18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
Avatar
WinterWolf 2013-12-19, 23:33
@up

I chcesz mi powiedzieć że wszy się nei gnieżdżą we włosach? Pod pachami, na głowie, na jajkach również... Chyba że o nich nie słyszałeś a wiek w profilu jest przypadkowo klikniętą datą.. Bo nie wierze że dorosły facet nigdy nie słyszał o wszach łonowych ani o grzybicach różnego rodzaju...
Lub po prostu jeszcze jesteś gimnazjalistą w okularkach który uważa że fiutek służy tylko do siusiania?
Wytłumacz sie
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2013-12-19, 23:33 2
Nieważne czy golisz czy nie, wystarczy, że opowiadasz o swoich fetyszach w internecie zupełnie obcym ludziom, jak pedały.
Zgłoś
Avatar
Kaskaderdx10 2013-12-19, 23:35 5
WinterWolf napisał/a:



I chcesz mi powiedzieć że wszy się nei gnieżdżą we włosach? Pod pachami, na głowie, na jajkach również...


czyli jesteś wygolonym na gładko debilem tylko temu żeby sie nie myć?
Zgłoś
Avatar
Playboy223 2013-12-19, 23:35 3
jak ktoś jest brudasem i jebaną małpą to nie będzie golił jajec, w sumie golił to za dużo, wystarczy przystrzyc niemca, a tam gdzie się nie da nożyczkami przyjebać maszynką, raz na miesiąc nikogo nie zaboli
Zgłoś
Avatar
tr3mm0r 2013-12-19, 23:36 7
Golenie jaj i łażenie do solarium to pedalstwo. Co wy za baby macie, ze wam jaja golic kaza? Ja pierdole. Czy to sama gimbaza tu wypisuje?
Zgłoś
Avatar
c................t 2013-12-19, 23:37
@WinterWolf

Niby zrozumiałem Twoją wypowiedź, chociaż wygląda jakby ciapaty z google translate korzystał, to nadal gówno prawda, sprzyja powstawaniu tego typu rzeczy, ale wtedy gdy się, kurwa, nie myjesz lub zapierdalasz codziennie 12 godzin z łopatą w słońcu..
Zgłoś
Avatar
WinterWolf 2013-12-19, 23:39 1
@Kaskaderdx10

Ojoj kaskader jaki cwaniak w gębie. Ja przynajmniej mam co golić ciapaku, nie to co ty. Tak gole sobie to i ówdzie i się tego nie wstydzę. A jak będę miał w przyszłości nieszczęście poznać się ze wszami na głowie i to łeb ogole. Bo wole być zdrowy niż pojebanym brudasem jak Ty i Tobie podobni...
Więc według Ciebie, wystarczy się ogolić i się myć nie trzeba? Na prawdę? Jesteś taki śmieszny czy po prostu robisz z siebie większego debila niż już jesteś? Weź się nie odzywaj jak nie masz nic mądrego do powiedzenia.. Dziękuję
Zgłoś
Avatar
Czarnarzepa 2013-12-19, 23:40 4
WinterWolf, już odpowiadam jak ktoś wietrzy jaja jak jest przeciąg w pokoju to nie ma co się dziwić, że są wszy, a jest coś takiego jak mydło i woda by temu zapobiec.
Zgłoś
Avatar
WinterWolf 2013-12-19, 23:42
@chickeneatingcat
Albo trafisz na partnerke która ma takie coś między nogami, to również wystarcza. Chociaż grzybem to i bez włosów można się zarazić. A skądś musi się brać również
Zgłoś
Avatar
znavca 2013-12-19, 23:42 4
WinterWolf napisał/a:

Boże ale wy jesteście żałośni. Goli się jajca po to żeby były czyste ogolone i się lepiej kochało z dziewczyną. Proste jak barszcz. A wielcy twardziele co to jajców nie golą niech spierdalają na drzewa małpiszony jebane, bo niczym się nie różnicie od nich. Zniewieściałe patafiany. Wyście widzieli Cipencję w PDFie. Kurwa ja jebie, po co jajka golić... no kurwasz twarz.. Po jajco kurwa i chuj. Brudne niedorozwoje.

Wypierdoliłbyś w pizdu swoją kobietę? Ty pierdolona Ciapata kurwo. Tak traktujesz kobiety, nie golisz jajek, tylko na jedno to wskazuje. Spłoniesz kurwa!


Twój argument jest tak pedalski jak ty (celowo z małej litery). W takim razie jak nie golisz głowy na zero to znaczy ze masz brudny, zawszony, śmierdzący łeb.
Zgłoś
Avatar
Sosnowiec_jest_be 2013-12-19, 23:43 2
Kaskaderdx10 napisał/a:


i do tego sprowadza sie problem tych co golą jaja. robią to bo mają tak małe pały że ich nie widać

higiena? haha ja mam wode w domu. łazienke a w niej prysznic i wanne wy biedne pizdy z sosnowca golące sobie jajuszka



Piwko za komentarz;)
Zgłoś
Avatar
anger 2013-12-19, 23:44 4


Gole fujare i jaja. Kto nie goli ten pizda ^_^
Zgłoś
Avatar
parzyh 2013-12-19, 23:45 1
WinterWolf napisał/a:

@chickeneatingcat
Albo trafisz na partnerke która ma takie coś między nogami, to również wystarcza. Chociaż grzybem to i bez włosów można się zarazić. A skądś musi się brać również



To jak się zarazisz = golisz. Same z siebie się nie wezmą.... Jak gowy nie ogolisz to dostaniesz łupieżu? Wystarczy sie codziennie kąpać... ludzie...
Zgłoś
Avatar
Sick_Stick 2013-12-19, 23:47 1
tr3mm0r napisał/a:

Golenie jaj i łażenie do solarium to pedalstwo. Co wy za baby macie, ze wam jaja golic kaza? Ja pierdole. Czy to sama gimbaza tu wypisuje?



Wiesz, niektóre kobiety nie gustują w łoniakach między zębami...
Kompromis chłopcze... podrośniesz to zrozumiesz

PS. jajców nie trzeba golić do skóry, można ładnie przyciąć włoski
Zgłoś
Avatar
m................a 2013-12-19, 23:47 2
Porażka... po prostu żal, syf, i tryliony kilometrów mułu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie