18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
_................_ 2017-02-26, 19:29 16
zamiast podejść i dobić to nagrywają
Zgłoś
Avatar
UBcjaPOLSKA 2017-02-26, 20:41 1
Dziękuję... PIĘKNE.
To takie różne od tych kotków i innych sweetaśnych wrzut.
Dziękuję w imieniu SADISTICA.
Zgłoś
Avatar
8765tj 2017-02-26, 21:01
Palenie na stosie było chyba bardziej ekologiczne...
Zgłoś
Avatar
zeus6 2017-02-26, 21:56
Zamiast spierdalać to pompki robi.O co tu chodzi?
Zgłoś
Avatar
omgłomatkobosko 2017-02-26, 22:11
Przecież spala ten tłuszcz , aż miło popatrzeć.
Zgłoś
Avatar
RedCarpetMiki 2017-02-26, 22:17
Co to w ogóle jest za opis
Zgłoś
Avatar
Swka 2017-02-26, 22:51 24
Przejebana śmierć
Zgłoś
Avatar
Grajek_ 2017-02-26, 23:04 30
Zamiast kurwy gasić to nagrywają. Życze takiej samej śmierci dla reżysera.
Zgłoś
Avatar
natking 2017-02-26, 23:05 1
Wygina śmiało ciało!
Zgłoś
Avatar
bartispl 2017-02-26, 23:05 100
Ja rozumiem, że człowiek już praktycznie bez szans na przeżycie, ale żeby kurwa nagrywać, kiedy można można chociaż spróbować wytargać z tego auta? Przecież to musiało też trochę trwać zanim koleś wyciągnął telefon, włączył kamerę i zaczął kręcić. Nie mam zamiaru zgrywać bohatera, ale nie wyobrażam sobie, żeby w takiej sytuacji nie podbiec i nie ratować... No ja pierdolę. I nie, nie jestem żadnym kwejkowiczem, ale jest różnica między oglądaniem nieuniknionej śmierci, a śmierci kręconej przez człowieka, który mógł próbować jej zapobiec.
Zgłoś
Avatar
A................r 2017-02-26, 23:16 22
bartispl napisał/a:

Ja rozumiem, że człowiek już praktycznie bez szans na przeżycie, ale żeby kurwa nagrywać, kiedy można można chociaż spróbować wytargać z tego auta?



Jak na moją logikę, skoro nie ma szans na przeżycie, to trzeba chociaż nagrywać, by materiał był, nie ?
Zgłoś
Avatar
avalanch 2017-02-26, 23:26 3
Straszna śmierć
Zgłoś
Avatar
Insaner 2017-02-26, 23:26 21
Grajek_ napisał/a:

Zamiast kurwy gasić to nagrywają. Życze takiej samej śmierci dla reżysera.



Czym gasić? To nie jest płomyk, który ugasisz tymi śmiesznymi gaśniczkami samochodowymi, ani piachem, ani niczym innym. Bez straży pożarnej lub kilkudziesięciu ludzi z wiadrami z wodą (już przygotowanymi do polewania) nic z tym nie zrobisz.

bartispl napisał/a:

Ja rozumiem, że człowiek już praktycznie bez szans na przeżycie, ale żeby kurwa nagrywać, kiedy można można chociaż spróbować wytargać z tego auta? Przecież to musiało też trochę trwać zanim koleś wyciągnął telefon, włączył kamerę i zaczął kręcić. Nie mam zamiaru zgrywać bohatera, ale nie wyobrażam sobie, żeby w takiej sytuacji nie podbiec i nie ratować... No ja pierdolę. I nie, nie jestem żadnym kwejkowiczem, ale jest różnica między oglądaniem nieuniknionej śmierci, a śmierci kręconej przez człowieka, który mógł próbować jej zapobiec.



Rozpal wielkie ognisko i spróbuj do niego podejść... Przecież tam jest taka temperatura, że nikt nie podejdzie na odległość ~1,5-2 metrów... Mogę się co najwyżej zgodzić co do nagrywania, które było nie na miejscu.

Poza tym to jak już napisałeś - bez profesjonalnej pomocy nikt do czasu zgaśnięcia płomieni na samochodzie nie pomoże tej już straconej niezależnie od tego, czy by ją wyciągnęli czy nie - śmiertelnej ofierze wypadku. Przy takich poparzeniach kilka dni i śmierć na skutek sepsy i śmiertelnych zaburzeń poziomów elektrolitów.
Zgłoś
Avatar
Debosy 2017-02-27, 0:26 10
Zesral bys sie a nie ratowal.

3 metry od samochodu walnal by w ciebie taki żar ze kroku blizej bys nie zrobil.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie