18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Czerwone było - teraz popularne
Głupota Katoli
GenerousVitttake • 2012-11-04, 15:28
„Nie pozwolisz żyć czarownicy.”, Księga Wyjścia 22:17.

„Ktokolwiek by obcował ze zwierzęciem, winien być ukarany śmiercią.” Księga Wyjścia 22:18.

„Kto by uderzył swego ojca albo matkę, winien być ukarany śmiercią." Księga Wyjścia 21:15/

„Kto by złorzeczył ojcu albo matce, winien być ukarany śmiercią.” Księga Wyjścia 21:17.

„Nie będziecie obcinać w kółko włosów na głowie. Nie będziesz golił włosów po bokach brody.” Księga Kapłańska 19:27.

„Wszystkie istoty wodne, które nie mają płetw albo łusek, będą dla was obrzydliwością.” Księga Kapłańska 11:12.

„Kapłan (...) Za żonę weźmie tylko dziewicę.” Księga Kapłańska 21:13

Na koniec ciekawy fakt. Ateiści to tylko 0.2% osób w więzieniach.
Pośmiejmy się wszyscy razem
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-11-04, 15:32 80
Pierwsze 4 punkty nie takie złe, ostatni też

Cytat:

Na koniec ciekawy fakt. Ateiści to tylko 0.2% osób w więzieniach.



Jeżeli Dziś około 2,3% ludności świata określa siebie jako ateistów, to chyba logiczne, że ich procent w więzieniach będzie odpowiednio niski.

Sam jestem ateistą, ale takie pierdolenie mnie wkurwia, wiara jest osobistą sprawą każdego człowieka, to że Ty nie wierzysz, nie znaczy, że masz prawo się dopierdalać do kogoś innego, który wierzy...
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-11-04, 15:43 2
Głupota Katoli? Niby czemu? Każdy doskonale wie że Bóg religii Judaistycznej, Islamskiej i Chrześcijańskiej to Bóg którego należy się bać i pilnować jego zasad bo ten się nie pierdoli i skaże na śmierć a potem potępienie wieczne. Zabronisz komuś wiary? Albo uznasz za głupka bo chce przestrzegać surowych, czasem dziwnych zasad, które de facto nawet nie szkodzą nikomu innemu poza osobie które ma je przestrzegać?
Zgłoś
Avatar
GenerousVitttake 2012-11-04, 15:50 10
Pater patriae napisał/a:

Pierwsze 4 punkty nie takie złe, ostatni też

Jeżeli Dziś około 2,3% ludności świata określa siebie jako ateistów, to chyba logiczne, że ich procent w więzieniach będzie odpowiednio niski.

Sam jestem ateistą, ale takie pierdolenie mnie wkurwia, wiara jest osobistą sprawą każdego człowieka, to że Ty nie wierzysz, nie znaczy, że masz prawo się dopierdalać do kogoś innego, który wierzy...



Gdy osoby religijne przestaną wtrącać się do tematów o których nie mają pojęcia (aborcja, eutanazja, in-vitro), gdy sami sobie będą opłacali kościoły (bez pomocy państwa), nigdy więcej nie powiem o nich złego słowa.
Zgłoś
Avatar
Jurny_Ziemniak 2012-11-04, 15:54 3
GenerousVitttake napisał/a:

„Nie pozwolisz żyć czarownicy.”, Księga Wyjścia 22:17.



Teściowa zalicza się do tego?

GenerousVitttake napisał/a:

„Ktokolwiek by obcował ze zwierzęciem, winien być ukarany śmiercią.” Księga Wyjścia 22:18.



Całe szczęście że nic tu nie pisze o dzieciach

GenerousVitttake napisał/a:

„Nie będziecie obcinać w kółko włosów na głowie. Nie będziesz golił włosów po bokach brody.” Księga Kapłańska 19:27.



Każdy wie że na pejsy lecą laski
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-11-04, 15:57 15
Cytat:


Gdy osoby religijne przestaną wtrącać się do tematów o których nie mają pojęcia (aborcja, eutanazja, in-vitro),



Idąc tą drogą wnioskuję, że jesteś ginekologiem/lekarzem/filozofem/genetykiem, tak? We Francji kościół nie wypowiadał się w tych kwestiach i zobacz jaka jest tam sytuacja, ale pewnie tego nie wiesz, bo w TVN nie mówią.

Co do kościołów, to jakoś nie narzekasz na to, że państwo wydaje pieniądze na renowacje zabytków, a kościoły to naprawdę piękne, polskie zabytki, które przyciągają turystów, dzięki którym w miastach można prowadzić remonty dróg, czy kanalizacji..
Zgłoś
Avatar
JacobX14 2012-11-04, 15:58 7
Głupota ateistów:
-do kościoła który i tak jest najlepszą religią na świecie to wąty mają, ale żydzi są cacy, islam też.
-każdy idiota wie, że dużo rzeczy w biblii to symbole TYLKO SYMBOLE
- to że niektórzy księża "minęli się z powołaniem" jest dla was idealnym dowodem że kościół jest zły

Pozdrawiam niedojeby
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-11-04, 16:15 3
żeby nie powtarzać po Pater patriae dodam tylko tyle:
GenerousVitttake napisał/a:

[...]gdy sami sobie będą opłacali kościoły (bez pomocy państwa), nigdy więcej nie powiem o nich złego słowa.


Fundusz kościelny w 2011roku to tylko 90mln złotych. Przy 665mld zł wartości całkowitej budżetu...
Znajdź sobie ilość parafii i podziel przez 12 miesięcy...
Podpowiem. da to wynik ok. 750zł na całą parafię na miesiąc z funduszy państwowych. To ma być jakaś wielka liczba? Taka że należy tylko nią się zajmować a nie innymi z puli budżetu...?
A może liczbą która ci bardziej przemówi do rozumu jest to że każdy polak co miesiąc zapłacił na kościół 0,21zł...?
Zgłoś
Avatar
S................l 2012-11-04, 16:40 2
To tylko potwierdza, że część ateistów, a konkretnie antycheścijanie mają problemy z fiutem. Zamiast bab, pierdolą głupoty Nie widzę sensu spinki, dla mnie nieudana prowokacja są ciekawsze tematy
Zgłoś
Avatar
GenerousVitttake 2012-11-04, 17:18 2
Pater patriae napisał/a:



Idąc tą drogą wnioskuję, że jesteś ginekologiem/lekarzem/filozofem/genetykiem, tak? We Francji kościół nie wypowiadał się w tych kwestiach i zobacz jaka jest tam sytuacja, ale pewnie tego nie wiesz, bo w TVN nie mówią.

Co do kościołów, to jakoś nie narzekasz na to, że państwo wydaje pieniądze na renowacje zabytków, a kościoły to naprawdę piękne, polskie zabytki, które przyciągają turystów, dzięki którym w miastach można prowadzić remonty dróg, czy kanalizacji..



No ok, ale ja nie mówię, żeby się nie wtrącali, napisałem, że zaprzestanę hejtu wtedy, gdy oni przestaną to robić.

Sllipp napisał/a:

To tylko potwierdza, że część ateistów, a konkretnie antycheścijanie mają problemy z fiutem. Zamiast bab, pierdolą głupoty Nie widzę sensu spinki, dla mnie nieudana prowokacja są ciekawsze tematy



To nie prowokacja, to pokazanie że książka, na której opiera się kościół jest pełna absurdów.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-11-04, 17:51 1
GenerousVitttake napisał/a:

No ok, ale ja nie mówię, żeby się nie wtrącali, napisałem, że zaprzestanę hejtu wtedy, gdy oni przestaną to robić.


Oni hejtują? Zakaz mordowania niewinnych dzieci i zabijania chorych lub starych to kurwa dla ciebie to samo co hejtowanie...?

GenerousVitttake napisał/a:

To nie prowokacja, to pokazanie że książka, na której opiera się kościół jest pełna absurdów.


A który zakaz z tej listy jest jakiś absurdalny?
Zgłoś
Avatar
GenerousVitttake 2012-11-04, 18:06
@up
A chodzisz do fryzjera i golisz się ?
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-11-04, 18:20
Jako ateista już z ich punktu widzenia grzeszę brakiem wiary... Więc to słaby powód.
A jeśli chciałbym wierzyć to wierzyłbym że te zasady mają jakiś cel i należy je przestrzegać. Tylko że one jakieś wyrwane z kontekstu mi się wydają niektóre.
Zgłoś
Avatar
Echis 2012-11-04, 18:24 4
Pisma święte większości religii to mitologie i chyba nawet sami wierzący większości nie biorą na serio, a jeśli już to traktują to jako ukrytą treść. Nie mam nic do ludzi wyznających jakąkolwiek religie, każda ma swoje wady i zalety. I nie wiem kto mnie bardziej wkurwia, świętojebliwy katolik- obrońca swej świętej wiary, czy też zatwardziały ateista- czyli ja mam rację. Mieć wyjebane, tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
Kutas Szatana 2012-11-04, 18:24 4
ten temat zaleciał mi młodym, zbuntowanym gimbaziuchem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie