18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
Achujwamdotego 2021-11-17, 21:25 43
Kiedy podłącza ten drut kolczasty pod prad ?
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2021-11-17, 21:27 38
Niech przyjdą poranne przymrozki i polewać ścierwa wodą.
Zgłoś
Avatar
BartoszGlowacki 2021-11-17, 22:05 2
Dooooobre ! Piwko
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2021-11-17, 22:13 10
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2021-11-17, 23:01 99
Zgłoś
Avatar
MatisMaju 2021-11-17, 23:19 4
A ciekawe czy są szczepieni na cokolwiek, może by im wpuścił jakąś choróbke na którą my byliśmy szczepieni za dziecka
Zgłoś
Avatar
Miles87 2021-11-17, 23:40 3
Polaczki to sie kurwa nigdy nie naucza od 1918 to samo. Cala konfederacja slynie z tego ze ich matki to kurwy i maja problemy osobowosciowe. Dzieki jebanym pisiorom mamy kurwa taka a nie inna sytuacje a na marszu szmat 11 flagi bilo-zielonych debili ktorych Pan Marszalem tlamsil. Jebac prawicowe gowno, onr, smroda z dupy i ludzi z wyksztalceniem podstawowym. Pewnie szczepionka to zlo nie? Potomkowie debili. Chuj wam w pizdy.
Zgłoś
Avatar
Marcinqqq 2021-11-17, 23:50 44
@McQurwa

co to za gość? bo nie wiem kto został moim nowym idolem

Miles87 napisał/a:

Polaczki to sie kurwa nigdy nie naucza od 1918 to samo. Cala konfederacja slynie z tego ze ich matki to kurwy i maja problemy osobowosciowe. Dzieki jebanym pisiorom mamy kurwa taka a nie inna sytuacje a na marszu szmat 11 flagi bilo-zielonych debili ktorych Pan Marszalem tlamsil. Jebac prawicowe gowno, onr, smroda z dupy i ludzi z wyksztalceniem podstawowym. Pewnie szczepionka to zlo nie? Potomkowie debili. Chuj wam w pizdy.



weź ty się jebnij w czoło idioto, bo pierdolisz bez ładu i składu, bez żadnych argumentów, typowa patolska gatka
Zgłoś
Avatar
KasiaKawa 2021-11-17, 23:59 5
@McQurwa

Nie wiem co to za gość ale już go lubie

Zgłoś
Avatar
chlusniembousniem 2021-11-18, 0:33 6
KasiaKawa napisał/a:

@McQurwa
Nie wiem co to za gość ale już go lubie



Dominik Tarczyński

pl.m.wikipedia.org/wiki/Dominik_Tarczy%C5%84ski
Zgłoś
Avatar
0rion 2021-11-18, 0:35 30
Miles87 napisał/a:

Polaczki to sie k***a nigdy nie naucza od 1918 to samo. Cala konfederacja slynie z tego ze ich matki to k***y i maja problemy osobowosciowe. Dzieki j***nym pisiorom mamy k***a taka a nie inna sytuacje a na marszu szmat 11 flagi bilo-zielonych debili ktorych Pan Marszalem tlamsil. Jebac prawicowe gowno, onr, smroda z dupy i ludzi z wyksztalceniem podstawowym. Pewnie szczepionka to zlo nie? Potomkowie debili. ch*j wam w p*zdy.



zastanawia mnie, dlaczego niniejsza osoba, nie dostala dotychczas zadnego ostrzezenia w odniesieniu do swoich bestialskich wypowiedzi? jako uzytkownik portalu, nie po raz pierwszy spotykam sie jego prostackim i nisko wyrafinowanym sformulowaniem argumentacji. zgodnie z regulaminem strony - artykul 4 punkt 4.5 stwierdza iz...

" komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta."

dziekuje, dowidzenia.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2021-11-18, 1:00 2
0rion napisał/a:

zastanawia mnie, dlaczego niniejsza osoba, nie dostala dotychczas zadnego ostrzezenia w odniesieniu do swoich bestialskich wypowiedzi? jako uzytkownik portalu, nie po raz pierwszy spotykam sie jego prostackim i nisko wyrafinowanym sformulowaniem argumentacji. zgodnie z regulaminem strony - artykul 4 punkt 4.5 stwierdza iz...
" komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta."
dziekuje, dowidzenia.



Boją się admini sadola że im to coś (Miles87) w ich piwnicach charlie hebdo powtórzy .
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2021-11-18, 2:52
KasiaKawa napisał/a:

@McQurwa
Nie wiem co to za gość ale już go lubie



Kutasy wam uschną jak się dowiecie że to pisowiec.
I waginy zrosną jak się dowiecie że PO jest zdania 100procent innego(refuges welcome)
Zgłoś