18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Godzina "W" - Patriotyzm w Warszawie
B................u • 2012-08-04, 11:25
Powstanie jak powszechnie wiadomo upadło, jednak nie oznacza to że nie należy o nim pamiętać:

Na Warszawskim Bemowie podczas godziny "W".


A także "nutka" patriotyzmu ze śląska:


[ Komentarz dodany przez: marnotrawna: 2012-08-04, 11:31 ]
drugi film jest już tu: sadistic.pl/kibole-powstancom-vt130457.htm więc pozwoliłam se wyedytować..

Update:

I jeszcze pan Premier odchodzący od pomnika Gloria Victis:

Kod:
 youtube dot com/watch?feature=player_embedded&v=sdn7KpQ5mT0


Niestety, uploader nie chce obsłużyć mi "linku", może moderator pomoże.

[ Komentarz dodany przez: angel: 2012-08-04, 12:39 ]
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2012-08-04, 17:59
myx napisał/a:

No ręce opadają jak czytam takie komentarze jak twój. Gdzie oni zdemolowali miasto?

Spodziewałeś się, że na filmie montowanym przez uczestników będzie widać cokolwiek negatywnego? "Gdzie oni zdemolowali miasto"? Po każdej takiej "manifestacji patriotyzmu" albo przedstawiciele miasta albo policja wydają oświadczenie nt. strat. Poczytaj sobie to będziesz wiedział "gdzie oni zdemolowali miasto"...

!Timon napisał/a:

Śmieszy mnie trochę argumentacja lewicowa o szacunku dla zmarłych i oddanie czci poległym, skoro oni już wg poglądów większości lewicy dawno kopnęli w kalendarz, ich zwłoki zgniły, poza paroma kupkami wapnia nie został po nich żaden ślad. Z tego powodu nie mają już uczuć, emocji i nawet nie można powiedzieć, że ich to gówno obchodzi bo ich resztkom obcy jest termin 'obchodzić'. Skąd zatem ten argument u Was? Z czego on wynika?

O widzisz klasyczny błąd, a raczej efekt działania dezinformacji w polskiej polityce. Lewica nie oznacza ateizmu. Np. Takie SLD albo Ruch Palikota owszem jest mniej lub bardziej kolebką ateistów, ale już np. taki (równie lewicowy) PiS deklaruje się być katolickim. To po czym poznać czy partia jest lewicowa czy prawicowa? PO PROGRAMIE GOSPODARCZYM. PiS jest partią narodowo-socjalistyczną. Wygooglaj sobie jakie jeszcze partie miały takie zapędy...
Zgłoś
Avatar
brendas 2012-08-04, 18:23 1
Pojawiały się głosy, że kibice poza machaniem flagami, oraz odpaleniem flary, nie okazują patriotyzmu, otóż w telewizji oczywiście takich rzeczy nie znajdziecie:

legionisci.com/news/47911_Pomoc_Polakom_na_Kresach_-_kolejna_odslona.html

legionisci.com/news/48622_1916_Usmiechow_Kibice_pomogli_dzieciom.html

oraz wiele innych, trzeba trochę pogrzebać.

A co robi zwykły Kowalski, poza upamiętnianiem bohaterów w swojej głowie?
Zgłoś
Avatar
Kortens 2012-08-04, 19:02
Spytajcie któregoś o przyczyny wybuchu powstania, o kilku bohaterów, o inne powstania, albo ogólnie czystą historię polski. To że nauczą się hymnu i podrą mordy bo jakiś mądry im o rocznicy przypomni nie czyni z nich patriotów. Ot zwykły PR, albo nawet czysta zabawa, bez pobudek patriotycznych.
Zgłoś
Avatar
LilL 2012-08-04, 19:32
Odnosnie ostatniego filmiku:
Nie przepadam za Tuskiem, ale to ryczace bydlo powinno pojechać prosto do rzeźni.
Zgłoś
Avatar
slonzok 2012-08-04, 20:19
uffff nutka patriotyzmu ze Slaska a juz myslalem, ze cos z Gornego, na szczescie nie!
Zgłoś
Avatar
s0pel 2012-08-04, 20:56
Ja pierdole... cmentarz to nie jest miejsce na takie akcje. ZERO szacunku dla zmarłych i dla obchodów rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego... Sami sobie plujemy w twarz... Jestem dumny z bycia Polakiem i Warszawiakiem, ale w takich sytuacjach wstyd mi, że tacy ludzie żyją w naszym kraju.
Zgłoś
Avatar
Tomikchomik1 2012-08-04, 22:12
A później tych samych "bohaterów", wymordolwali ruscy. (Celowo użyłem cudzysłowu, bo w oparciu o historie, powstanie tak wcześnie, było jedną wielką pomyłką, która nie dość że , nie pomogła, to jescze w zamian za ten "incydent", niemcy zniszczyli warszawę.
Zgłoś
Avatar
Kozar 2012-08-04, 22:15
naziole przejmują sadistica - (ja tam już słyszę strzały)
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-08-04, 22:36
Fajnie czyta się komentarze ludzi, którzy co najwyżej zgadują na temat innych i piszą cokolwiek byleby nie zgadzało się z opinią większości i było "na pokaz". Śmieszne.
Zgłoś
Avatar
Maruda76 2012-08-04, 22:43
Wybuczeli i już? Ta ruda menda nie powinna w ogóle nogi tam postawić. Pewnie przyszedł zajebać kwiaty albo znicz.
Zgłoś
Avatar
myx 2012-08-04, 22:43
Cyrk napisał/a:

Spodziewałeś się, że na filmie montowanym przez uczestników będzie widać cokolwiek negatywnego? "Gdzie oni zdemolowali miasto"? Po każdej takiej "manifestacji patriotyzmu" albo przedstawiciele miasta albo policja wydają oświadczenie nt. strat. Poczytaj sobie to będziesz wiedział "gdzie oni zdemolowali miasto"...



Mógłbyś podać jakieś źródła dotyczące tych strat czy piszesz sobie żeby pisać?
Zgłoś
Avatar
B................u 2012-08-05, 12:05
s0pel napisał/a:

Ja pierdole... cmentarz to nie jest miejsce na takie akcje. ZERO szacunku dla zmarłych i dla obchodów rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego... Sami sobie plujemy w twarz... Jestem dumny z bycia Polakiem i Warszawiakiem, ale w takich sytuacjach wstyd mi, że tacy ludzie żyją w naszym kraju.



Musisz mieć z tym miastem tyle wspólnego co dzik z baletnicą
Zgłoś
Avatar
s0pel 2012-08-05, 15:05
Barlu napisał/a:



Musisz mieć z tym miastem tyle wspólnego co dzik z baletnicą



O co Ci chodzi?
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2012-08-05, 18:16
myx napisał/a:

Mógłbyś podać jakieś źródła dotyczące tych strat czy piszesz sobie żeby pisać?

I może jeszcze po wódkę skoczyć? Sam sobie poszukaj. Zwykle są wydawane/ogłaszane 2-3 tygodnie po incydencie. Zresztą jak sam nie znajdziesz to i tak nie uwierzysz...
Zgłoś