18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Głupota Katoli
GenerousVitttake • 2012-11-04, 15:28
„Nie pozwolisz żyć czarownicy.”, Księga Wyjścia 22:17.

„Ktokolwiek by obcował ze zwierzęciem, winien być ukarany śmiercią.” Księga Wyjścia 22:18.

„Kto by uderzył swego ojca albo matkę, winien być ukarany śmiercią." Księga Wyjścia 21:15/

„Kto by złorzeczył ojcu albo matce, winien być ukarany śmiercią.” Księga Wyjścia 21:17.

„Nie będziecie obcinać w kółko włosów na głowie. Nie będziesz golił włosów po bokach brody.” Księga Kapłańska 19:27.

„Wszystkie istoty wodne, które nie mają płetw albo łusek, będą dla was obrzydliwością.” Księga Kapłańska 11:12.

„Kapłan (...) Za żonę weźmie tylko dziewicę.” Księga Kapłańska 21:13

Na koniec ciekawy fakt. Ateiści to tylko 0.2% osób w więzieniach.
Pośmiejmy się wszyscy razem
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-11-04, 21:30 3
GenerousVitttake napisał/a:



Wolę ateistę-gimbusa niż mohera z wypranym mózgiem.



To jedno i to samo, więc śmierdzisz hipokryzją
Zgłoś
Avatar
Kutas Szatana 2012-11-04, 21:36
GenerousVitttake napisał/a:



Wolę ateistę-gimbusa niż mohera z wypranym mózgiem.



i jedno i drugie jest tak samo szkodliwe i głupie
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-11-04, 21:37 1
skillet84 napisał/a:


Ty jesteś taki tępy czy tylko takiego grasz?
Nie wiem skąd wyciągnąłeś 2.3% tak samo skąd on wziął te swoje dane. Jednak nawet jeśli by przyjąć je za prawdziwe to prawie 10 razy mniej ateistów statystycznie przypadających na więzienia powinno robić wrażenie, nawet na kimś takim ograniczonym umysłowo jak Ty.


Ograniczenie umysłowe to masz ty. Więźniowie często deklarują wiarę, żeby wyrwać się w tą niedzielę z celi i mieć inne przywileje z tego tytułu.
Zgłoś
Avatar
swarjsp 2012-11-04, 21:49
Pater patriae napisał/a:

Pierwsze 4 punkty nie takie złe, ostatni też

Jeżeli Dziś około 2,3% ludności świata określa siebie jako ateistów, to chyba logiczne, że ich procent w więzieniach będzie odpowiednio niski.

Sam jestem ateistą, ale takie pierdolenie mnie wkurwia, wiara jest osobistą sprawą każdego człowieka, to że Ty nie wierzysz, nie znaczy, że masz prawo się dopierdalać do kogoś innego, który wierzy...



tak wiec nie jestes ateista tylko agnostykiem
Zgłoś
Avatar
d................! 2012-11-04, 21:50
@Pater patriae
zjedz sobie czekoladę - cukier Ci skoczył, niepotrzebnie unosisz się emocjami.

ja też jestem ateistą i co z tego?
chłopak wypisał coś, co w jego rozumieniu, zakrawa na fakty. tyle.
Zgłoś
Avatar
~Imperator 2012-11-04, 21:51 1
Carol napisał/a:


Ograniczenie umysłowe to masz ty. Więźniowie często deklarują wiarę, żeby wyrwać się w tą niedzielę z celi i mieć inne przywileje z tego tytułu.



Dokładnie, frajerzy z za mura...kombinują na wiele sposobów żeby przerwać walenie kapucyna na kojach i móc wyjść z celi... w tym wydaniu jako zagorzały katol
Zgłoś
Avatar
dostępny_nick 2012-11-04, 21:59
O nie wiem czy tylko mi, ale mi te cytaty od razu się skojarzyly z Dziewczyną z Tatuażem, czyli pewnie i książką larssona (niestety nie czytałem) a film dobry i polecam!
A teraz hejtujcie się dalej ! Miło się czyta popijając herbatkę.
Zgłoś
Avatar
TheFatherOfPizza 2012-11-04, 22:18

„Nie będziecie obcinać w kółko włosów na głowie. Nie będziesz golił włosów po bokach brody.” Księga Kapłańska 19:27.

nie zaprzeczam co jest napisane, ale podaj może następnym razem dłuższą wersje

całość:

26 Nie będziecie jeść niczego z krwią. Nie będziecie uprawiać wróżbiarstwa. Nie będziecie uprawiać czarów. 27 Nie będziecie obcinać w kółko włosów na głowie. Nie będziesz golił włosów po bokach brody. 28 Nie będziecie nacinać ciała na znak żałoby po zmarłym. Nie będziecie się tatuować. Ja jestem Pan! 29

a odnośnie "tatuażu" w czasie spisywania księgi kapłańskiej tatuaże zazwyczaj przedstawiały przynależność do danego bożka, czyniąc tym samym "świątynie" jakiegoś gó**a ze swojego ciała.

równie dobrze ja zacytuje pismo święte: "Nie ma Boga". księga psalmów 53 dla osób śmiejących się
Zgłoś
Avatar
kasztan4321k 2012-11-04, 22:53 2
Użytkownik JaE dobrze mówi

To są wycinki z starego testamentu. Dotyczą w całości żydów.

Nas (chrzescijan, katoli) obowiązuje prawo nowego testamentu. Prawo ustawione przez naszego Pana Jezusa Chrystusa.

A sam Jezus zaczął mówić że Dekalog i inne prawa (choć nie wszystkie) są spoko i zostają. Inne sam poustawiał.

Do gimbusów-ateistów: Tak to smutne że mamusia/tatuś/babcia kazali wam wstawać od komputera, odrywać się od papieroska i iść do Kościoła na msze świętą, różaniec lub gorzkie żale. To takie smutne że dostaliście jakiś obowiązek.

Do "inteligentnych"-ateistów(tych co nie wierzą bo to przeczy nauce): wolicie wierzyć tezie żydów którzy udowodnili że Bóg nie istnieje? (Einstein był żydem, on postawił teorie, na nich powstał szczep ateizmu)
Nie mówię o Darwinie. On był chrześcijaninem. Biblia pełna jest symboli. Taki los.

Do moralistów-ateistów: owszem w Biblii są złe rzeczy/tezy. Ale bez jaj. Jak na 2000 stron jest ich mało. Naprawdę. Poza tym na początku było to przekazywane ustnie. Człowiek to człowiek. Zawsze coś zapomni. Potem doda coś od siebie.

Owszem Kościół popełniał i popełnia błędy. Ale pokażcie mi kogoś co ich nie popełnia. Wszyscy jesteśmy ludźmi.

Ale na Kościół jest największa nagonka. Szatan, zło lub inni widzą że Kościół jednoczy i starają się go zniszczyć.

Co? Myślicie że wśród policjantów/lekarzy/żołnierzy nie ma pedofilii? Mylicie się. Wśród polityków nie ma pedofilów? Mylicie się. Tylko to nie jest nagłaśnianie.

Książa to spoko ludzie serio. Tylko czasami trawi się czarna owca (jak w każdej grupie/społeczności) Mój ksiądz potrafi nawet zażartować z aborcji. Ot taki sadystyczny akcent.

W sprawie moherów itp: ot prawie 250lat niewoli z przerwą na 21 lat wykrzywiło nas Polaków wspaniałych chrześcijan.

//edit:

Na islam ani na żydków nie naskoczycie bo się boicie atomówek albo solidnego wpie*dolu. A Kościół wam nic nie zrobi.
I co tu jest najsympatniejszą religią co?
Zgłoś
Avatar
rusofil 2012-11-04, 22:58 2
Z tymi się zgadzam:
„Kto by uderzył swego ojca albo matkę, winien być ukarany śmiercią." Księga Wyjścia 21:15/

„Kto by złorzeczył ojcu albo matce, winien być ukarany śmiercią.” Księga Wyjścia 21:17. Za to powinien być zwyczajny wpierdol, tak samo jak za bzykanie zwierzaka. Myślę, że co do tego drugiego wystarczyłaby kastracja.

Kurwa, za gusła debile chcą karać śmiercią, a sami wierzą w jakieś bóstwo, aniołki, dusze i inne pierdoły

JacobX14 napisał/a:

Głupota ateistów:
-do kościoła który i tak jest najlepszą religią na świecie to wąty mają, ale żydzi są cacy, islam też.
-każdy idiota wie, że dużo rzeczy w biblii to symbole TYLKO SYMBOLE
- to że niektórzy księża "minęli się z powołaniem" jest dla was idealnym dowodem że kościół jest zły

Pozdrawiam niedojeby



Kościół nie jest religią. Ja pierdolę. Nie, nie każdy idiota wie, że dużo rzeczy w Biblii to tylko symbole. Większość wierzących tego nie wie i nie rozumie.
Zgłoś
Avatar
prof. Matolewicz 2012-11-04, 23:03
idźcie wy lepiej krzyczeć, żeby wam tv trwam oddali
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-11-04, 23:11 2
śmieszą mnie Ci, którzy pierdolą jakieś smuty z dekalogami i testamentami. Przeca to książki typu fantasy tak jak władca pierścieni, miecz aniołów i komiks spidermana. Ten co w te bajki wierzy to tylko świadczy o jego upośledzeniu umysłowym.

a oto elita polskiego chrześcijaństwa

sadistic.pl/parada-w-obronie-tv-trwam-jarekpolskezbaw-vt149403.htm
Zgłoś
Avatar
kaspiq 2012-11-04, 23:35 1
Większość praw ma charakter edukacyjny i regulujący zachowania. Wtedy w społeczeństwie były inne normy i zasady to inne były "przykazania", jedyna opcja, żeby ludzi wtedy zmusić łatwo do posłuchu to postraszyć ich Bogiem i dać jasne zasady co i jak.

Jak Ci kiedyś syn przypierdoli w łeb bo będziesz chciał pożyczyć pieniądze, bo z emerytury z ZUSu na pewno się nie utrzymasz to będziesz żałował, że nie wychowaleś go na wierzącego człowieka, który ma zakodowane, że nie można uderzyć ojca, nie można go nie szanować i że nie można o swoim ojcu i matce zapomnieć. Niestety nie wszystko będzie przez całe życie takie piękne jak teraz jak jest się młodym.

Prosta logika, rozluźnienie zasad w społeczeństwie, czy to religijnych czy moralnych czy jakichkolwiek prowadzi potem jedynie do szkody. Kiedyś religią posługiwano się do tego, by chłop znał swoje miejsce i nie wszczynał buntu, bo ksiądz powiedział, że biednemu będzie dobrze w niebie. A teraz róbmy wszyscy anarchie i pozarzynajmy się nawzajem o te złote łańcuchy, bryki i dziwki, które nam wpaja MTV w każdym teledysku. Brawo dla nas. Społeczeństwo ponowoczesne idzie doskonale ku rozpierdusze.

A jak się autorowi nudzi, to niech idzie bzykać kozę zamiast uogólniać i wrzucać wszystko w kategorie do jednego worka jak typowy ignorant i narcyz.

BTW, uważam siebie za agnostyka. Nudzi mnie gadanie ludzi, którzy zamiast być ateistami są trollowatymi antyteistami i poprzez tego typu posty starają się podbudować swoje ego udowadniając przed wszystkimi wokoło, a przede wszystkim przed sobą samym, że są jakkolwiek lepsi z tego powodu, że mają inny światopogląd. Ateistyczni hipsterzy. "Nie wierzę, bo taka moda. Jadę na tych co wierzą, bo ja nie wierzę i jestem lepszy, a tamci są gorsi i w ogóle to mnie wkurzają, bo ogólnie wszystko mnie wkurza co nie jest mną" tak rozumiem to wasze gadanie o wierze i moherach.

To wszystko wina Tuska
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-11-04, 23:40 2
kaspiq napisał/a:


Jak Ci kiedyś syn przypierdoli w łeb bo będziesz chciał pożyczyć pieniądze, bo z emerytury z ZUSu na pewno się nie utrzymasz to będziesz żałował, że nie wychowaleś go na wierzącego człowieka, który ma zakodowane, że nie można uderzyć ojca, nie można go nie szanować i że nie można o swoim ojcu i matce zapomnieć.



większej bzdury nie słyszałem

według twojego toku myślenia, każdy kto nie wierzy w bożka nie ma wpojonych zasad moralnych.
Zgłoś
Avatar
DamianH 2012-11-04, 23:53 4
"Na koniec ciekawy fakt. Ateiści to tylko 0.2% osób w więzieniach."

Natomiast na liście największych sku**ysynów wszech czasów ich odsetek jest zdecydowanie bardziej znaczący. Ale co tam 20-30 mln ofiar stalinowskiego widzimisię, to katoli jest najwięcej w pierdlach i oni są be.

Gdzie Ci świadomi ateiści, z którymi jeszcze jakiś czas temu można było swobodnie dyskutować, i nie leczyli swoich kompleksów, jak autor tematu, szydząc z wyznawców różnych religii...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie