła po francusku niż niejednokrotnie jej obywatele


Ło kurwa. To jest "mondrość" na miarę ministra PIS. Może ci odpalą jakieś krzesło do grzania. Obcokrajowcy mówią w danym języku lepiej niż ludzie dla których jest językiem ojczystym... mózg rozjebany.
Polska miała kiedyś złoty wiek? Nie rozśmieszaj mnie. W tym kraju jest nędza od zawsze. Min. dzięki twojej szlachcie i klerowi.
Zgłoś
Avatar
ivo1989 2018-03-20, 8:17
Wygląda na to iż zostało oddanych więcej głosów niż Rosja ma mieszkańców
Zgłoś
Avatar
Piotru70 2018-03-20, 9:01
Abraxus napisał/a:


PIS tak pozwala kacapom, że teraz Putin Polsce cały do dupy wchodzi na wdechu.

Nie słyszałem, żeby ktoś gdzieś o Polsce powiedział coś tak chamskiego jak nasz minister o Francji. "uczyliśmy jeść francuzów sztućcami".



Nie lubię PiSu, ale lepiej jest się postawić i zostać wydymanym przez Rosję niż z zażenowaniem ssać tego niemieckiego świadomie.

To tak jak z pedałami, pedałem nie jest ten który został zgwałcony ale ten który chciał ssać. A ssać definitywnie Niemcom i Ruskim chcą PO/PSL/N. a Żydom PiS. O komunistycznych partiach nic nie mówię bo to dno.
Zgłoś
Avatar
sirapacz 2018-03-20, 11:18
@Dzisiaj W myśl zasady "nie znam się, więc się wypowiem" rzucasz pierdoły jak nierozwinięty umysłowo dzieciak pary populistów.

Głosy są liczone ze starannością i po kilka razy. Nie ma kupki w kącie tylko na środku sali wysypują karty na podłogę i sortują a potem liczą. WSZYSCY członkowie komisji a nie jedna czy dwie. Liczone to jest z porównywaniem z ilością kart wydanych komisji, ilością kart wydanych ludziom. Wszystkie ilości się muszą zgadzać bo program nie puści jakiejkolwiek różnicy. W Polsce jak dotąd mieliśmy uczciwe wybory.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-03-20, 11:42 1
sirapacz napisał/a:

W Polsce jak dotąd mieliśmy uczciwe wybory.


Ostatnie były pierwsze uczciwe. Wcześniej to wszystkie sfałszowane. Poza jeszcze tymi 10 lat temu...
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-03-20, 11:54
Abraxus napisał/a:

Polska miała kiedyś złoty wiek? Nie rozśmieszaj mnie. W tym kraju jest nędza od zawsze. Min. dzięki twojej szlachcie i klerowi.



Znowwu porywasz się na temat o którym nie masz zielonego pojecia i pierdolisz lewackie bzdety o klerze i szlachcie. Przypomne ze w Europie w tym czasie, tez była szlachta i kler, nie było ateistów, albo byłes katolikiem, prawosławnym, zydem, muzułamnem a później protestantem. I polska szlachta jako jedna z nielicznych mogła sobie wybrać religie i nikt nie robił z tego problemu, do czasu. W szeregi szlachty zaliczali sie obok katolików, protestanci (szlachta pruska i kurlandzka), prawosławni (szlachta ruska) a nawet muzułmanie (Lipkowie).

Polski kler i szlachta niczym się nie wyróżniali od reszty swoich odpowiedników na zachodzie europy. Poza tym że nie pozwalali sobie wejść na łeb klerowi. Gdy w Europie płonely stosy i toczono wojny religijne u nas szlachcic spokojnie mógł przejść na protestantyzm i włos mu z głowy nie spadał. Wyjątkiem był Łyszczyński który chciał zostać ateista, ale tu wielu badaczy mówi że był to pretekst do osobistych porachunków, bo ubic szlachcica w swietle prawa było niezwykle trudno, zazwyczaj był objety infamia i musiał sie udac na wygnanie.

Co do złotego wieku, pozostaje jedynie zapodac cos do czytania, bo widac do szkoły było pod górke.

pl.wikipedia.org/wiki/Z%C5%82oty_wiek_Polski
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-03-20, 12:09
Polgion twoja wiedza historyczna jest zerowa.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-03-20, 12:11
Cytat:

Polgion twoja wiedza historyczna jest zerowa.



Nie rozśmieszaj mnie ignorancie, przytoczyłem fakty a ty najnormalniej cos bełkoczesz, nawet o złotym wieku nie słyszałes. potrafisz klepnąć tylko zwykła lewacka formułke o klerze i szlachcie.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-03-20, 12:13
To są twoje halucynacje a nie fakty.
Nie chce mi się z tobą wdawać w kolejną dyskusję bo to nie ma sensu. I tak wyprzesz wszystkie fakty i argumenty.
Polska od zawsze jest gównianym nic nie wartym krajem właśnie przez kościół, który ja osłabia od środka.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-03-20, 12:33
Abraxus napisał/a:

To są twoje halucynacje a nie fakty.
Nie chce mi się z tobą wdawać w kolejną dyskusję bo to nie ma sensu. I tak wyprzesz wszystkie fakty i argumenty.
Polska od zawsze jest gównianym nic nie wartym krajem właśnie przez kościół, który ja osłabia od środka.



Oczywiście w wikipedii mieli halucynacje, jak np Jasienica miał halucynacje. Lecz sie ignorancie!
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-03-20, 12:37 1
@up Wikipedię trzeba traktować z przymrożeniem oka.
Przykładowo wg. Wikipedii papież Innocenty III był wybitnym człowiekiem, bohaterem jednoczącym ludzi i kościół.

Dziwnym trafem przemilczano fakt, że był masowym mordercą, zbrodniarzem, dewiantem seksualnym, splądrował Konstantynopol i odpowiada za nieskończoną ilość innych odrażających czynów.
Poligon ty jesteś takim kurwa idiotą...
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-03-20, 12:41
Abraxus napisał/a:

Poligon ty jesteś takim kurwa idiotą...



Dlatego ignorancie przytoczyłem Jasienice, ale tego juz sie nie dowiedziałes ze swoich lewackich broszurek. I nie wspominałem Inocentego tylko Złoty Wiek który jest powszechnie znanym faktem. a ty dalej czerp wiedze z oszołomskich stron dla przygłupów.
Zgłoś