18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Godzina "W" - Patriotyzm w Warszawie
B................u • 2012-08-04, 11:25
Powstanie jak powszechnie wiadomo upadło, jednak nie oznacza to że nie należy o nim pamiętać:

Na Warszawskim Bemowie podczas godziny "W".


A także "nutka" patriotyzmu ze śląska:


[ Komentarz dodany przez: marnotrawna: 2012-08-04, 11:31 ]
drugi film jest już tu: sadistic.pl/kibole-powstancom-vt130457.htm więc pozwoliłam se wyedytować..

Update:

I jeszcze pan Premier odchodzący od pomnika Gloria Victis:

Kod:
 youtube dot com/watch?feature=player_embedded&v=sdn7KpQ5mT0


Niestety, uploader nie chce obsłużyć mi "linku", może moderator pomoże.

[ Komentarz dodany przez: angel: 2012-08-04, 12:39 ]
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-08-04, 12:54
Ja1948 napisał/a:

Nic nie jest na pokaz. Po prostu kibice, jako jedno z nielicznych środowisk nie wstydzi się go pokazywać publicznie.

CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM !!



a upamiętniliście tych, co Warszawę odbudowali?
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2012-08-04, 12:56
xts napisał/a:



a upamiętniliście tych, co Warszawę odbudowali?



Owszem...
Zgłoś
Avatar
qubaz 2012-08-04, 13:51 2
A ja uważam, że bardzo dobrze zawsze jest dobra okazja żeby jaśnie nam rządzących wygwizdać, a najlepiej zbluzgać, przynajmniej tyle człowiekowi ulży. Bo mi sie z dobrobytu w dupie nie przewraca jak może niektórym tutaj, i jak tak dalej pójdzie to nieprędko będzie bo kto trochę się na rynku kręci to wie, że polska gospodarka zaczyna zwalniać i to dość drastycznie.
Zgłoś
Avatar
rydzo2008 2012-08-04, 14:32
qubaz napisał/a:

A ja uważam, że bardzo dobrze zawsze jest dobra okazja żeby jaśnie nam rządzących wygwizdać, a najlepiej zbluzgać, przynajmniej tyle człowiekowi ulży. Bo mi sie z dobrobytu w dupie nie przewraca jak może niektórym tutaj, i jak tak dalej pójdzie to nieprędko będzie bo kto trochę się na rynku kręci to wie, że polska gospodarka zaczyna zwalniać i to dość drastycznie.


gospadrka jest przyjeban w tym momencie mułem ujme to kurwa tak
Zgłoś
Avatar
konkor 2012-08-04, 14:44
żebyście się nie doczekali takiego rządu jak na Węgrzech. tam już płaczą wyborcy Orbana, 27% VAT na początek i urzędowo 30% niższe pensje oraz emerytury. no i oczywiście głównie walka z "systemem" jak u nas kaczor.

jak myślisz że jest źle - to pamiętaj że może być znacznie gorzej
Zgłoś
Avatar
Sztefyn111 2012-08-04, 14:59 1
Zwykle kurwy które nie umieją się zachować w świętym DLA NAS POLAKÓW miejscu! w dupe wsadźcie sobie poglądy polityczne! nie robi sie tak, zero poszanowania dla poległych i żyjących powstańców.
Zgłoś
Avatar
kordzio11 2012-08-04, 15:10
i tak sie cham śmieje z narodu. Dobrze że go wyzwała ta babka... jest złodziejem i tyle, tylko dupowłazy rządu będą go bronić.... KONIEC
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2012-08-04, 15:32 1
Zdemoluj miasto o które walczyli powstańcy i nazywaj to patriotyzmem. Normalnie ręce opadają...
Zgłoś
Avatar
s................9 2012-08-04, 15:46
Niech "powstaną" i ruszą na rząd to chociaż może jakis pożytek by był. A tak pokrzyczą rozejdą sie do domów i koniec imprezy.
Zgłoś
Avatar
myx 2012-08-04, 15:51
Cyrk napisał/a:

Zdemoluj miasto o które walczyli powstańcy i nazywaj to patriotyzmem. Normalnie ręce opadają...



No ręce opadają jak czytam takie komentarze jak twój. Gdzie oni zdemolowali miasto?
Zgłoś
Avatar
m................i 2012-08-04, 16:04
Kolejny temat na sadisticu, który ma nabić liczbę wyświetleń i komentarzy na 10 stron.
Zgłoś
Avatar
B................u 2012-08-04, 16:20
michji napisał/a:

Kolejny temat na sadisticu, który ma nabić liczbę wyświetleń i komentarzy na 10 stron.



Zarzucasz mi trollowanie użytkowników? I nabijanie sobie tematów?

Naprawdę sporo wniosłeś do tematu tym komentarzem...

RandoZbawco świata
Zgłoś
Avatar
qrczaq 2012-08-04, 16:47
Tak ci niektórzy "patrioci" srali żarem że Madonna zepsuje obchody rocznicy Powstania, a jak się okazuje sami zjebali je wręcz koncertowo. Każdy ma prawo do wyrażania swoich sympatii i antypatii. Z tym że do tego nie służą uroczystości takie jak ta.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-08-04, 17:35
Śmieszy mnie trochę argumentacja lewicowa o szacunku dla zmarłych i oddanie czci poległym, skoro oni już wg poglądów większości lewicy dawno kopnęli w kalendarz, ich zwłoki zgniły, poza paroma kupkami wapnia nie został po nich żaden ślad. Z tego powodu nie mają już uczuć, emocji i nawet nie można powiedzieć, że ich to gówno obchodzi bo ich resztkom obcy jest termin 'obchodzić'. Skąd zatem ten argument u Was? Z czego on wynika?
Zgłoś
Avatar
toka 2012-08-04, 17:36
Czuje dumę że jestem polakiem.
Ubolewam tylko nad tym, że tylko Powstanie Warszawskie jest tak wspominane, a reszta przewija się tylko gdzieś pomiędzy zdaniami.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie