18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
lucyperek24 2012-11-09, 2:46 21
Jako kobieta uważam, że żaden mężczyzna nie powinien się wypowiadać na temat aborcji... Nie wy macie macice i nie wy rodzicie. To powinna być decyzja kobiety (lub obojga partnerów) czy chce urodzić czy nie, bez względu na to czy ciąża powstała w wyniku gwałtu i czy płód jest zdrowy czy też nie. Wtrącacie się nie w to co was dotyczy fizycznie i mentalnie. Dlaczego to ktoś ma decydować za mnie czy i kiedy powinnam zostać matką? Chcę nią zostać, ale wtedy kiedy ja o tym zadecyduję. Rozumiem jednak kobiety, które wcale nie chcą być matkami. Lepiej by aborcja była legalna, bo dzięki temu będzie większa kontrola nad liczbą wykonywanych zabiegów jak i warunki sanitarne nie będą zagrożeniem. Liczba upadków niemowlęcia na próg teoretycznie też powinna być mniejsza.
Zgłoś
Avatar
whistler25 2012-11-09, 4:07 1
Według mnie obecne prawo dotyczące aborcji jest wystarczające. Dla przypomnienia, w przypadku gwałtu, gdy ciąża zagraża zdrowiu/ życiu matki oraz gdy owe dziecko będzie mocno zdeformowane/ chore na jakieś chujostwo. A nie, że decyduje o tym jakiś polityczny zjeb jak ten na zdjęciu.
Zgłoś
Avatar
wernetto 2012-11-09, 8:05 3
A czym zawiniło to dziecko? Ma prawo do życia. Jeśli kobieta jest ofiarą gwałtu niech je urodzi i odda do adopcji. Ale dziecko ma takie samo prawo do życia jak ona.

No chyba że, mówimy o wczesnym stadium płodu, wtedy aborcja ratuje jej życie psychiczne, a dziecko jako nie wykształcony jeszcze dobrze płód, nie do końca można nazwać człowiekiem.

Tak czy siak aborcja to mocna rzecz. Ten film wystarczy by zmienić o niej zdanie.
sadistic.pl/aborcja-plodu-z-bliska-vt130004.htm
Zgłoś
Avatar
bartoszbarto 2012-11-09, 8:06 1
Nie podoba się demokracja? To won do Chin!
Zgłoś
Avatar
wessoly 2012-11-09, 8:07 8
@ lucyperek : "Dlaczego to ktoś ma decydować za mnie czy i kiedy powinnam zostać matką? Chcę nią zostać, ale wtedy kiedy ja o tym zadecyduję. Rozumiem jednak kobiety, które wcale nie chcą być matkami. Lepiej by aborcja była legalna, bo dzięki temu będzie większa kontrola nad liczbą wykonywanych zabiegów jak i warunki sanitarne nie będą zagrożeniem". Po pierwsze, istnieje coś takiego jak środki antykoncepcyjne. Po drugie, dziecko można zostawić w szpitalu bez żadnych konsekwencji. Jedyne sensowne powody do aborcji wypisał whistler25 w swoim komentarzu : "w przypadku gwałtu, gdy ciąża zagraża zdrowiu/ życiu matki oraz gdy owe dziecko będzie mocno zdeformowane/ chore na jakieś chujostwo". Amen.
Zgłoś
Avatar
C................a 2012-11-09, 8:09
Górski jest dzieckiem gwałtu. Czuje się niekochany.. Stąd te jego zakazy

Wernetto, jestem kobietą-mimo to, mnie nie rusza ten filmik.
Zgłoś
Avatar
tmb28 2012-11-09, 8:09 3
@toka

"I najlepsze w tym, że potem człowiek taki identyfikuje się z katolikiem, nosz kurwa mać jak mnie to boli... "

Przecież to, co powiedział jest właściwym stanowiskiem KK na te temat...
Zgłoś
Avatar
S................k 2012-11-09, 8:22 6
@lucyperek24

Nie wolno facetowi o tym dyskutować tak? A więc takiego chuja z równouprawnienia!

Będę dyskutował o czym chce i jak chce, mam prawo wyrazić swoje poglądy, a jak laska zajdzie ze mną w ciąże to mam prawo zabronić jej usunąć mojego dzieciaka bo to nie jest zabawka. Niech urodzi i mi odda, a później spierdala. Takie prawo natury, że kobieta nosi dziecko w sobie, ale jest ono także częścią swojego ojca i w żadnym wypadku kobieta nie może sama zdecydować czy ma urodzić czy nie bo ona je nosi. To dziecko obojga rodziców, a nie jej wyłączna własność. Rozumiem gwałt, wtedy kobieta może zadecydować o tym co zrobi z dzieckiem i w tym przypadku mamy najnormalniejsze na świecie prawo. Jak można mówić, że mentalnie nie mamy nic do tego? To normalne, że zdrowy facet będzie chciał się zaopiekować swoim dzieckiem, nawet jeśli matka go nie będzie chciała.
Zgłoś
Avatar
Zielka 2012-11-09, 8:27 6
Na pewno zgwałcona kobieta będzie bardzo kochała swoje dziecko,kiedy za każdym razem , gdy patrzy na bobasa będzie się jej przypominał obleśny koleś, który wciska jej fiuta, bije po twarzy upokarza ją pod każdym względem.

Taką ku*wa mamy demokrację!
Zgłoś
Avatar
Boober77 2012-11-09, 8:29 12
Poseł Górski żony o ile wiem nie ma, pewnie i w życiu nie dupczył, więc jego wypowiedzi traktuję tak samo, jak rady sukienkowych na temat wychowania dzieci i abstynecji.

Spuszczam z wodą w kiblu, razem z resztą prawicowo-narodowo-katolicko-wszechpolsko-zdebilałego gówna. Kurwa... Jak czytam o takich kretynach, to wstydzę się obywatelstwa, które mam w paszport wpisane... :/
Zgłoś
Avatar
c................l 2012-11-09, 8:34 3
Kurwa to niech ktoś zgwałci żonę czy córkę Górskiego i zobaczymy jak skurwiel będzie się wypowiadał na temat aborcji u zgwałconych kobiet, jak przyjdzie mu patrzeć na tą kobietę jej lęki obawy, ciągłe uczucie zapachu i dotyku gwałciciela, ale na co wszyscy narzekamy skoro to polskie społeczeństwo wybiera takich gamoni.
Zgłoś
Avatar
polslav 2012-11-09, 8:44 2
Nawet zgwałcona kobieta nie ma prawa decydować o życiu dziecka!!! Niech urodzi i odda do domu dziecka. Życie leży w gestii Boga a nie takich cweli uszatych jak lewicowe polityctwo i niektóre zjeby (jak powyżej) wypisujące bzdury na sadisticu.
Moze nie wiecie, a któryś z was jest z gwałtu i mamusia was nie wyskrobała? Pomyślcie, zapytajcie, czy sąsiad, czy gość z metra a moze mężuś mamusiny ją przeje... bez zgody?
Zgłoś
Avatar
lotnik_1 2012-11-09, 8:45
qhash napisał/a:

w takim przypadku to kobiety powinny decydować czy chcą urodzić czy nie, a nie jakiś polityczne ścierwo

no i nasuwa się pytanie, kto tych idiotów wybiera jako reprezentantów narodu, nosz kurwa



"Z zawodu jestem myśliwym, rządzenie państwem traktuję jako hobby."
Zgłoś
Avatar
Kawagawa 2012-11-09, 8:48
Nikomu źle nie życzę i piszę to bez sarkazmu, ale to zazwyczaj trwa tak długo aż ktoś kogoś bliskiego nie skrzywdzi.

Albo to jest jakiś prowokator albo prawicowy debil i takie wypowiedzi prowadzą do przegranych wyborów. Masakra.
Zgłoś
Avatar
wrm_pl 2012-11-09, 8:49
Za takie teksty wlasnie w stanach poplynelo dwoch republikanskich kandydatow.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie