18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Czerwone było - teraz popularne
Głupota Katoli
GenerousVitttake • 2012-11-04, 15:28
„Nie pozwolisz żyć czarownicy.”, Księga Wyjścia 22:17.

„Ktokolwiek by obcował ze zwierzęciem, winien być ukarany śmiercią.” Księga Wyjścia 22:18.

„Kto by uderzył swego ojca albo matkę, winien być ukarany śmiercią." Księga Wyjścia 21:15/

„Kto by złorzeczył ojcu albo matce, winien być ukarany śmiercią.” Księga Wyjścia 21:17.

„Nie będziecie obcinać w kółko włosów na głowie. Nie będziesz golił włosów po bokach brody.” Księga Kapłańska 19:27.

„Wszystkie istoty wodne, które nie mają płetw albo łusek, będą dla was obrzydliwością.” Księga Kapłańska 11:12.

„Kapłan (...) Za żonę weźmie tylko dziewicę.” Księga Kapłańska 21:13

Na koniec ciekawy fakt. Ateiści to tylko 0.2% osób w więzieniach.
Pośmiejmy się wszyscy razem
Zgłoś
Avatar
GenerousVitttake 2012-11-04, 19:20 1
Kutas Szatana napisał/a:

ten temat zaleciał mi młodym, zbuntowanym gimbaziuchem



Wolę ateistę-gimbusa niż mohera z wypranym mózgiem.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-11-04, 19:22 4
Jak na razie to przedstawiasz dowód że jesteś równie nietolerancyjny jak Katole których jedziesz...
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-11-04, 19:40 2
@Arashel, mądrze piszesz i w takim wypadku nie obchodzi mnie to że jesteś ateistą. I tak ateiści powinni podchodzić do sprawy, a nie na siłę wrzucać na katolików.
Zgłoś
Avatar
lapsikoss 2012-11-04, 19:49 3
Biblia (czy tam pismo święte) jest pełna absurdów, ale akurat przytoczone fragmenty nijak się mają do właściwej głupoty tej księgi.
Jaką niewłaściwą moralność przekazuje na przykład 10 przykazań? Albo zakaz obcowania ze zwierzętami?
Założenia chrześcijańskich wartości są bardzo pozytywne i mówię to jako ateista, antyklerykał. "Nie zabijaj, nie zdradzaj, nie kradnij, nie oszukuj" to przecież uniwersały, które stosowane przez wszystkich ulepszyłyby świat. No ale skoro sami katole ich nie przestrzegają to jak ma być dobrze?
Zgłoś
Avatar
JedzMojLagier 2012-11-04, 20:31 3
Kurwaaa skad ta moda na ateizm ?

Ooo spojrzcie na mnie, jestem ateista ! Nie boje sie Boga a ten kto w niego wierzy jest idiota, skonczonym durniem, imbecylem ! Biblia, nowy i stary testament to huj, same w niej glupoty !

Ooo jakis katol sie pojawil i broni swojej wiary, zaraz go pojade, jaki z niego palant ....

'posmiejmy sie wszyscy razem' .. zal.
Zgłoś
Avatar
markedone 2012-11-04, 20:31
Myślę, że część ateistów jak i katolików czy w ogóle osób wierzących to ludzie chorzy na umyśle. Dowodzi temu temat.
Mam świetny argument.
Hitler pił herbatę, Ty zapewne też pijesz herbatę, TY NAZIOLU!
nawet nie czytałem komentarzy, moim zdaniem od razu powinno się banować osobników rozpoczynających flamewar, gtfo na kwejka albo wp
Zgłoś
Avatar
Breakdrowser 2012-11-04, 21:00 2
Napisz to samo o Torze albo Koranie na odpowiednim forum cwany gnojaszku
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-11-04, 21:02 1
Pater patriae napisał/a:

Pierwsze 4 punkty nie takie złe, ostatni też

Jeżeli Dziś około 2,3% ludności świata określa siebie jako ateistów, to chyba logiczne, że ich procent w więzieniach będzie odpowiednio niski.

Sam jestem ateistą, ale takie pierdolenie mnie wkurwia, wiara jest osobistą sprawą każdego człowieka, to że Ty nie wierzysz, nie znaczy, że masz prawo się dopierdalać do kogoś innego, który wierzy...



dobra ty, nie produkuj się bo bożek nie istnieje
Zgłoś
Avatar
b................d 2012-11-04, 21:03 1
Głupota jest uniwersalna, co właśnie udowodniłeś.
Zgłoś
Avatar
skillet84 2012-11-04, 21:05 2
Pater patriae napisał/a:

Pierwsze 4 punkty nie takie złe, ostatni też

Jeżeli Dziś około 2,3% ludności świata określa siebie jako ateistów, to chyba logiczne, że ich procent w więzieniach będzie odpowiednio niski.

Sam jestem ateistą, ale takie pierdolenie mnie wkurwia, wiara jest osobistą sprawą każdego człowieka, to że Ty nie wierzysz, nie znaczy, że masz prawo się dopierdalać do kogoś innego, który wierzy...


Ty jesteś taki tępy czy tylko takiego grasz?
Nie wiem skąd wyciągnąłeś 2.3% tak samo skąd on wziął te swoje dane. Jednak nawet jeśli by przyjąć je za prawdziwe to prawie 10 razy mniej ateistów statystycznie przypadających na więzienia powinno robić wrażenie, nawet na kimś takim ograniczonym umysłowo jak Ty.
Zgłoś
Avatar
melemele89 2012-11-04, 21:07
Każdy ateista przeczytał księgi katolików każdy prawdziwy i także ja wziąłem się za lekture owych ksiąg po których to stałem się niedowiarkiem
Zgłoś
Avatar
GenerousVitttake 2012-11-04, 21:14 1
Breakdrowser napisał/a:

Napisz to samo o Torze albo Koranie na odpowiednim forum cwany gnojaszku



To tylko udowadnia, że każda religia jest powszechnym problemem.
Zgłoś
Avatar
zwarcin 2012-11-04, 21:18
Po 1 Kościół nie neguje innych wiar. I nie mowi o tym ze jak ktos w cos wierzy innego to już w piekle siedzi. Poza tym ktorys tam up napsial ze katolicy nie przestrzegaja przykazan. A ciekawe czy ty przestrzegasz np kodeksu drogowego. To jest ta sama sytacja- jak by wszyscy na drodze przepsiowo jezdzili nie bylo by wypadkow. Co do ksiezy. W mediach robi sie nagonke to spolecznestwo ocenia calosc po jednostkach. Jesli by zaczeto robic napine na nauczycieli, ze pedofil ze taki albo inny to bylo by podobnie. Z pzdr dla wylansowanych "ateistow"
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-11-04, 21:25 2
GenerousVitttake napisał/a:



Gdy osoby religijne przestaną wtrącać się do tematów o których nie mają pojęcia (aborcja, eutanazja, in-vitro), gdy sami sobie będą opłacali kościoły (bez pomocy państwa), nigdy więcej nie powiem o nich złego słowa.



No ja jebie. Bycie religijnym automatycznie sprawia, że ktoś nie jest człowiekiem i kurwa nie ma pojęcia o w/w sprawach, a ateista już wie? Zajebista logika.
Zgłoś
Avatar
JaE 2012-11-04, 21:29 8
Głupota użytkownika GenerousVitttake
Użytkownik podał cytaty z Pisma Świętego Starego Testamentu. Co więcej- napisał "Głupota Katoli", mimo że PŚ Starego i Nowego Testamentu to księga CHRZEŚCIJAN, to ten patent uznał najwyżej że Pismo Święte tyczy się tylko katolików. Pozostawię to bez komentarza... Z kolei cytaty podane przez wymienionego już patenta niedouczonego to nic innego jak przymierze (Stare Przymierze) zawarte między Bogiem a narodem Wybranym, czyli Hebrajczykami. Przymierze te nazywane jest również Prawem. Prawo obowiązywać miało do nadejścia Chrystusa, który to miał ustanowić Nowe Przymierze dotyczące nie tylko hebrajczyków ale całej ludzkości. Jak na razie już 30 osób dało piwa- świadczy to tylko i wyłącznie o głupocie, ale nie ludzi wierzących a ateistów którzy te piwa postawili. Tak oto niedouczony użytkownik któremu żal dupe ściska że musiał za dzieciaka (albo musi dalej) z polecenia rodziców chodzić do kościoła próbował odreagować. Chciał udowodnić głupotę chrześcijan, napisał o katolikach, a wyszło że udowodnił swoją własną głupotę. Ot taka jest właśnie większość] (nie wszyscy a większość) ateistów. Smutna prawda, ale prawda... Powinniście się wstydzić że kreujecie zły wizerunek ogarniętych i normalnych ateistów, bo przez Was uważa się wszystkich ateistów za idiotów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie