18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Głupota europejczyków
p................a • 2013-01-23, 2:27
Przez kilkanaście ostatnich dni grałem w pewną grę mmo, w którą grają ludzie z całej Europy. Średnia wieku w tej społeczności jest zadziwiająco wysoka, nie spotkałem tam osoby poniżej 18 roku życia. Dziś na czacie mojej gildii wypłynął temat muslimów. Zaczęło się od tego, że pewien niemiec napisał, że to bardzo mili ludzie. Oczywiście swoją odpowiedź zacząłem od lola i podałem szereg argumentów dlaczego nie należy wierzyć w ich pozorną dobroć. Wkrótce po tym zostałem wyrzucony za rasizm. Resztę dyskusji przeprowadziłem na czacie ogólnym, gdzie również zostałem wyśmiany. Ale nie tym chciałem się podzielić z wami tylko odpowiedziami naszych europejskich braci na moje argumenty:

Koran akceptuje pedofilię - oj no to co, koran jest przestarzały (tylko co kurwa z tego, skoro muslimy w niego wierzą)

Muzułmanie palą i kamieniują kobiety - tak podają media, żeby wywołać sensację

W krajach muzułmańskich kobiety nie mają żadnych praw - ten argument po prostu zignorowano

Według statystyk muzułmanie w tym stuleciu zdominują Europę - lol, czyich , twoich statystyk?

Muzułmanie to pasożyty, żyją głównie z podatków - wszyscy żyją z podatków (to wypowiedź jakiegoś francuza, tak mają wyprane mózgi socjaliści)

było też o legalizacji broni:

Texas jest najbezpieczniejszym stanem, bo wszyscy tam mają broń - lol, texas bezpieczny? (widać ta osoba sądzi, że w texasie nadal panują czasy dzikiego zachodu)

Mnie to rozwaliło Nikt mnie nie poparł, wszyscy pisali tego typu głupoty. Nie spodziewałem się, że europejczycy mają tak żenujący brak wiedzy. To tłumaczy dlaczego muzułmanie ich podbijają, teraz to już nie jest dla mnie tajemnicą.
Zgłoś
Avatar
kalion83 2013-01-23, 14:53 1
Jestem zdania że skoro im tak źle w europie to niech wypierdalają do siebie ruchać kozy, tak samo jak te brudasy cyganie...no kurwa skoro jesteś gościem u kogoś w domu (kraju) to akceptujesz pewnie zasady i nie siedzisz w zasranych centach handlowych i zachowujesz się jak zwierzę.
Każdy do siebie i będzie spokój.
Zgłoś
Avatar
tepad.no 2013-01-23, 15:08
Ostatnio dyskutowalem na YT z pewnym zatwardzialym przeciwnikiem powszechnego dostepu do broni w USA. Jego odpowiedz na moje argument byla jedna: "musimy ulatwic postep". Na pytanie o jaki postep ci chodzi nie potrafil konkretnie odpowiedziec, poza utopijnymi frazesami. Na koncu okazalo sie, ze gosciu jest Szwedem . To tyle o Europejskiej naiwnosci. Nie bez przyczyny monarchina rozwijala sie w Europie jak plesn na starym chlebie. Mozemy sie smiac, ze Amerykanie sa glupi bo nie wiedza gdzie lezy Polska ale rozumieja(a przynajmniej rozumieli) pojecie wolnosci duzo lepiej niz Europejczycy.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2013-01-23, 15:12
to w końcu jak ,bombardować czy nie bombardować ?
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-01-23, 15:18
Gra to wartune. A intencją stworzenia tematu nie było wyżalenie się, tylko pokazanie jaką wiedzą i poglądami dysponują europejczycy. Dla mnie to było zaskoczeniem. Na tym portalu chociażby, widzimy wypowiedzi z dwóch obozów, jedni popierają pedofilię, drudzy nie. Tam wszyscy byli za muzułmanami i do tego podawali kretyńskie argumenty. Do tej pory byłem przekonany, że tylko idiotyczni politycy i jakaś część cipkowatego, głupiego społeczeństwa akceptuje ich "odmienność", teraz przekonałem się, że jest gorzej. Może komuś to pozwoli uniknąć wdawania się w jałową dyskusję z mieszkańcami innych krajów, w którą ja się wdałem. Temat może i mało ciekawy, ale ta refleksja jak dla mnie jest wartościowa. Warto wiedzieć w jakim świecie się żyje.
Zgłoś
Avatar
Ranger 2013-01-23, 15:38
@pacyfista, ty najpierw spójrz na swoje argumenty, bo są one równie kretyńskie, co ludzi, których nazywasz ''kretynami''.
Nauczyłeś się 4-erech argumentów na pamięć i jesteś wielce urażony, że ktoś cię nie popiera w dyskusji, w której zwyczajnie wychodzisz na idiotę.
Idź lepiej grać dalej tylko sobie wyłącz czata, bo jeszcze ktoś napisze, że lubi tryskać swojej dziewczynie na cycki i napiszesz kolejny temat, że ludzie to idioci, bo nie popierają biblijnych ideałów...
Zgłoś
Avatar
lathiel 2013-01-23, 15:54 1


"In an interview last December 13 on Egyptian television Al Baghdadia, the Shiite ayatollah Ahmad Al Hassani Al Baghdadi issued a fatwa against Christians in Iraq. Labeling them as “polytheists” and “friends of the Zionists”, the extremist leader stressed that they must choose “or Islam or death,” while “their women and girls may legitimately be regarded wives of Muslims.”

The command of Al Baghdadis to the Christian minority in Iraq is “conversion to Islam or death.” The women and girls of the Christians “can legitimately regarded as the Muslim women,” said the Grand Ayatollah.

That’s an indirect way of saying that any Christian woman or girl may be captured and raped, even if she is already married, within Islam captive women may be raped by their captors.

He has more than 30 published books that are available to view (in Arabic) on his website www.alsaed-albaghdadi.com, with the best known being Authority.

Al Baghdadia now lives in Syria, where he supports the armed struggle of the Islamists."

Kto potrafi ten przeczyta. Niech każdy miłośnik kebabów pomyśli logicznie. My kurwa mamy być tolerancyjni kiedy oni mogą gwałcić i porywać nasze kobiety. "Wy dacie nam węgiel, a My w nagrodę zjemy wasze zboże".
Zgłoś
Avatar
Naziolek 2013-01-23, 15:59
@anonymoaucośtam, jak zawsze bzdury, bez żadnej wiedzy, bez pojęcia. Trollem jesteś, bo nikt, nawet podrzędne amebie gówno nie może być tak ograniczone, a jeśli nie jesteś trollem, to czapki z głów panowie, bo takiego debila drugi raz już nie ujrzycie.
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-01-23, 16:05
@up
Gdzie wyczytałeś kretynie, że jestem chrześcijaninem? I jak udowodniłeś, że moje argumenty są głupie? Nijak, napisałeś tylko, że są głupie. Więc zamknij mordę i już nie pisz. A argumentów mógłbym przytoczyć więcej, ale nie miałem dość czasu, żeby się rozpisać na ich temat z racji tego, że szybko zostałem usunięty z tego czata.

Dodam jeszcze tylko, że tych co akceptują muzułmanów z ich ciągotami do dzieci należałoby sprawdzić, czy sami nie romansują z hot 12 lub 13. Nikt mi nie wmówi, że normalny człowiek może akceptować tę pedofilską kulturę, coś musi być na rzeczy.

Nie up tylko do rangera
Zgłoś
Avatar
SoapGG 2013-01-23, 16:17
@B-B
Z tymi Niemcami to dojechałeś.
Założę się, iż ciągle uważasz, że Ameryka to nasz największy sojusznik?
BŁĄD - oni mają w nas tak wylane, że sprzedają nam złom pod nazwą F16 a my jeszcze bardziej liżemy im dupska.
A jak dojdzie co do czego to się Obama na nas wypnie i arivederci Roma.
Zgłoś
Avatar
Ranger 2013-01-23, 16:23
Cytat:

Gdzie wyczytałeś kretynie, że jestem chrześcijaninem?



