18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Godzina "W" - Patriotyzm w Warszawie
B................u • 2012-08-04, 11:25
Powstanie jak powszechnie wiadomo upadło, jednak nie oznacza to że nie należy o nim pamiętać:

Na Warszawskim Bemowie podczas godziny "W".


A także "nutka" patriotyzmu ze śląska:


[ Komentarz dodany przez: marnotrawna: 2012-08-04, 11:31 ]
drugi film jest już tu: sadistic.pl/kibole-powstancom-vt130457.htm więc pozwoliłam se wyedytować..

Update:

I jeszcze pan Premier odchodzący od pomnika Gloria Victis:

Kod:
 youtube dot com/watch?feature=player_embedded&v=sdn7KpQ5mT0


Niestety, uploader nie chce obsłużyć mi "linku", może moderator pomoże.

[ Komentarz dodany przez: angel: 2012-08-04, 12:39 ]
Zgłoś
Avatar
Surkan 2012-08-04, 11:29 19
"słusznie potraktowana...." Powiem wprost wszystko ładnie pięknie ale Ci co gwizdali popisali się jak zwykle brakiem wyczucia... wstyd żeby interesy czysto polityczne przenosić na takie uroczystości.
Zgłoś
Avatar
B................u 2012-08-04, 11:31
I z drugiej strony, mogli podarować sobie jej wystąpienie.

Jako prezydentem miasta, zapewne było nieuniknione przybycie Hanny Gronkiewicz Waltz na samą uroczystość.
Zgłoś
Avatar
CarolOtyła 2012-08-04, 11:59 7
Jak zawsze gdy mowa o 'patryjotyźmie' to na filmiku są łyse karki z legii i inne dresiarstwo oraz sama patologia.
Zgłoś
Avatar
Surkan 2012-08-04, 12:02 2
Barlu napisał/a:

I z drugiej strony, mogli podarować sobie jej wystąpienie.

Jako prezydentem miasta, zapewne było nieuniknione przybycie Hanny Gronkiewicz Waltz na samą uroczystość.



i tu nie masz racji jako przedstawicielka władz miasta Warszawy miała obowiązek wystąpić na tego typu uroczystości.

druga sprawa jeśli nie wystąpiła by to prawica powiedziała że jest komunistką, masonem, żydem, cyklista itp. i nie utożsamia się z tym świętem.

prawda choć okrutna to taka że najniższą klasę pokazali Ci którzy gwizdali, smuci mnie też fakt że połowa tych ludzi to dzieci poddane praniu wynikiem czego stali się oni samozwańczymi bojownikami przeciw komunizmowi.
Pomijam fakt że połowa tych ludzi w czasie "komuny" nie istniała w formie plemnika i tak naprawdę nic nie wie o tamtych czasach.
Zgłoś
Avatar
Towdi 2012-08-04, 12:05 6
W telewizji tego nie zobaczysz....
Zgłoś
Avatar
saf6 2012-08-04, 12:06
i zrobili sobie "smingus dingus" dzieci dumne z historii
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2012-08-04, 12:13
Cytat:

jest komunistką, masonem, żydem, cyklista itp. i nie utożsamia się z tym świętem.



Z prawicą nie mam nic wspólnego jednakże potwierdzam. Jest
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-08-04, 12:23
śmieszą mnie te występy na pokaz patriotyczne kibiców, cyrk na kółkach
Zgłoś
Avatar
B................u 2012-08-04, 12:28 3
CarolOtyła napisał/a:

Jak zawsze gdy mowa o 'patryjotyźmie' to na filmiku są łyse karki z legii i inne dresiarstwo oraz sama patologia.



"Łyse karki" z Legii od dawien dawna chodzą i oddają cześć bohaterom powstania. Nie dziwie się, w końcu to dawny klub wojskowy.
Patologia powiadasz?
A mi się zawsze wydawało że patologia to dresiarstwo wożące się po biednych zakątkach dzielnic, od 3 lat w tych samych dresach, bo za kradzione pieniądze nie są w stanie kupić nowego, zaś kibiców szanowałem.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-08-04, 12:29 4
HGW nie miała wielkiego wyboru, pojawiając się tam wiedziała, że może zostać wygwizdana (albo nawet opluta) przez "patriotów", jakby nie pojawiła się na uroczystościach to by tylko dolała oliwy do ognia "patriotom" - "ona nie jest naszym prezydentem skoro olewa nasze uroczystości" "widać że trzyma z komuchami i że zamiast 1 sierpnia wolałaby świętować 1 maj!" etc. Podtrzymuje to co zawsze pisałem o Prawdziwych Patriotach: Polak plujący na drugiego Polaka, wyzywający go od Żydów, masonów i cyklistów, gardzący nim i pomiatający nie zasługuje na honor noszenia polskiej flagi a jedynie na transport w jedną stronę do Auschwitz i stamtąd do nieba, do nieba!
Zgłoś
Avatar
Ja1948 2012-08-04, 12:30 13
Nic nie jest na pokaz. Po prostu kibice, jako jedno z nielicznych środowisk nie wstydzi się go pokazywać publicznie.

CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM !!
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2012-08-04, 12:35
bloodwar a czy Polak wyzyskujący innego Polaka, kłamiący na każdym kroku, robiący krecią robotę - zasługuje na szacunek?

Jakiegokolwiek by nie miał statusu społecznego i jakiejkolwiek funkcji by nie pełnił to jest tylko człowiekiem i można go rozliczyć jak każdego innego.

Ty lubisz nawiązać do tępych łysych pał w stosunku do osób reprezentujących narodowy radykalizm , tak samo ktoś może coś wyperswadować Hani...
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-08-04, 12:43 1
Ja1948 napisał/a:

Nic nie jest na pokaz. Po prostu kibice, jako jedno z nielicznych środowisk nie wstydzi się go pokazywać publicznie.

CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM !!



dla mnie taki cyrk jest porównywalny ze świeczuszkami na oneciku w komentarzach [']

że są niby większymi patriotami bo flarę zapalili, wyszli na skrzyżowanie, machali flagami czy skandowali jakieś banialuki od zwykłego przysłowiowego kowalskiego (np mnie), który upamiętnił ich w swojej własnej głowie i dla Siebie samego?
Zgłoś
Avatar
rydzo2008 2012-08-04, 12:52 1
"Jeszcze jedna ciekawostka odnośnie wydarzeń na kopcu powstania. Generał Zbigniew Ścibor-Rylski był jednym z 160. członków komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego jako kandydata na prezydenta w 2010, a jego syn jest aktualnie zatrudniony w firmie.. Elewarr...

"Gdzie wy macie komunę? Nie ma żadnej komuny"..."
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie