18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Niemcy szanują prywatność, nie to co reszta świata..


2019-11-27, 10:03
sojerek69 napisał/a:

"...Władze we Francji nałożyły nawet na koncern grzywnę 100 tys. euro..."



Odczuli to jakbym ja dostał grzywnę 5groszy...

2019-11-27, 11:51
sojerek69 napisał/a:

"...Jednak to dzięki drobiazgowości niemieckich regulatorów wyszło na jaw, że robiąc zdjęcia do Street View, auta Google'a rejestrowały też inne dane: nazwę sieci wi-fi, jej lokalizację, adresy urządzeń (np. routera czy laptopa). A jeśli użytkownik nie zabezpieczył dostępu do sieci hasłem, Google w niektórych przypadkach ściągał nawet treść e-maili. Rozpętała się wielka afera. W wielu krajach władze nakazały koncernowi usuwać dane w obecności audytorów. Władze we Francji nałożyły nawet na koncern grzywnę 100 tys. euro..."



Dla takiego googla 100 kafli euro to tak jakbyś ty nagle dostał mandat wysokości 1zł.
Oni te kary mają nawet wliczone w koszty zanim cokolwiek zaczną a na bank i tak później się tam pewna grupka osób śmieje, że dostali 100 tysięcy kary a zarobili na czymś dziesiątki milionów.

2019-11-27, 14:27
https://www.google.pl/maps/@51.03114,13.7805982,3a,75y,356.09h,93.06t/data=!3m6!1e1!3m4!1s70_uxei7Y0zlTAm2oERcjQ!2e0!7i13312!8i6656
jak to nie ma?

2019-11-27, 18:04
Co to za fake news? hyhy

2019-11-27, 18:53
Street View na kilka większych miast, podobnie w Austrii, z tym że o ile w Niemczech nagrywanie raczej nie razi, o tyle w Austrii za wideorejestrator w aucie dopie**olą Ci, że się zesrasz, a najchętniej by Cię rozstrzelali.

2019-11-27, 20:45
A wspomnieć o Austrii, Bośni i Hercegowiny i Białorusi to już nie łaska?




2019-11-27, 21:25
I Morze Czarne też. Ale chipek już tam jest.

2019-11-27, 21:27
w Niemczech i Austrii upublicznianie nagrań z kamer samochodowych jest chyba nielegalne, również kamerki Googla

2019-11-27, 21:31
U szwabów zakazane jest nawet używanie kamerek samochodowych. Tam chyba k***a wszystko jest zakazane. To społeczeństwo jest tak stłamszone nakazami i zakazami że ja jebie. No ale w sumie jakoś te zwierzęta w ryzach trzeba trzymać bo inaczej budują takie Oświęcimie i morduja innych.

2019-11-27, 21:49
pie**olicie głupoty że w Niemczech nie można używac kamerek. Można ale nie można je publikować,..

2019-11-27, 21:51
Niemcy to najbardziej patologiczny naród w historii ludzkości. Zaczynając od Germańskich Barbarzyńców po Krzyżaków i Prusów aż do Ojców Komunizmu po przez Hitlerowską III Rzeszę po dziś dzień i Lewicowych Faszystów rozsiewających po świecie propagandę LGBT i szantażujących ekoterrorystami i innymi joblami którzy zalewają Europę muzułmańską dziczą przygotowując podkład pod przyszłe wojny domowe... No patolstwo a to że patolstwo ma kasę to nie zmienia nic. Patologia.

2019-11-27, 22:04
tokwone napisał/a:

A wspomnieć o Austrii, Bośni i Hercegowiny i Białorusi to już nie łaska?



teraz wiemy gdzie mieszkasz

2019-11-27, 22:44
Akurat wiem bo miałem styczność z projektem StreetView w Niemczech. Faktem jest, że zdjęcia powstały najpierw większych miastach jednak prawnie google był zobligowany do informowania mieszkańców o możliwości wymazania danych na życzenie. Niemcy to nie jest wcale najmądrzejszy naród europy ;) obawiając się stałej inwigilacji zgłaszali na potęgę swoje i nieswoje adresy. Ba! Wy też możecie zgłosić do wymazania coś/kogoś po prostu klikając na odpowiednim widoku "zgłoś problem". Wracając do Niemiec - było mnóstwo zgłoszeń typu "nie chce by ktoś obserwował mnie na podwórku dzień i noc". Nie kumali w większości, że to zdjęcie raz zrobione i koniec. Zgłoszeń z tych miast było tak wiele, że dochodzi do absurdów takich jak poniżej. Jeżeli jedna osoba z bloku zgłosiła się do wymazania to trzeba cały blok skasować.




2019-11-27, 23:30
austro-niemcy. Czyżby się znów zabory szykowały?

2019-11-27, 23:46
rolex83 napisał/a:

austro-niemcy. Czyżby się znów zabory szykowały?



Tak, wystarczy, że Warszawka łyknie podpuchę z reperacjami wojennymi i na Wrocław będziesz mówił Breslau, a do Zielonej Góry nie pojedziesz już na winobranie tylko na Oktoberfest.