18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
TFU.Bolek 2017-05-12, 17:32 1
Ten piątek bez szklanki wódki nie przejdzie :/
Zgłoś
Avatar
decode21 2017-05-12, 18:09 6
Może się zdziwicie ale gdyby tak serio spojrzeć to na moim przykładzie to za PO miałem tą samą pensję i żadnych perspektyw na podwyżkę, za PISu już dostałem dwie podwyżki w pażdzierniku i w lutym razem około 400zl na rękę plus czasem premie. W dodatku pracodawca jakoś łaskawiej patrzy teraz bo wie że mogę odejść do innej firmy. Dla mnie na PLUS.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2017-05-12, 18:37 24
Velture napisał/a:

Jak mnie bawią ludzie pierdolący "TVPis" z bólem dupska a jakoś przez 8 lat TVPo im nie przeszkadzało i teraz nagle wszyscy wielce zdziwieni, że telewizja państwowa jest zawsze przychylna większości rządzącej.
Dosłownie jak małe dzieci...



Ale pierdolisz głupoty, przyszła "dobra zmiana" i z telewizji zostało zwolnionych pełno osób, kolejni sami odeszli bo mieli dość propagandy. Ato byli ludzi którzy pracowali tam kilkadziesiąt lat, pracowali za rządów AWS, SLD,PO a nawet pis przez 2 lata i nie było takiego syfu jak teraz. Ale spoko nadal możesz być klakierem jareczka i oglądać publiczną i tv trwam
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2017-05-12, 18:44 11
up@ ale w czym masz problem? Masz teraz równowagę. Są stacje, które są przychylne i są nieprzychylne rządowi, nikt cię nie zmusza do oglądania. Wolisz oglądać ITI, proszę bardzo
Zgłoś
Avatar
Thetus 2017-05-12, 18:46
Klikam, klikam a to nie odpala. Ech, zmęczenie...
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-05-12, 21:20 3
Okazało się, że Piss ma 120% poparcia w sondażach.
Zgłoś
Avatar
AdiOsAmigos 2017-05-12, 22:56
No jakoś tak od razu poczułem się godny a nie sorka chyba jednak głodny
Zgłoś
Avatar
dostępny_nick 2017-05-12, 22:57 11
@kalijanek:
Może w tym ma problem, że to jest telewizja PUBLICZNA, opłacana z podatków/abonamentów WSZYSTKICH Polaków. Natomiast pozostałe stacje są opłacane z kapitału PRYWATNEGO, więc chyba jednak można czegoś tam wymagać od tej telewizji publicznej. Wiadomo, że ręki, która karmi się nie ucina i że zawsze telewizja publiczna będzie sprzyjała rządzącym, ale to co się teraz dzieje w telewizji publicznej przekracza wszelkie granice. A najśmieszniejszym jest to, że Ci co tak bronią TVP, kilka postów niżej będą wyzywać drugich od "pelikanów łykających wszystko co im w tefałenie podadzą". Jesteście siebie warci...
A do osób, piszących, że mają podwyżki - trzeba pamiętać, że na to składa się wiele czynników i niekoniecznie PiS musi tu być czynnikiem, który się złożył na Wasze podwyżki. A już mam nadzieję, że nie macie na myśli wynagrodzenia minimalnego przy umowach zlecenia, bo każdy ciut bardziej rozgarnięty wie jak to wygląda w praktyce...
Zgłoś
Avatar
s................a 2017-05-12, 23:19 1
ja dostałem ciepłą wodę i kromkę chleba i co wy na to biedaki?
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2017-05-12, 23:28 5
decode21 napisał/a:

Może się zdziwicie ale gdyby tak serio spojrzeć to na moim przykładzie to za PO miałem tą samą pensję i żadnych perspektyw na podwyżkę, za PISu już dostałem dwie podwyżki w pażdzierniku i w lutym razem około 400zl na rękę plus czasem premie. W dodatku pracodawca jakoś łaskawiej patrzy teraz bo wie że mogę odejść do innej firmy. Dla mnie na PLUS.



Za pisu dostałem dwie podwyżki
Całe szczęście jestem aspołeczny, bo inaczej musiałbym się martwić takimi ludźmi.
Zgłoś
Avatar
mateusz1992b2 2017-05-12, 23:32
Czuje się tak docenionym pracownikiem, że w pewien piękny dzień czerwca wsiądę w samolot i do Anglii polecę ^^
Bilet kupiony, mieszkanko ogarnięte
Zgłoś
Avatar
zbigniewwodecki 2017-05-13, 0:00 6
kalijanek napisał/a:

up@ ale w czym masz problem? Masz teraz równowagę. Są stacje, które są przychylne i są nieprzychylne rządowi, nikt cię nie zmusza do oglądania. Wolisz oglądać ITI, proszę bardzo


Może w tym, że płacenie na tvpis jest obowiązkowe?
Zgłoś
Avatar
Eramod 2017-05-13, 1:10 1
Szkoda że czasem na siłe co niektórzy próbują wyzywac ten PIS. Nawet jak coć dobrze zrobią, jednym i tak bedzie żle. Spotykam takich ludzi i nawet nie dyskutuję z nimi. Przyjebali się do 500 + bo niby hajsu nie ma ,a takie PO juz pierdoli ze chce dac na kazde dziecko 500 i dla nich to bedzie ok mimo ze wczesniej pierdolili ze hajsu nie ma na ten projekt.
Zgłoś
Avatar
Insaner 2017-05-13, 1:52 2
decode21 napisał/a:

Może się zdziwicie ale gdyby tak serio spojrzeć to na moim przykładzie to za PO miałem tą samą pensję i żadnych perspektyw na podwyżkę, za PISu już dostałem dwie podwyżki w pażdzierniku i w lutym razem około 400zl na rękę plus czasem premie. W dodatku pracodawca jakoś łaskawiej patrzy teraz bo wie że mogę odejść do innej firmy. Dla mnie na PLUS.



A co ma partia rządząca do Twoich zarobków... w prywatnych firmach nie ma to żadnego znaczenia natomiast w państwowych? nie wiem.. Gdzie pracujesz?

Eramod napisał/a:

Szkoda że czasem na siłe co niektórzy próbują wyzywac ten PIS. Nawet jak coć dobrze zrobią, jednym i tak bedzie żle. Spotykam takich ludzi i nawet nie dyskutuję z nimi. Przyjebali się do 500 + bo niby hajsu nie ma ,a takie PO juz pierdoli ze chce dac na kazde dziecko 500 i dla nich to bedzie ok mimo ze wczesniej pierdolili ze hajsu nie ma na ten projekt.



I PiS jest zły i PO. Dopóki ktoś nie odgoni tych samych mord pojawiających się od lat w TV od koryta to w tym kraju nigdy nie będzie normalnie. Trzeba chyba by było zamienić wszystkich polityków jednocześnie na świeżych ludzi...
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2017-05-13, 5:07
dostępny_nick@ te twoje PRYWATNE to mogą mieć jakieś ukryte cele nie koniecznie dobre dla Polski, więc wolę się składać na abonament i słuchać tego propagandowego bełkotu. Panowie jak wam się nie podoba to abonamentu nie musicie płacić i tak nikt tego nie kara
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie