18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Głupota europejczyków
p................a • 2013-01-23, 2:27
Przez kilkanaście ostatnich dni grałem w pewną grę mmo, w którą grają ludzie z całej Europy. Średnia wieku w tej społeczności jest zadziwiająco wysoka, nie spotkałem tam osoby poniżej 18 roku życia. Dziś na czacie mojej gildii wypłynął temat muslimów. Zaczęło się od tego, że pewien niemiec napisał, że to bardzo mili ludzie. Oczywiście swoją odpowiedź zacząłem od lola i podałem szereg argumentów dlaczego nie należy wierzyć w ich pozorną dobroć. Wkrótce po tym zostałem wyrzucony za rasizm. Resztę dyskusji przeprowadziłem na czacie ogólnym, gdzie również zostałem wyśmiany. Ale nie tym chciałem się podzielić z wami tylko odpowiedziami naszych europejskich braci na moje argumenty:

Koran akceptuje pedofilię - oj no to co, koran jest przestarzały (tylko co kurwa z tego, skoro muslimy w niego wierzą)

Muzułmanie palą i kamieniują kobiety - tak podają media, żeby wywołać sensację

W krajach muzułmańskich kobiety nie mają żadnych praw - ten argument po prostu zignorowano

Według statystyk muzułmanie w tym stuleciu zdominują Europę - lol, czyich , twoich statystyk?

Muzułmanie to pasożyty, żyją głównie z podatków - wszyscy żyją z podatków (to wypowiedź jakiegoś francuza, tak mają wyprane mózgi socjaliści)

było też o legalizacji broni:

Texas jest najbezpieczniejszym stanem, bo wszyscy tam mają broń - lol, texas bezpieczny? (widać ta osoba sądzi, że w texasie nadal panują czasy dzikiego zachodu)

Mnie to rozwaliło Nikt mnie nie poparł, wszyscy pisali tego typu głupoty. Nie spodziewałem się, że europejczycy mają tak żenujący brak wiedzy. To tłumaczy dlaczego muzułmanie ich podbijają, teraz to już nie jest dla mnie tajemnicą.
Zgłoś
Avatar
Respirator 2013-01-23, 13:06
Jesteśmy u siebie nie u nich jeśli sie im nie podoba to niech wypierdalają spowrotem do afryki ruchać kozy i dzieci!!!!
Jebać tych arabów - kto się ze mną nie zgodzi jest poprostu zwykłą pizdą

I przestańcie mi pierdolić o równośći etc.

Jestem dumny z bycia białym !
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-01-23, 13:24 2
B-B napisał/a:

@dionizodoros

Wybacz ale pierdolisz jak potłuczony.

Należy napiętnować muzułmanów bo:
-Z butami wpierdalają tam gdzie nikt ich nie chce.
-Nie potrafią uszanować tradycji kraju do którego przybyli i chcą mieć jakieś specjalne prawa.

Niech sobie kurwa siedzą u siebie a zniknie cały problem nietolerancji i rasizmu.
Tak! Jestem nietolerancyjny i jestem rasistą !

Co do Niemców ... I dobrze że nas nie lubią przynajmniej jest fair.
Chyba się komuś coś popierdoliło że normalny Polak powie że niemiec jest ok.
Tak to tylko ten rudy skurwysyn może sobie gadać a i tak każdy ma w dupie to co mówi.
TYSIĄC lat z nimi był problem i co nagle się im odmieniło ? Teraz niemiec już jest dobry tak ?
To tak jak z pedofilem który jest niby "wyleczony"
Pedofil zawsze będzie pedofilem !

(niemiec z małej litery celowo z powodu braku szacunku do tych skurwysynów)



Wszyscy w mojej rodzinie byli Polakami - jestem więc "normalnym Polakiem". Powiem: nie mam nic do Niemców.

1. Więc: oni wpierdalają się z buta do jakiś Francji, czy Niemiec - nie histeryzują tam z tego powodu. A Polska jest za biedna... Powinieneś więc szanować muzułmanów za to, że niszczą TWOJEGO wroga, którego widzisz w Niemcach.
2. Jeszcze raz napiszę (a mam informację z pierwszej ręki): zdecydowana większość muzułmanów dostosowuje się do kultury niemieckiej.
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-01-23, 13:32 9
Po prostu na Zachodzie ludzie znają muzułmanów - i to jest różnica z polskimi misjonarzami.

Właśnie polscy rasiści zachowują się dokładnie tak, jak zarzucają muslimom. Chcieliby wszystkim narzucić swój debilny, zaściankowy pogląd na świat. Tutaj naprawde jeden rasitowski debil dyskutował kiedyś z bloodwarem i na argument bloodwara, że ludziom na Zachodzie, nie przeszkadza wcale obecność kolorowych, zaczął pierdolić:

"Oni nie wiedzą, co jest dla nich dobre. Mózgi mają wyprane. My im pokażemy, co jest dla nich dobre."

Tak mniej wiecej jak autor tematu dzisisaj. Tylko że to jest jakis debilny polski taliban: "my wam pokażemy, co jest dla was dobre, zmusimy was, byście żyli jak należy". Niczym nie różnicie się od tych chujków z Londynu, którzy chcą na własną rękę wprowadzać szariat.

BTW. Śmiech na sali, że ludzie z katolickiego kraju plują się na rzekomą pedofilię islamu - to wszystko na podstawie jednego debilnego filmiku z youtube'a, podczas gdy skandale pedofilskie w Kościele katolickim wstrząsają światem od dobrych dziesięciu lat.

I rzeczywiście ludzie we wschodnich Niemczech zakładają patrole sąsiedzkie, ale nie po to, żeby bronić się przed muzułmanami, a przed jabanym złodziejstwem Polaków. Jesteś patriotą, zrób coś z tym, a nie wpierdalaj się innym do stylu życia.

Respirator napisał/a:


Jebać tych arabów - kto się ze mną nie zgodzi jest poprostu zwykłą pizdą



To jest argument nie do odparcia.

Respirator napisał/a:



Jestem dumny z bycia białym !



Masz jakieś inne osiągnięcia?
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-01-23, 13:35 1
pacyfista napisał/a:

Dionizodoros, czy normalny człowiek może popierać pedofilię? Przecież ich prorok ruchał małą dziewczynkę, a oni go wielbią. Ich kobiety są zmuszane do zakrywania całego ciała, ewentualnie czasem mogą odsłonić twarz. Ktoś ich zmusza do tego? Mogą zmienić swoje obyczaje w europie, ale jakoś tego nie robią. U nas też było chujowo dawniej, ale byli ludzie walczący o zmiany. Słyszałeś kiedykolwiek, żeby muzułmanie protestowali przeciwko małżeństwom z dziećmi, albo walczyli o prawa dla kobiet? My poszliśmy do przodu, a u nich cały czas jest dzicz.



Czy każde swoje działanie 'konsultujesz' z biblią? A przecież Polacy wielbią biblię. I wy, fanatycy, widzicie jedynie muzułmańskich fanatyków i a priori uznajecie, że wszyscy muzułmanie to fanatycy.

W europie ciebie również by nie polubili: wszak i ty nie chciałbyś za żadne skarby zmienić swoich obyczajów.

Swoją drogą, nieudolny z ciebie dowcipniś.
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-01-23, 13:41
dionizodoros napisał/a:

Czy każde swoje działanie 'konsultujesz' z biblią? A przecież Polacy wielbią biblię. I wy, fanatycy, widzicie jedynie muzułmańskich fanatyków i a priori uznajecie, że wszyscy muzułmanie to fanatycy.



Chrześcijanie nie mają zielonego pojęcia, co jest w biblii napisane. W przypadku muzułmanów sytuacja jest zgoła inna. Dodatkowym problemem jest to, że biblia (w szczególności nowy testament, który jest chrześcijanom bliższy niż stary) nie nakazuje zabijać, czego nie da się powiedzieć o koranie i innych "świętych" tekstach islamu.

