18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Głupota europejczyków
p................a • 2013-01-23, 2:27
Przez kilkanaście ostatnich dni grałem w pewną grę mmo, w którą grają ludzie z całej Europy. Średnia wieku w tej społeczności jest zadziwiająco wysoka, nie spotkałem tam osoby poniżej 18 roku życia. Dziś na czacie mojej gildii wypłynął temat muslimów. Zaczęło się od tego, że pewien niemiec napisał, że to bardzo mili ludzie. Oczywiście swoją odpowiedź zacząłem od lola i podałem szereg argumentów dlaczego nie należy wierzyć w ich pozorną dobroć. Wkrótce po tym zostałem wyrzucony za rasizm. Resztę dyskusji przeprowadziłem na czacie ogólnym, gdzie również zostałem wyśmiany. Ale nie tym chciałem się podzielić z wami tylko odpowiedziami naszych europejskich braci na moje argumenty:

Koran akceptuje pedofilię - oj no to co, koran jest przestarzały (tylko co kurwa z tego, skoro muslimy w niego wierzą)

Muzułmanie palą i kamieniują kobiety - tak podają media, żeby wywołać sensację

W krajach muzułmańskich kobiety nie mają żadnych praw - ten argument po prostu zignorowano

Według statystyk muzułmanie w tym stuleciu zdominują Europę - lol, czyich , twoich statystyk?

Muzułmanie to pasożyty, żyją głównie z podatków - wszyscy żyją z podatków (to wypowiedź jakiegoś francuza, tak mają wyprane mózgi socjaliści)

było też o legalizacji broni:

Texas jest najbezpieczniejszym stanem, bo wszyscy tam mają broń - lol, texas bezpieczny? (widać ta osoba sądzi, że w texasie nadal panują czasy dzikiego zachodu)

Mnie to rozwaliło Nikt mnie nie poparł, wszyscy pisali tego typu głupoty. Nie spodziewałem się, że europejczycy mają tak żenujący brak wiedzy. To tłumaczy dlaczego muzułmanie ich podbijają, teraz to już nie jest dla mnie tajemnicą.
Zgłoś
Avatar
E................t 2013-01-23, 19:30 2
99% hejterów muzułmanów, nigdy żadnego nie spotkało.
Zgłoś
Avatar
Bezsumienny 2013-01-23, 19:42
@B-B
Dobrze gada! Zróbmy mu zrzutkę na kałacha
Zgłoś
Avatar
m................i 2013-01-23, 20:27
====Podobno 40% muzułmanów to fundamentaliści.====
To w podmurówkę ich !!!!!
Zgłoś
Avatar
RumAndCola 2013-01-23, 21:32
100 % obrońców muzułmanów, żadnego nie spotkało
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-01-23, 22:03 1
lathiel napisał/a:

@cannabis7777 tak kurwa najlepiej mieć wyjebane i zanim się obejżysz jakiś muslim wpierdoli Ci się do domu i dobierze się do Twojej kobiety/córki bo to jest jego prawo, jego religia i Ty możesz mu co najwyżej naskoczyć.



Zastanawiam się, czy dla przekory osobiście nie zgwałcić ci kobiety i córki. Obawiam się tylko, że mogę się przez nieuwagę zobowiązać do zgwałcenia twej dłoni.
Zgłoś
Avatar
lathiel 2013-01-23, 22:27 2
@dionizodoros

coś za dużo Ci pozwala Twój muzułmański pan, nie mów za dużo bo Ci smycz skróci
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-01-23, 23:27 1
Naziolek napisał/a:

@anonymoaucośtam, jak zawsze bzdury, bez żadnej wiedzy, bez pojęcia. Trollem jesteś, bo nikt, nawet podrzędne amebie gówno nie może być tak ograniczone, a jeśli nie jesteś trollem, to czapki z głów panowie, bo takiego debila drugi raz już nie ujrzycie.



Idź szukać Turków semickiego pochodzenia i nie wracaj, zanim ich nie znajdziesz. Ludzkość odetchnie, kiedy znikniesz na zawsze ze swoją bezdenną głupotą. I tak, dobrze zgadłeś, ciebie miałem na myśli. Tylko nie wiem, po co się wyrywałeś do odpowiedzi, teraz wszyscy wiedzą, że twój wielki rasizm i twoja historiozofia to tylko zemsta za to, że żadna ci nie chce szparki kopsnąć. Skocz na siłkę, do fryzjera i do biblioteki, może to coś po może, bo na sadisticu osiągnąłeś już wszystko: szacun najgorszych debili w Polsce. I dalej forever alone.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-01-24, 0:39
Oj, przechodzimy do nieodłącznej dla tematów światopoglądowych/politycznych, choć równie ciekawej części dyskusji: czyli na pojazdy .

@lathiel

Pozwolił mi w każdym razie z tobą porozmawiać: w końcu mój pan, jak każdy szanujący się muzułmanin, pedofilię uznaje za dobro. Powiedz mi więc coś jeszcze ładnego, a ja się tobie zrewanżuję. Być może się polubimy .
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-01-24, 4:02 2
Całą dyskusję można zakończyć jednym jednym argumentem :
Skoro nie podoba Ci się w kraju w którym się urodziłeś, za pewne nie podoba się poziom życia oraz władza więc zdecydowałeś się wyjechać, to po co wprowadzać ten sam ustrój i chcieć tych samych rządów w nowym miejscu ?!
To tak jak by żul narzekał ze w Polsce jest chujowe wino i ogólnie złom tanio "chodzi" a do tego rudy go wkurwia, więc wynosi się do USA i nawet kiedy było by go stać na Szato de coś tam rocznik 1900 oraz apartament, dalej chodził by w obesranych gaciach i pił denaturat albo płyn borygo i wymagał aby każdy tak robił.
To jest właśnie problem ciapatych.
Jakoś nie słyszałem żeby ktoś się z Dubaju wyprowadzał "za chlebem" albo "bo biją" albo żeby istniała jakaś grupa terrorystyczna z tego kraju.

Te wszystkie ciapate które zalewają świat są z krajów gdzie gówno nawet jest dobre do jedzenia i nie wymyślali a przyjeżdżają do Europy i kawioru się nagle domagają !
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-01-24, 13:07
@ B-B

A tobie nie odpowiadają polskie zasady ortografii i interpunkcji. Podsumowując: masz manię prześladowczą. Sprawa arabów zalewających kraj twój cię nie dotyczy, więc po chuj najgłośniej krzyczysz?
Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2013-01-24, 17:06
lathiel napisał/a:

@cannabis7777 tak kurwa najlepiej mieć wyjebane i zanim się obejżysz jakiś muslim wpierdoli Ci się do domu i dobierze się do Twojej kobiety/córki bo to jest jego prawo, jego religia i Ty możesz mu co najwyżej naskoczyć.



Ehh, naprawdę w to wierzysz? Oni też są ludźmi, to nie sa idioci. Chyba, że fanatycy. No to wystarczy popatrzeć na nasze mohery i odwrócić sytuacje.

"lathiel tak kurwa najlepiej mieć wyjebane i zanim sie obejrzysz jakiś chrystek zajmie Ci miejsce w autobusie, albo krzyż postawi przed domem! Albo chuj wie co."

Popierdoleńcy są wszędzie, a to ich pokazują w TV bo coś się dzieje. Tych normalnych nie pokazują bo co CI pokażą, że gość je obiad? Popatrz na Rydzyka jaką sekte odjebał, to Cię nie denerwuje? Lepiej zaprzątać się czymś co MOŻE kiedyś tam się stanie, ale i tak na pewno nie w 100% tak jak powiedziałeś, bo nie można tego przewidzieć. I teraz całe życie będziesz nienawidził kogoś kogo nigdy nie spotkasz, chyba że jak będziesz sos do kebaba wybierał. Polecam czosnkowy
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-01-24, 17:07
BB dobrze prawisz zgadzam się z Twoimi poglądami ,
dionizodoros - qrwa jak brakuje argumentów to zaraz tacy jak ty do błędów się przypierniczają , no i co z tego że brakuje kropki czy przecinka , czy to forum polonistyczne psia jego mać , nie ma co się spinać .
Zgłoś
Avatar
lathiel 2013-01-24, 18:27
@cannabis7777

porównując postawienie krzyża oraz zajęcie miejsca w autobusie do porywania i gwałcenia jedynie pokazujesz jakim ignorantem jesteś, nie potrafisz logicznie myśleć robiąc takie porównania pomimo twardych dowodów, które zamieściłem w tym temacie
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-01-25, 9:48 1
dionizodoros napisał/a:

@ B-B

A tobie nie odpowiadają polskie zasady ortografii i interpunkcji. Podsumowując: masz manię prześladowczą. Sprawa arabów zalewających kraj twój cię nie dotyczy, więc po chuj najgłośniej krzyczysz?



Gdzie napisałem że Mi nie odpowiadają?
Powiedzmy że jestem niedouczony, ale to akurat ma się nijak do reszty. I jak już to tylko interpunkcji, bo błędów ortograficznych nie widzę.
Ale pewnie w gimnazjum was uczyli lepiej.

"Sprawa arabów zalewających kraj twój cię nie dotyczy"

Po pierwsze "cię" z dużej litery "C" oraz "twój" z dużej litery "T" panie "lingwista"

Po drugie składnia trochę nie bardzo ale co Ja się znam.

Po trzecie mania prześladowcza nie ma nic wspólnego z moimi poglądami (polecam się douczyć)

I po czwarte jak to Mnie nie dotyczy ?!
To że ich jeszcze tutaj nie ma, to nie znaczy że za rok czy dwa nie zlecą się jak muchy do gówna !
Nie chcę widywać na ulicach Mojego miasta ciapatych !
To kurwa jest Polska, Europa a nie jakiś kurwa bliski wschód !
Zwyczajnie arabusy WON !

Z resztą ilość ostrzeżeń i to co wypisujesz w innych postach wskazuje na to że nie warto z Tobą wdawać się w jakąkolwiek polemikę.
Jak zacząłeś cokolwiek kumać były już lata 2000 więc wybacz ale nie jesteś dla mnie partnerem do rozmowy.

A tak już na koniec, to te Twoje argumenty brzmią jak kompleksy.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-01-25, 17:20
Pewnie że nie widzisz błędu ortograficznego . Dla ułatwienia dodam, że jedynie jeden taki znaleźć można w tamtym poście.

Gówno prawda. Pisanie "cię" i "twój" z dużej litery to jedynie kwestia stylistyczna - swą genezę ma ona w listach miłosnych. Tę stylistkę przyjęto w formie listów. W innym wypadku jest to błąd ortograficzny. A że w internecie nowe zasady wprowadzają... Ale nie, nie ten błąd ortograficzny wyżej wykryłem.

Składnia doskonała: według prawideł boskiej poezji.

Mania prześladowcza ma coś jednak wspólnego z twymi poglądami - toż ktoś, kto panicznie boi się "czegoś", oskarżony może być o pewną psychozę: zwie się ona "mania prześladowcza". A uważasz, że krzywdzą cię tacy, których w życiu nie widziałeś:

"To że ich jeszcze tutaj nie ma, to nie znaczy że za rok czy dwa nie zlecą się jak muchy do gówna !"

Jednak to ty winieneś się douczyć (niech pomocą ci służą nawet internetowe słowniki, bylebyś nie rzucał słów bezwartościowych [bezwartościowych logicznie, tj. przybierających wartość 0, miast 1]).

Na pocieszenie: i w ostatnim poście zgrzeszyłeś ortograficznie - twa pani polonistka przewraca się w grobie (toż bagaż doświadczeń masz większy zdecydowanie ode mnie, częściej nad przetrwaniem zimy musiałeś myśleć; stąd też wniosek, że to, co posiwiło ci brodę, i twe nauczycielki zabić musiało).

p.s.

Po zdaniu:

B-B napisał/a:


Po drugie składnia trochę nie bardzo ale co Ja się znam.



Ze śmiechu wytrzymać już nie mogłem. Oddajesz sobie szacunek pisząc substytut swego imienia (tzn. ja) z wielkiej litery? Muszę uaktualnić moją diagnozę - manię prześladowczą wspomogło rozdwojenie jaźni.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie