18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
moriarti 2017-05-13, 5:23
Nie, a twoja stara wstala? :crazy:
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2017-05-13, 8:49
Kaczyści mają zmusić kablówki do udostępniania danych abonentów i tym samym wymusić pisiorski haracz. Jest jednak na to sposób, rejestrujemy dekoder na babcię/dziadka, która ukończyła 75 lat i jest zwolniona z płacenia na propagandówkę. Jeżeli ktoś nie ma rodziny, można użyć jakiegoś słupa.
Zgłoś
Avatar
T................h 2017-05-13, 13:46
silnybicu, PKB to suma wydanych pieniędzy... To tak jakbyś powiedział, że ktoś kto wiziął kredytu 300 tysięcy i wydał to w jednym roku na mieszkanie jest w lepszej kondycji finansowej od kogoś kto ze swoich 2000 tysięcy złotych miesięcznie odkłada 500 złotych, bo mieszka w domku na działce po dziadku. Ten pierwszy przecież wydał ponad 300 tysięcy, a ten drugi ledwo 18. W takim razie ten pierwszy jest w lepszej kondycji finansowej. Serio w to wierzysz?
Zgłoś
Avatar
support3 2017-05-13, 19:47 3
TVPis - telewizja reżimowa tyle w temacie, kto sądzi inaczej jest debilem.

@silnybicu
Wiesz w czym PIS jest lepszy od PO ? W tym że nie wpuścił swołoczy do polski i to wszystko afery (jak to nazywasz) za PO to mała bania przy tym co odpierdala PIS jeśli tego nie widzisz to jesteś ignorantem i hipokrytą a duda to powinien staną przed trybunałem stanu a nie jeździć na narty (czy jak to nazywasz promować Polskę).
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-05-13, 20:17 3
Po powyższych postach widać jaki poziom zdebilnienia jest wśród Polaków. Myślałem, że tvp wzbudza tylko śmiech ale pisowcy idioci traktują to poważnie
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2017-05-13, 20:24 1
@UP

Czy tu jesteś pierdolnięty? Serio pytam, afery PO mała bania?
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2017-05-13, 21:12 2
@up

Afery? A czego oczekujesz od polityków? To żadna afera, że coś kradną, tylko norma. Więc sam jesteś pierdolnięty
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-05-13, 21:47
Nikczemny_Płód napisał/a:

@UP

Czy tu jesteś pierdolnięty? Serio pytam, afery PO mała bania?


twój post to jest totalny offtop. Czego on w ogóle miał dotyczyć? co ma wspólnego propaganda tvpis a PO?
Zgłoś
Avatar
killua 2017-05-14, 11:31 2
kalijanek napisał/a:

up@ ale w czym masz problem? Masz teraz równowagę. Są stacje, które są przychylne i są nieprzychylne rządowi, nikt cię nie zmusza do oglądania. Wolisz oglądać ITI, proszę bardzo



masz zjebane komunistyczne myślenie. Nikt mnie nie zmusza do ogladania telewizji trawm i tv republika to nie oglądam. Tak powinno być twoje rozumowanie. Obie te stacje są stacjami prywatymi i pomimo tego że są na mojej kablówce to ich nie oglądam, tak samo możesz powiedzieć o TVN i Polsacie. To jest prawidłowe rozumowanie bo wszystkie cztery stacje są prywatne i utrzymywane z tego co sobie stacja wygeneruje. TVP nie jest stacją prywatną i utrzymuje się z między inymi moich podatków i jako taka powiinna być w miarę obiektywna( wiadomo że całkiem przy obecnych przepisach funkcjonowania tych tworów) . Za PO tak było bo oglądali ją ludzie i z prawa i lewa choć wiadomo że TV w lepszym świetle stawiała PO. Ale teraz wiadomości człowiek z IQ powyżej 70 nie może oglądać bo rani jego inteligencje.

Nikczemny_Płód napisał/a:

@UP

Czy tu jesteś pierdolnięty? Serio pytam, afery PO mała bania?



no tak serio zapytam powiedz mi która afera PO przebija aferę w MON obecnie ? 13 jebaniutkich milardów na Caracale. taka skala to jednak w PO nie była. Plus SKOK wołomin tez przeciez przekret mozliwy dzięki PIS. A to dopiero 1.5 roku.

A no tak zapomniałbym najgorsza omawiana afera PO 84 zł za ośmiorniczki sikorksiego... tego nic nie przebije ;D hehe jak to mówi starożytne chińskie przysłowie: " drzazgę w cudzym widzicie a chuja we własnym to już nie"
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2017-05-14, 16:25
Jakby ci to powiedziec.... kazda afera przebija afere Caracali... przeciez rzad na te Caracale nie wydal wlasnie ani zlotowki...
Zgłoś
Avatar
killua 2017-05-14, 18:29
decode21 napisał/a:

Może się zdziwicie ale gdyby tak serio spojrzeć to na moim przykładzie to za PO miałem tą samą pensję i żadnych perspektyw na podwyżkę, za PISu już dostałem dwie podwyżki w pażdzierniku i w lutym razem około 400zl na rękę plus czasem premie. W dodatku pracodawca jakoś łaskawiej patrzy teraz bo wie że mogę odejść do innej firmy. Dla mnie na PLUS.

No tak to napewno wypracowany przez PIS w 1.5 roku dobrobyt to spowodował

CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Jakby ci to powiedziec.... kazda afera przebija afere Caracali... przeciez rzad na te Caracale nie wydal wlasnie ani zlotowki...



Taaa i było to uczciwe napewno że były pracownik boeinga przyjeżdża i nagle unieważnia się się przetarg na którym pracowano latami, potem rząd bez przetargu kupuje boeingi. Zawsze mnie zastanawiało jakim trzeba być fanatykiem by nie dostrzegać że to śmierdzi na kilometry Ja nawet rozumiem że ktoś może platformy nie lubić bo sobie trochę afer nagrabili (choć by uważać ośmiorniczki za aferę to trzeba być debiliem bez znajomości dzisiejszych cen żywności i żyjącym na ziemniakach i schabowym w niedziele jako luksusowym towarze
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2017-05-14, 20:58 1
Taaaaaa......
Ani ciebie nei obrazilem, ani nic nie wtknalem, ty od ludzi od "debili", "fanatykow"...
W sumie jak kazdy wielbciel tuska....
Nie gadam z toba...
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-05-14, 21:01
Pisowska propagandówka w natarciu.
Zgłoś