18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
b................u 2023-07-12, 0:48 1
Widać po oczach i słychać po głosie że naćpane jakimś turbo-syfem.
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2023-07-12, 2:57 1
Kurwa takie ładne pizdy, a takie głupie. W sumie Moja eks jak ją zostawiłem dla jej siostry to się cięła.
XDD Głupia sucz.
Zgłoś
Avatar
PlatynowyViking2003 2023-07-12, 8:56 2
4Lokalny2Chłopaczek0 napisał/a:

Kurwa takie ładne pizdy, a takie głupie. W sumie Moja eks jak ją zostawiłem dla jej siostry to się cięła.
XDD Głupia sucz.



Jak miała depresje i przez to sie cięła to raczej sie nie ma czym chwalic a ty jesteś zwykłym śmieciem jeśli zostawiłeś ją przez swoje widzimisie i to jeszcze dla jej siostry xD
Zgłoś
Avatar
takijedenzjeb 2023-07-12, 12:44
Kocham jak utapetowane dziwki robią z siebie bałagan < 3
Zgłoś
Avatar
ratford 2023-07-12, 15:24 3
PlatynowyViking2003 napisał/a:

Jak miała depresje i przez to sie cięła to raczej sie nie ma czym chwalic a ty jesteś zwykłym śmieciem jeśli zostawiłeś ją przez swoje widzimisie i to jeszcze dla jej siostry xD



pojebana szmata sama się okalecza, a Ty jeszcze chłopa oskarżasz białorycerzyku...
Zgłoś
Avatar
PlatynowyViking2003 2023-07-12, 15:37
ratford napisał/a:

pojebana szmata sama się okalecza, a Ty jeszcze chłopa oskarżasz białorycerzyku...



Białorycerz to twój stary pastuchu jebany xD
Zgłoś
Avatar
ratford 2023-07-13, 9:43 1
PlatynowyViking2003 napisał/a:

Białorycerz to twój stary pastuchu jebany xD



dorośniesz to ci się oczy otworzą
Zgłoś
Avatar
~Sgs 2023-07-13, 13:42
Moze i glupie ale za to brzydkie
Zgłoś
Avatar
neo001 2023-07-13, 19:37 1
PlatynowyViking2003 napisał/a:

Białorycerz to twój stary pastuchu jebany xD



Już spokojnie waleczny misiaczku. Już prawie dorosły jesteś i za niedługo sam będziesz sobie wybierał panów którzy w nocy będą cię odwiedzać. Twój ojciec już więcej na tobie nie będzie zarabiał.
Zgłoś
Avatar
PlatynowyViking2003 2024-05-24, 13:39
neo001 napisał/a:

Już spokojnie waleczny misiaczku. Już prawie dorosły jesteś i za niedługo sam będziesz sobie wybierał panów którzy w nocy będą cię odwiedzać. Twój ojciec już więcej na tobie nie będzie zarabiał.



na mnie nie będzie a na tobie wciąz zarabia bo jesteś zwykłym karaluchem podludziu.

ratford napisał/a:

dorośniesz to ci się oczy otworzą



jestem jedną z nielicznych osób które posiadają jaką kolwiek empatie dla ludzi którzy na to zasługują a jak ktoś jest śmieciem z wyboru jest do odstrzału koniec dyskusji.
Zgłoś