Niepodważalny jest fakt, że muzułmanie mają duże trudności z dostosowaniem się do warunków panujących w Europie Zachodniej i jest to problem, z którym się walczy. Niekoniecznie pałami, raczej edukacją, ale i pały czasem w ruch idą (a czasem powinny a nie idą).

Generalnie muzułmanie to tacy chrześcijanie, tylko dużo bardziej obcy i troszkę bardziej niebezpieczni .
Zgłoś
Avatar
Naziolek 2013-01-23, 13:42
Autorze tematu nie obraź się, ale to jest suchy i nic nie wnoszący temat, wyżaliłeś się, że w grze internetowej nikt cię nie poparł, super. Wiesz, jestem absolutnie przeciw i anty wobec muzułmanów, w ogóle arabów...murzynów też i żydów, do żółtych nic nie mam, dopóki siedzą u siebie w Azji. No ale powiedz mi, co twoje dywagacje wnoszą nowego? Było setki tematów z ciekawymi historiami i opisami, ty nie zamieściłeś nic, mam wrażenie, że niewiele wiesz o muzułmanach i ich religii, nie znasz zwyczajów i historii, bo gdybyś znał to darowałbyś sobie takie głupie tematy, a opracowałbyś coś fajnego.
"Grajonc wcoraj w tibiem, facet mi powiedziau, rze muzułmanie som spoko, powiedziauem, rze nie, bo jedzom guwno i ruchajom kozy" przecież ogólnie to niczym nie różni się od czegoś takiego. Zamieść dane, mapę wojen w 8, 9, 10 wieku, podaj jakieś ciekawe fakty, zdjęcia, przecież to jest suchar wszech czasów. Administratorzy czasem spuszczają jedne tematy do kibla, choć są bardzo ciekawe, a inne słabe wpuszczają na główną, nie rozumiem, jak można dobrać tak różną grupę moderatorów, z których co trzecie jest w miarę w porządku.
Zgłoś
Avatar
sandal007 2013-01-23, 13:46
@B-B Sam qrwa pierdolisz.
Wedlug ciebie i tobie podobnych , powinnismy olac niemcow , ruskow i wszystkie kraje z ktorymi wojowalismy tak ? Zamknijmy sie jak Korea nie handlujmy z nikim, bo oni kiedys byli zli, i beda do ans wycieczki przyjezdzac zeby wladza mogla pokzac , ze u nas wszystko w porzadku. A obywatele beda swynajdywac nowe przepisy na przygotowanie trawy !

Tepi jestescie i gowno sie znacie na polityce miedzynarodowej.
Nie mowie, ze PO jest w tym zajebiste czy cus, ale juz taka rola malego panstwa ktore nie ma kart przetargowej, ze musi lizac dupe wiekszym.
Zgłoś
Avatar
YoogiGoogi 2013-01-23, 13:50
Gawroon7 napisał/a:

wyżalsie.pl



ja bym tu tał warna za skrytą reklame, bo już podobna strona istnieje
Zgłoś
Avatar
1488 2013-01-23, 13:54 1
@B-B

następny PISSowski katol z kurduplem Kaczysnkim i czarna sektą chce wywołać wojne.
Niemcy to jeden z najbardziej technologicznie zaawansowanych krajów na Swiecie i najbogatszy w Europie.Takich trzeba się trzymać bo tylko z nimi można zarobić.To w nich trzeba szukać sojusznika a nie we Francji czy Anglii nie mówiąc o USA.
Obecnie front przebiega gdzieś indziej miedzy biała Europa a napływowym bydłem ale tego taki zacietrzewiony ,zindoktrynowany matołek nie zrozumie. Może maryja królowa polski i ten duży jezusek nas obroni?
Co za dno i z takimi kretynami specami od kapusty ,ogórków,krasnali i zabobonów katolickich żyje pod jednym "dachem""

UNITED,WHITE and PROUD!!
Zgłoś
Avatar
Godefroi 2013-01-23, 13:57 1
Nie chce mi się komentować punkt po punkcie ale powiem tak.
Jak pracowałem w Norwegii zacząłem się spotykać z pewną "norweską muslimką"( to taki typ co urodził sie już w norwegii i więcej z nimi ma wspólnego niż z muslimami).Nie była w żadnym związku i niechciała nowego gdyż poprzedni zakończyli jej bracia (niepowiedziała w jaki sposób) i boi się co by zrobili jakby się dowiedzieli że jest w nowym.Skończyło sie na 3 spotkaniach tak by nikt niewidział i tyle.
Normalne ? chyba nie
Zgłoś
Avatar
jabolowy-jazzman 2013-01-23, 13:58 5
@B-B z ch*ja się urwałeś z tym tysiącem lat problemów z Niemcami?

Historia pokazuje, że zachodnia i południowa granica I RP (czyli kolejno: Prusy/Niemcy i Austria/Austro-Węgry ) to były najspokojniejsze tereny. Najwięcej wojen tyczyło się szeroko rozumianego wschodu i północnego wschodu. A to wypadała impreza w Inflantach a to wojna o podział Ukrainy, do tego stałe ustawki z kebabami w rejonach obecnej Mołdawii.

Dokształć się, malkontencie, bo pierniczysz takie głupoty, że głowa mała. Śmiejesz się z tego, że innym użytkownikom ktoś "wyprał mózgi" z tym brakiem reagowania na parcie islamu ale zapominasz, że Tobie mózg wcześniej wyprała radziecka propaganda a czterej pancerni i szarik to z takimi jak ty od tyłu jechali.

Jedyne, co udało się komunie, poza spieprzeniem gospodarki, mentalności w narodzie i dziurawymi drogami to właśnie wmówienie takim imbecylom, że od 966 roku do schyłku PRL-u atakowali nas tylko ci źli Niemcy i Austriacy. Łapali sobie tych słabiutkich Polaków, Czechów i ze 100 innych narodowości a potem w wielkim garnku ze swastyką robili z nich ZUUUUPĘ i to ich bolało bardzo, nio tak.

Walnij się w dekiel i prześledź sobie ten ostatni tysiąc jeszcze raz, na spokojnie. Możesz też z kolegami ze ściany wschodniej zaplanować sobie wakacje integracyjne w Opolskim. Poznasz trochę historii i OGARNIESZ.
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-01-23, 14:00 1
Ale w sumie temat bardzo pozytywny: z rasistami nie chcą grać w grę. Tomp rajder.
Niedawno było głośno na forum, że polskie dziewczyny też nie lubią rasitów (za to lubią przedstawicieli innych ras).
Tak więc ani sobie nie pogracie, ani nie pobzykacie i tak Europa i Polska pozbędą się swojego najardziej palącego problemu: polaczkowatych rasistów.
Zgłoś
Avatar
Arasul 2013-01-23, 14:06
Co to za gra?
Zgłoś
Avatar
szymon_g 2013-01-23, 14:16 1
@Jabolowy-jazzman
wiesz- ja to wiem, ty to wiesz. idiotow dla ktorych Niemcy to "odwieczni wrogowie" sie nie przekona, nawet gdybys mu narysowal to w paincie.

@B-B
rozumiem, ze twoja wizja historii jest rowniez taka ze my zawsze bylismy atakowani, zawsze nas zle traktowano a my sami bylismy super w porzadku przez caly czas etc?
Zgłoś
Avatar
zderealizowany 2013-01-23, 14:46
Ale wy jesteście idiotami. Arabuchy mają siedzieć u siebie to rasizm zniknie? Jesteście tak samo żałośni, a może nawet bardziej niż oni bando debili. Mój plan jest taki: niech przyjeżdżają, żyją na socjalu, niech się rozmnażają na potęgę. Uczyć się nie będą, więc funkcji społecznych (polityka, administracja, służby porządkowe, wojsko) są dla nich niedostępne. Gdy będziemy mieli u siebie od chuja brudasów to bombardujemy atomem ich zasyfiałe kraje, a tych którzy są u nas zamieniamy w darmową siłę roboczą pod przymusem śmierci. Dziękuję, miłego dnia idioci życzę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie