18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
eteryk 2012-09-11, 18:24
nie rozumiem takich flejmów. Jakaś pizda sie zesra, bo nie usunęli napisu i afera gotowa. poziom rozmowy typów z zawodówy
Zgłoś
Avatar
H................a 2012-09-11, 19:22
To Bronek "spika inglisz"?
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-09-11, 19:31 5
Cytat:

@up, jak ja kocham słowo "gimbus" -.-

pojazd po starych? to jest kurwa sadistic! tu się nie pierdoli w tancu! a wasze słowo gimbus nie wyraża więcej niż tysiąc słow więc pal pizde z tym pociskiem bo jest żenujące ;x



Mówi człowiek, który na sadisticu zarejestrował się wczoraj.
Zgłoś
Avatar
inf3kkted 2012-09-11, 19:44
nie usunąłem napisu bo nie chciałem, na kwejku jak i tam można zobaczyć gówniarskie gnioty. No dobra tam częściej ale wbijanie na tamten portal to troche takie robienie fejmu na siłę.
Zgłoś
Avatar
slaiter 2012-09-11, 22:19
fryca przestań wystawiac piwa wszystkim co napiszą coś przeciwko karasowi
Zgłoś
Avatar
MogeCieZjeść 2012-09-11, 22:27
adiemus36 napisał/a:



Mówi człowiek, który na sadisticu zarejestrował się wczoraj.

, przeglądam sadistica od ponad 2lat, czy do tego potrzebowałem konta?
Zgłoś
Avatar
r................7 2012-09-11, 22:34 5
fryca88 napisał/a:

@karas1989

no pojechałeś ze mną równo...ja wiem,że masz mi za złe,za to co zaszło,ale rozumiesz,ja nie wiedziałem,pojęcia nie miałem,chciałem nakręcić to wideo dla jaj,skąd mogłem wiedzieć,że to twoja stara,tam wtedy,w tym parku.Akcja miała być prosta, znajduję jakąś babę z meliny,płacę 5zł,a ona obciąga mojemu psu,ja kręcę to telefonem wrzucam na sadola i są jaja.Przysięgam,że nie wiedziałem,że ta co siedziała to była twoja stara,zagadałem,piwo dałem,fajkę,zgodziła się to nakręciłem ten film,nawet więcej jej dałem,bo z połykiem wzięła,uczciwy jestem,miała dostać 7zł,dałem jej dyszkę,miała za chwilę przynieść resztę i się nie pokazała,ale niech tam,moja strata,powiedz,że pozdrawiam i niech zatrzyma sobie te 3zł,albo kupi dziecku co fajnego...



Urzekła, mnie, twoja, historia, więcej, przecinków, nie, dało, się, wjebać, żałosny, palancie?
Zgłoś
Avatar
konował 2012-09-11, 22:59 4
Ale pierdolicie, chodźcie wszyscy walić konia
Zgłoś
Avatar
mxmsas 2012-09-11, 23:18 1
Kurwa, fryca88...
Jesteś skrajnie niesmaczny. Ni to śmieszne, ni to pocisk. Co więcej, co inteligentniejszy tutaj będzie wiedział na przyszłość z kim się ma do czynienia w twoim wypadku i chyba nawet nie pozwoli sobie na odpowiedź na twój post.
Wielki minus dla gatunku ludzkiego. Chociaż pochlebiłem ci najpewniej z tym "ludzkiego".
Wszystkiego dobrego. Zmądrzej, lub umrzyj.
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-09-12, 0:05
MogeCieZjeść napisał/a:

przeglądam sadistica od ponad 2lat, czy do tego potrzebowałem konta?



Koleś, który codziennie przechodzi obok kościoła, nie jest od razu katolikiem/wierzącym/praktykującym.

Twój argument jest kulawy jak Herr Flick z Gestapo.
Zgłoś
Avatar
Korfi 2012-09-12, 7:51
@up Przypomnij mi proszę, czemu koniecznie chcesz zjechać osobę za to, że ma konto dopiero od kilku dni? To jest jakaś ujma dla Ciebie?
Zgłoś