18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
🔥 Wesele po rosyjsku - teraz popularne
Avatar
delorjanek 2020-04-26, 20:33 1
i jak tu nie przyjść z gnatem na następny dzień?
Zgłoś
Avatar
dominik.lisek 2020-04-26, 21:02
krisman1981 napisał/a:

Wali się równo po pysku nie ważne czy ktoś ma kutasa czy pizdę zasłużyło to dwunoge gówno to dostaje w pysk i traci przytomność taka taktykę stosuje w gównianym katolickim kraju



a co do tego wszystkiego ma religia katolicka ? Nie rozumiem ludzi którzy wszędzie wkręcają wiarę albo politykę.
Zgłoś
Avatar
panar3 2020-04-27, 0:15
I tu narodziła mi się myśl: skoro taka suka ma zachowania stadne rodem z jakiegoś Murzynowa to może mieć trzeba w dupie takie białe ścierwa, dać je do ruchania czarnuchom a białe chłopaki niech powoli jakieś fajne, dzikie czarnulki oswajają? Tak mi się tylko wymyśliło... ale cóż, świat jaki znaliśmy 40 lat wstecz już dawno chuj strzelił bo wtedy takie zachowania były nie do pomyślenia, nawet wśród czarnuchów.
Zgłoś
Avatar
Tech 2020-04-27, 3:47 1
jak mnie wkurwiają te białorycerze
Zgłoś
Avatar
alucard321 2020-04-27, 4:03
Pizda się rzuca, więc pizda dostaje po pizdzie. Koniec śpiewki.
Zgłoś
Avatar
w................3 2020-04-27, 8:23 1
panar3 napisał/a:

I tu narodziła mi się myśl: skoro taka suka ma zachowania stadne rodem z jakiegoś Murzynowa to może mieć trzeba w dupie takie białe ścierwa, dać je do ruchania czarnuchom a białe chłopaki niech powoli jakieś fajne, dzikie czarnulki oswajają? Tak mi się tylko wymyśliło... ale cóż, świat jaki znaliśmy 40 lat wstecz już dawno chuj strzelił bo wtedy takie zachowania były nie do pomyślenia, nawet wśród czarnuchów.



Nie powinno się tak mieszać genów.
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2020-04-27, 20:00 2
i banda kukoldów już w akcji bo bijo karynke ahahha jakim trzeba być niedoruchanym niedojebem aby szarpac sie za jakas pizdę
Zgłoś
Avatar
B.T.K 2020-04-27, 23:20
To jakaś metoda manipulacji?? Czy typowa psychologia tłumu?
Zgłoś
Avatar
PonuryWasacz 2020-04-28, 8:59
qwerq221 napisał/a:

i banda kukoldów już w akcji bo bijo karynke ahahha jakim trzeba być niedoruchanym niedojebem aby szarpac sie za jakas pizdę



Nie kukoldów tylko SIMPów.
Zgłoś