18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Głupota Katoli
GenerousVitttake • 2012-11-04, 15:28
„Nie pozwolisz żyć czarownicy.”, Księga Wyjścia 22:17.

„Ktokolwiek by obcował ze zwierzęciem, winien być ukarany śmiercią.” Księga Wyjścia 22:18.

„Kto by uderzył swego ojca albo matkę, winien być ukarany śmiercią." Księga Wyjścia 21:15/

„Kto by złorzeczył ojcu albo matce, winien być ukarany śmiercią.” Księga Wyjścia 21:17.

„Nie będziecie obcinać w kółko włosów na głowie. Nie będziesz golił włosów po bokach brody.” Księga Kapłańska 19:27.

„Wszystkie istoty wodne, które nie mają płetw albo łusek, będą dla was obrzydliwością.” Księga Kapłańska 11:12.

„Kapłan (...) Za żonę weźmie tylko dziewicę.” Księga Kapłańska 21:13

Na koniec ciekawy fakt. Ateiści to tylko 0.2% osób w więzieniach.
Pośmiejmy się wszyscy razem
Zgłoś
Avatar
Kemys 2012-11-05, 0:01
Sllipp napisał/a:

To tylko potwierdza, że część ateistów, a konkretnie antycheścijanie mają problemy z fiutem. Zamiast bab, pierdolą głupoty Nie widzę sensu spinki, dla mnie nieudana prowokacja są ciekawsze tematy



Co do fiuta sie zgadzam ale mylisz pojecie ateisty z antyteista do ktorych moga należeć anty-chrzescijanie.
Zgłoś
Avatar
pit@ 2012-11-05, 1:44 1
Dużo śmierci w tej religii miłości.
Prócz czczenia innych bożków, bo za to to już coś o wiele bardziej okropnego:

"Ktokolwiek by składał ofiary innym bogom poza samym Panem, podlega klątwie." Wy 22:19
Zgłoś
Avatar
szpoq 2012-11-05, 12:55
Jak zawsze "ateiści" urzekli mnie swoją mądrością wycinając kawałki starego testamentu.
Stary Testament=żyd
Nowy Testament=katol.
btw. Kozy bym nie ruchnął, do rodziców mam należny im szacunek, a celibat to śmieszny wymysł biskupów i powinni go znieść, bo przeczy naturze człowieka(nie o ruchanie chodzi, raczej o dążenia do posiadania potomstwa)
Pedofilia to też dziwny wymysł, a raczej zakres społecznego postrzegania, bo co innego "pożądać" 6-latke, a co innego taką sobie powiedzmy zdrową 15'stke. Przecież jeszcze nie tak dawno ludzie sie hajtali w takim wieku i nikomu to nie przeszkadzało.
Zgłoś
Avatar
zimmistrz 2012-11-05, 16:44 1
Oooo widzę, że kogoś mamusia już nie zmusza do chodzenia do kościoła co niedzielę.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-11-05, 19:29
A Ty wiesz, że Biblia jest trochę stara? Rzymianie, ba, średniowieczne kraje miały "ciekawe" prawa. No, ale dalej żyj w nieświadomości.
Zgłoś
Avatar
Z................z 2012-11-10, 19:42 2
Cytat:

„Nie pozwolisz żyć czarownicy.”, Księga Wyjścia 22:17.


Nie jest sprecyzowane kim jest czarownica, jeśli osobę która morduje swoje dzieci można tak nazwać, to czemu nie.

Cytat:

„Ktokolwiek by obcował ze zwierzęciem, winien być ukarany śmiercią.” Księga Wyjścia 22:18.


Jestem za karą śmierci dla zoofili (krzywdzą zwierzęta), pedofili (krzywdzą dzieci), oraz nekrofili (beszczeszczą zwłoki), więc czemu stwierdzasz że to głupie? Jesteś którymś z powyższych?

Cytat:

„Kto by uderzył swego ojca albo matkę, winien być ukarany śmiercią." Księga Wyjścia 21:15/


Rozumiem, jesteś z pokolenia jp i rodziców masz za ścierwo?

Cytat:

„Kto by złorzeczył ojcu albo matce, winien być ukarany śmiercią.” Księga Wyjścia 21:17.


Jak wyżej.

Cytat:

„Nie będziecie obcinać w kółko włosów na głowie. Nie będziesz golił włosów po bokach brody.” Księga Kapłańska 19:27.


Plebejusze muszą golić włosy bo mają problemy z wszami, dzieci z pokolenia jp też, ale to ze względu mody, prawdziwy mężczyzna nosi brodę, wąsy i włosy. Co w tym głupiego?

Cytat:

„Wszystkie istoty wodne, które nie mają płetw albo łusek, będą dla was obrzydliwością.” Księga Kapłańska 11:12.


Przepraszam, dla mnie (oraz dla wielu ludzi) ośmiornice są obrzydliwe.

Cytat:

„Kapłan (...) Za żonę weźmie tylko dziewicę.” Księga Kapłańska 21:13


Twoja laska daje dupy na prawo i lewo, ale starasz się udawać że cię to nie boli?

Cytat:

Na koniec ciekawy fakt. Ateiści to tylko 0.2% osób w więzieniach.
Pośmiejmy się wszyscy razem



Jak ja kocham ateistów z gimnazjum Ale tak serio, weź odejdź stąd, bo w tym co wymieniłeś nie ma nic głupiego dla normalnego człowieka, a udowodniłeś tylko swoje niedouczenie oraz ignorancję, psując opinię prawdziwym ateistom. Swoją drogą, widzę że rusofil też się tutaj wypowiedziała, większej czarownicy niż ona na sadolu nie ma, ale to chyba już każdy zauważył że ma spore odchyły

PS, Cieszę się że brać sadolowa dopisała i nie ważne czy katolik, ateista, agnostyk, ale pośmialiśmy się wszyscy razem z tego indywiduum

Pomijam też już fakt, że te wszystkie cytaty do których się odwołujesz, pochodzą z starego testamentu, a to tylko udowadnia jak bardzo ograniczonym krzykaczem z gimnazjum jesteś, a nie ateistą.
Zgłoś