Tylko ktoś tak pierdolnięty, jak ortodoksyjny katol może opowiadać tak upośledzone ''argumenty''. No ale widać ciebie nawet religia nie usprawiedliwia - ty po prostu jesteś pierdolnięty.

Cytat:

I jak udowodniłeś, że moje argumenty są głupie? Nijak, napisałeś tylko, że są głupie.



Bo są. Dlaczego to już ci parę osób wyżej napisało, więc się nie będę powtarzał. Do ciebie i tak by to nie dotarło, bo ty już masz swoje nabyte(bo że wyuczone to nie sądzę...) poglądy, a jesteś tak upośledzony, że będziesz się ich kurczowo trzymał nawet gdyby ci jakiś muslim życie uratował.

Cytat:

Więc zamknij mordę i już nie pisz.


Wbrew twojej opinii nie jesteś pępkiem świata, więc nie mów mi, do kurwy nędzy, co mam robić. Założyłeś swój żenujący temacik pełen żalu do świata, że nie postępuje wg twojego ''widzimisię'', więc teraz go sobie czytaj

Cytat:

A argumentów mógłbym przytoczyć więcej, ale nie miałem dość czasu, żeby się rozpisać na ich temat z racji tego, że szybko zostałem usunięty z tego czata.


Już wystarczająco tych ''argumentów'' przytoczyłeś, żeby udowodnić że jesteś idiotą, wystarczy już
Zgłoś
Avatar
Schabik 2013-01-23, 16:30
Nie będę czytał wszystkich komentarzy, ale odniosę się tylko do tego o niemcach którzy tysiąc lat temu byli źli. Macie kurwa pretensje do muzułmanów że używają koranu który ma ponad 1000 lat (pretensje słuszne) a sami nienawiść do niemców argumentujecie tym, że 1000 lat temu byli "tymi złymi" itd. itp. Ogarnijcie się
Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2013-01-23, 17:41 1
Wy specjalnie się tak unieszczęśliwiacie? Przecież Wy Araba na oczy nie widzieliście, a ich nienawidzicie! Jedyne co widzieliście to filmik jak ruchają koze, niech se ruchają kurwa jak chcą, chuj Wam do tego. Co Was w ogóle interesuje to -.- A na kebaby po melanżu każdy kurwa z Was chodzi, a tak ich nie lubicie. Nie macie lepszych rzeczy do roboty niż nienawidzenie Muzułmanów? Miejcie na nich wyjebane i tyle. Wy będziecie szczęśliwsi. Najpierw rudego pogońcie lepiej.
Zgłoś
Avatar
uyvu 2013-01-23, 18:00 1
Hurwa, kiedyś jedna cywilizacja podbijała drugą na koniach, z mieczami, a teraz wystarczy banda tępych nieuków, propaganda i jadą świry jadą! umcy umcy umcy
Zgłoś
Avatar
lathiel 2013-01-23, 18:09
@cannabis7777 tak kurwa najlepiej mieć wyjebane i zanim się obejżysz jakiś muslim wpierdoli Ci się do domu i dobierze się do Twojej kobiety/córki bo to jest jego prawo, jego religia i Ty możesz mu co najwyżej naskoczyć.
Zgłoś
Avatar
RumAndCola 2013-01-23, 18:27
o boże, znow anonymouslim sie wpierdala i chwali swego allaha na sadisticu. powtorze co Ci kiedys mowilem: zycze żeby muzulmanie zgwalcili Ci matke/siostre/dziewczyne/ moze wtedy ogarniesz ze 'zacofane rasistowskie polaczki' mięli racje. chuj ci w dupe.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie